Rozrywka

Patrick Warburton wierzy, że „zaktualizowany” „Seinfeld” byłby dziś popularny (WYŁĄCZNIE)

Niewiele programów ugruntowało swoją spuściznę w historii telewizji, nadal zdobywając nowe grono fanów długo po tym, jak serial zniknął z anteny – ale Seinfeld jest jednym z tych programów. Kultowy serial, nazwany „programem o niczym”, śledzi czwórkę samotnych przyjaciół, którzy poruszają się po życiu w Nowym Jorku.

Podczas gdy „czwórka” serialu z pewnością rozśmieszała fanów (pomogli też Larry David i zespół piszący crack), drugoplanowa obsada postaci w każdym odcinku była również genialna. A wśród fanów Seinfelda na pewno niezatarte wrażenie zrobił jeden: Puddy.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Patrick Warburton gra powracającego i odchodzącego chłopaka Elaine Benes w przebojowym serialu z lat 90. Distractify rozmawiało wyłącznie z aktorem, który współpracował z Days Inn – gdzie podkłada głos pod komplementarną poduszką – o trwałej spuściźnie serialu i o tym, czy kultowy serial komediowy odbije się echem wśród widzów w 2022 roku.

Patrick Warburton aka Puddy z „Seinfelda” opowiada o spuściźnie serialu io tym, czy byłby dziś popularny.

W naszej rozmowie z Patrickiem wykazał się ogromną ilością opanowania i wdzięku, dalekiego od ulubionej przez fanów, powracającej postaci Puddy. Na pytanie, czy sądzi, że serial będzie dziś tak popularny, jak w latach 90., odpowiedział głośnym „Absolutnie. Myślę, że jedyną rzeczą, którą należałoby zmienić… byłaby po prostu aktualizacja . [But] postacie absolutnie. Oni [just] zajmować się różnymi rzeczami”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: NBC

Puddy z Seinfeld

Dodał, że „ich osobowości, ich reakcje, ich nijakość” wszystko to sprawiłoby, że dzisiaj telewizja będzie fascynująca, tylko w bardziej zaktualizowanym, nowoczesnym otoczeniu. Jeśli chodzi o jego ukochaną postać, gwiazda Seinfelda powiedziała, że ​​granie go było super.

Widząc jego klipy w serialu, widzowie zauważą głębię tego, jak daleko Patrick posunął się do Puddy… nie bufonału, ale skrajnego zainteresowania płytkimi rzeczami. Jego postać ma śmiertelną, uproszczoną naturę, której Patrick całkowicie się angażuje, i oglądanie tego jest przyjemnością.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Patrick mówił także o innym projekcie Seinfelda, który z biegiem lat stał się coraz bardziej godny memów: Bee Movie. Fani filmu stwierdzili, że jego postać jest jedyną „zdrową psychicznie” postacią w filmie.

Zapytany, czy postawa „wszyscy inni są świrami”, powiedział, że kiedy po raz pierwszy przeczytał scenariusz, „spojrzał na to jako całość” i że granie tej postaci było „zabawne, ponieważ jest tak niepewny [and] przegrywa… z pszczołą.”

Artykuł jest kontynuowany poniżej. Aktor „Seinfeld” Patrick Warburton opowiada o tym, jak bycie rodzicem wpływa na jego pracę.

Zapytany, jak czuje się, że zostanie ojcem wpłynął na jego pracę, czy nie, Patrick zażartował o upokarzających domowych doświadczeniach ze swoimi dziećmi. Podczas gdy poza domem jest znakomitym aktorem, który pracuje na planie w głośnych projektach z uznanymi twórcami, jego dzieci mimo to rzucają mu obojętne spojrzenia, gdy opowiada dowcipy o tacie.

Patrick dodał, że „nikt z nas nie chce być takim stereotypowym tatą”, ale rozkoszuje się tatusiem z „tatusiastym zespołem”, który zajmuje się utworami Pearl Jam. Jednak dzięki temu hobby odkrył, że główny wokalista Burn the Ballroom był wielkim fanem The Venture Bros. (Patrick podkłada głos na Brocka Samsona w serialu), co doprowadziło do tego, że aktor otrzymał pełnometrażowy wokal w ich utworze „Goddess”. Deszczu”. Piosenka ma obecnie ponad milion strumieni na Spotify.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Nadchodzące projekty Patricka, podobnie jak większość jego kariery, nie mogły być inaczej rozliczane. W filmie animowanym MEAD użyczy głosu Timmy the Wunderbot, a także zagra u boku Johna Rhysa-Daviesa i Gary’ego Saderupa w Darwin in Malibu, będącej filmową adaptacją uznanej sztuki Crispina Whittella.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button