Rozrywka

Patrick Swayze pokazał swój penis Jennifer Grey podczas sceny z gwiazdą „Dirty Dancing”

Brudny Taniec gwiazda Jennifer Grey zyskała natychmiastową sławę po pojawieniu się w przebojowym filmie u boku zmarłego Patricka Swayze. Opowiedziała swoim fanom, jak to jest z nim pracować. Jednym z pamiętnych momentów podobno Grey był moment, w którym Swayze pokazał jej swojego penisa. Oto, co ona mówi, że się wydarzyło.

Jennifer Gray nie była zachwycona tym, że Patrick Swayze jest głównym bohaterem w „Dirty Dancing”

Jennifer Grey i Patrick Swayze | Bettmann przez Getty Images

Gray był szczęśliwy, że dostał rolę Baby Housemana, ale nie podobał jej się pomysł, by Swayze był jej głównym bohaterem. W jej pamiętniku Z kątamówi, że nie chciała, aby zagrał główną rolę, ponieważ pracowała z nim wcześniej w innym filmie (film Czerwony świt) i nie podobał jej się jego styl pracy. Według Greya na planie grał wiele praktycznych dowcipów, a ona nie przepadała za tym.

Gray mówi, że jej pierwsza myśl, kiedy usłyszała, że ​​jest czołowym pretendentem do tej roli, brzmiała: „Proszę, nie. Nie on.” Jednakże Brudny Taniec Dyrektor castingu powiedział jej, że Swayze jest najlepszym wyborem, ponieważ był kiedyś profesjonalnym tancerzem baletowym. Później został obsadzony jako Johnny Castle.

Swayze odciągnął Graya na bok i powiedział jej, że zrekompensuje negatywne doświadczenia, jakie miała z nim podczas kręcenia Czerwony świt. Gray mówi, że widziała, że ​​był szczery. Po tym czuła się trochę lepiej, kręcąc z nim film.

Jennifer Grey mówi, że Patrick Swayze pokazał jej swojego penisa

” src=”https://www.youtube.com/embed/Eojj2uNi3fk?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Podczas jednego Brudny Taniec Grey mówi, że musiała się śmiać na zawołanie. Podczas tej sceny jej postać i postać Swayze’a jadą samochodem i śmieją się. W pewnym momencie musi się roześmiać i powiedzieć mu, że jest „dziki”.

To było trudne dla Graya, więc zapytała Swayze, czy mógłby jej pomóc. W pewnym momencie był poza kamerą, więc powiedziała mu, żeby zrobił coś, żeby mogła się śmiać i bawić podczas tej sceny. Nie wiedziała, że ​​Swayze miał na myśli coś szokującego.

Kiedy scena się zaczęła, a samochód ruszył, Gray mówi, że Swayze wyjął penisa ze spodni. Mówi, że Swayze dobrze ją znał, więc pomyślał, że to sprawi, że „będzie kwiczeć i śmiać się z prawdziwym oddaniem”. (Współgwiazda Jennifer Lopez powiedziała, że ​​„nosił krawat ad * ck”, aby uniknąć „wypadków” podczas ich sceny seksu.)

Jennifer Grey mówi, że nie pociągał jej Patrick Swayze

Ponieważ Gray ściśle współpracował ze Swayze na planie Brudny Taniec i musiałem zrobić wiele zmysłowych scen, można by pomyśleć, że musiała być jakaś gorąca i ciężka atrakcja. Jednak według Greya tak nie było. Mówi, że nie czuła do niego pociągu w ten sposób.

Chociaż Swayze była utalentowaną tancerką i bardzo przystojną, Gray mówi, że nie czuła z nim żadnej chemii. Dobrze razem tańczyli i mieli chemię na ekranie, ale mówi, że była prawdopodobnie jedną z niewielu kobiet na świecie, które „nie rozpłynęły się jak masło na toście, kiedy wszedł do pokoju”.

ZWIĄZANE Z: Johnny Depp był odbicia, mówi Jennifer Gray, gwiazda „Dirty Dancing”

Śledź Sheiresę Ngo na Świergot.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button