Rozrywka

Pasujące torebki królowej Camilli i Sophie Wessex na pogrzebie królowej

Królowa małżonka Camilla wyglądała niezwykle elegancko, gdy w poniedziałek uczestniczyła w pogrzebie królowej Elżbiety II. Żona króla Karola III, nowego brytyjskiego monarchy, złożyła hołd swojej zmarłej teściowej, ubrana w dopasowaną, elegancką czarną sukienkę. Strój w odcieniu hebanu był odpowiednim, ale wyrafinowanym wyborem na trudny dzień żałoby.

CZYTAJ: Pogrzeb królowej w Windsor: Rodzina królewska pożegnała się emocjonalnie z monarchą – aktualizacje na żywo

Zauważyłeś jej torebkę? Blond królewna nosiła piękną czarną kopertówkę Launer London – ulubionej marki torebek królowej.

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: Queen Consort Camilla ujawnia, jak Queen zareagowała na niefortunny wypadek weselny

I to nie była tylko Camilla. Hrabina Wessex przybyła do Opactwa Westminsterskiego, ubrana we wspaniałą czarną sukienkę od Suzannah London. Miała unikalny – i subtelny – haftowany kwiatowy wzór porozrzucany po całym ciele, który połączyła z damskim uchylnym kapeluszem w stylu trilby. Hrabina założyła parę srebrnych kolczyków, które dopełniały jej uderzającego wyglądu, i nosiła Czarną Skórzaną Kopertówkę Launer London „High Society” – nieco mniejszą wersję cukierków Camilli.

WIĘCEJ: Co dzieje się po pogrzebie królowej? Wewnątrz królewskiego protokołu po śmierci monarchy

Wydaje się słuszne, że królewskie damy wybrały ulubioną markę akcesoriów królowej na ten doniosły dzień – subtelny hołd dla Jej Królewskiej Mości.

Camilla ze swoją torbą Launer London…

Launer London zaopatruje rodzinę królewską w wyroby skórzane od 1968 roku, a nawet posiada królewski nakaz. Marka jest synonimem zmarłego monarchy.

Sophie nosi tę samą torbę, ale nieco mniejszą

Na ostatnim w historii zdjęciu królowej, które ukazywało jej spotkanie z premier Liz Truss, w zgięciu jej ramienia znajduje się jej niepowtarzalna torba Launer London – czarny, pudełkowaty kształt ze złotym zapięciem w kształcie wieńca laurowego był natychmiast rozpoznawalny.

Królowa zawsze nosiła torbę Launer London

„To tak rozdzierające serce, że nosiła moją torbę w ostatnim dniu swojego życia”. Dyrektor generalny firmy Launer, Gerald Bodmer, powiedział wcześniej HELLO! Moda.

WIĘCEJ: 3 razy Meghan Markle oddała hołd królowej na pogrzebie, który założyliśmy, że przegapiłeś

Krążą pogłoski, że królowa miała setki toreb Launera, jednak Bodmer potwierdził, że liczba ta jest znacznie rozsądniejsza, ujawniając: „Prawdopodobnie około 15 lub 16… Wielokrotnie powtarzała mi: „Nie czuję się w pełni ubrana bez torby”. „

Upewnij się, że nigdy nie przegapisz KRÓLEWSKIEJ historii! Zapisz się do naszego biuletynu, aby otrzymywać wszystkie wiadomości o gwiazdach i królach bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button