Rozrywka

Partner Chrishell Stause, G Flip, „zdecydowanie” widzi dzieci w ich przyszłości

Więcej informacji: chrishell stause Pełna historia randkowa Chrishell Stause: chłopaki, partnerzy i były mąż Obejrzyj gorący teledysk Chrishell Stause i niebinarny partner G Flip Chrishell Stause o zakochaniu się w niebinarnym partnerze G Flip: „Chodzi o osobę” Chrishell Stause robi partnerowi G Flip tatuaż: „Get Me Outta Here”

G Flip wydaje się być na tej samej stronie co Chrishell Stause o tym, że pewnego dnia chce mieć dzieci.

„Zdecydowanie widzę dzieci w mojej przyszłości”, australijski muzyk, który identyfikuje się jako niebinarny i używa zaimków „oni/ich”, powiedział podczas ostatniego odcinka podcastu People Every Day.

„W tej chwili ja i Chrishell wiemy, na jakim etapie naszego życia się znajdujemy” – dodali. „A my jesteśmy w tym bardzo transparentni”.

27-letni G Flip i 40-letni Stause nawiązali romans po rozstaniu z szefem Jasona Oppenheima w grudniu 2021 roku.

Stause od samego początku jasno wyrażała chęć posiadania dzieci, podczas gdy 45-letni Oppenheim wahał się co do tego przez cały okres ich związku – i ostatecznie zrezygnował z tego.

Stause umawiał się wcześniej z gwiazdą i szefem „Selling Sunset”, Jasonem Oppenheimem.Getty Images

Teraz wygląda na to, że Stause znalazła kogoś, kto mógłby potencjalnie urzeczywistnić jej marzenia o powiększeniu rodziny.

„Kocham dzieci” – wytrysnął G Flip w wywiadzie podcastu. „Przez lata byłem nauczycielem muzyki, zanim zostałem perkusistą sesyjnym, a potem artystą solowym. Więc pomyślałem, zawsze kochałem dzieci. Na pewno pewnego dnia, który będzie w przyszłości.”

Dodali: „Czuję, że to szczerze, jakby zmienia świat i normalizuje związki osób tej samej płci. Dwie osoby, które mają te same narządy płciowe, mogą nadal mieć dzieci.”

„Zdecydowanie widzę dzieci w mojej przyszłości” – powiedział australijski muzyk.G Flip/YouTube

G Flip przypomniał sobie pierwsze spotkanie ze Stause w Halloween, kiedy oboje spotykali się z innymi ludźmi. Jednak, gdy oboje stali się świeżo singlem niedługo po tym pierwszym spotkaniu, nawiązali kontakt, który szybko przekształcił się w coś głębszego.

„Właśnie znaleźliśmy wiele podobieństw, chociaż ludzie pomyśleliby, że pochodzimy z różnych zakątków świata. Czasami jesteśmy tak podobni” – wyjaśniali.

„Jestem bardzo szczęśliwy, że mam ją w swoim życiu. Oboje czujemy, że na zawsze pozostaniemy w swoim życiu. Mamy bardzo silne połączenie, którego nie można znaleźć każdego dnia”.

Stause występuje w teledysku G Flip „Get Me Outta Here” i wytatuowała atrament na swoim partnerze.gflip/Instagram

Stause potwierdziła, że ​​spotyka się z G Flipem podczas specjalnego zjazdu sezonu 5 „Sprzedaż zachodu słońca”, który został wyemitowany na początku tego miesiąca.

Była gwiazda mydlana wskazała na swoją główną rolę w niedawno wydanym teledysku G Flip do „Get Me Outta Here”, w którym gra ukochaną piosenkarkę, odgrywaną przez serię gorących, Sceny NSFW – jako katalizator prawdziwych zalotów pary.

„To była świetna zabawa. Świetnie się bawiliśmy. Nie wszyscy będą na to gotowi, ale myślę, że to jest świetne” – powiedział wtedy Stause. „Myślę, że to niesamowite. Piosenka jest niesamowita.”

Przed G Flipem i Oppenheimem Stause był krótko zaręczony z aktorem Matthew Morrisonem w połowie lat temu. W latach 2017-2021 była żoną Justina Hartleya, gwiazdy „This Is Us”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button