Rozrywka

Pary celebrytów, które wspólnie adoptowały zwierzęta: Machine Gun Kelly i Megan Fox, Nick Jonas i Priyanka Chopra i nie tylko

Dumni rodzice zwierząt domowych! Ponieważ związki wielu gwiazd rozkwitają, często decydują się na kolejny krok i poszerzenie mieszanego potomstwa o nowego psa lub kota.

“Witamy Whisky w gangu XX 🔪❤️Karabin maszynowy Kelly przedstawił swojego bengalskiego kotka swoim obserwatorom na Instagramie w lutym 2022 r. wraz z ujęciem dwójki i narzeczonej rapera, Megan Fox.

Śpiewacz „Bloody Valentine” i Fox – którzy zaręczyli się miesiąc wcześniej – założyli nawet pasującą piżamę w panterkę na debiut kota w mediach społecznościowych.

The Brud gwiazda i tubylec z Tennessee nie są pierwszymi celebrytami, którzy wspólnie adoptowali nowego zwierzęcego towarzysza w swoim życiu. Nick Jonas i żona Priyanka Chopra Jonas — który poślubił w grudniu 2018 — uratował razem dwa szczeniaki.

„Witamy w rodzinnej Pandzie! Panda jest ratownikiem rasy Husky Australian Shepard, a my już się zakochaliśmy ”, śpiewak „Sucker” napisał na Instagramie z sierpnia 2020 roku zdjęcie pary i ich trzech psów. (The Quantico aktorka wcześniej obdarowała swojego małżonka psa Gino i adoptowała Dianę przed ich związkiem.)

The Królestwo alum i była królowa konkursu – która powitała swoje pierwsze dziecko za pośrednictwem zastępcy w styczniu 2022 roku – uruchomiła nawet indywidualne konta na Instagramie dla swoich cennych szczeniąt.

„Rodzina jest najważniejsza”, podpis z kwietnia 2021 r. przeczytał na koncie w mediach społecznościowych Gino wraz z pstryknięciem trzech kłów.

Freddie Prinze Jr. oraz Sarah Michelle Gellartymczasem adoptował parę psów Akita w grudniu 2020 roku.

„Szczenięta, szczenięta są trudniejsze [than kids]” Ona jest wszystkim gwiazda powiedziała wyłącznie Nas tygodniowo wtedy. „Tak jak [with] dzieci, do których mówisz: „OK, kiedy będą starsze, jeśli będę dla nich miły, zajmą się mną”. Psy, jesteś jak człowieku, jak będą starsze, to będę się nimi bardziej opiekować. Więc szczenięta są trudniejsze.”

The Scooby Doo Costars — która poślubiła się we wrześniu 2002 — zaskoczyła córkę Charlotte i syna Rocky’ego, urodzonych odpowiednio w 2009 i 2012 roku, bliźniakami przed Bożym Narodzeniem.

„W tym roku trochę to pomieszaliśmy. Zrobiliśmy Boże Narodzenie trochę za wcześnie” – powiedział Prinze Jr Nas. „Daliśmy dzieciom trampolinę, bo mieliśmy przestrzeń. A potem ostateczny [gift was], mamy szczenięta. Jeśli chcesz zobaczyć prześliczne dziewięciotygodniowe szczenięta Akita, wejdź na moją stronę na Instagramie lub stronę na Instagramie Sary, gdzie wszystko, co robimy, to spamowanie ich zdjęciami i filmami”.

Przewiń poniżej, aby zobaczyć, które pary celebrytów wspólnie adoptowały zwierzęta:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button