Rozrywka

Patriots Linebacker wypuszcza gadżety o tematyce Nowej Anglii [LOOK]

Getty Mack Wilson

N

Dzięki temu, że Mack Wilson jest członkiem New England Patriots, chce mieć pewność, że fani mogą go wspierać w nowych barwach zespołu.

Patriots nabył Wilsona w handlu z Cleveland Browns, który wysłał Chase Winovich do Ohio w zamian za linebackera.

Wilson umieścił link do towaru na swoim koncie na Twitterze w sobotę rano. Strona dirty30.com jest oficjalnym domem towarów dla linebackera.

Wilson wypuścił towar ze swoim osobistym logo w kolorze czerwonym i granatowym.

Świeży start

Podobnie jak Winovich, Wilson będzie szukał nowego startu w swoim nowym domu.

„To błogosławieństwo zacząć od nowa, patrzę na to jak na drugą szansę, więc podchodzę do tego jak profesjonalista” – powiedział Wilson na majowej konferencji prasowej. „Po prostu przychodzę z takim nastawieniem, aby ciężko pracować i zarabiać wszystko, co mogę, budować zaufanie wśród reszty facetów, którzy zbudowali ten fundament tutaj w zeszłym sezonie… po prostu staram się jak najlepiej wnieść swój wkład w każdy możliwy sposób”.

Do tej pory linebacker zagrał w 43 meczach kariery i ma 163 wślizgi i jeden worek. W zeszłym sezonie Wilson zanotował 42 wślizgi, ale nie udało mu się dostać do rozgrywającego.

Patrioci będą oczekiwać, że Wilson będzie działał od razu. Z Dont’a Hightower wciąż niepodpisanym, Ja’Whuan Bentley i Wilson zrobią najwięcej z przodu dla grupy linebackers Nowej Anglii, podczas gdy Matt Judon ma nadzieję, że nadal z łatwością dostanie się do rozgrywającego.

Wilson odegra również kluczową rolę, ponieważ front Siódemki Patriotów będzie pod ogromną presją w tym sezonie. Po stracie JC Jacksona, Nowa Anglia będzie musiała wykonać lepszą robotę, aby dostać się do rozgrywającego i zatrzymać bieganie na tyłach boiska.

Wydawało się, że Winovich wypadł z łask w Nowej Anglii. Po imponującym sezonie debiutantów, użycie końcówek defensywnych znacznie spadło.

Obrońca zanotował 11 worków w pierwszych dwóch sezonach, ale był w stanie zarejestrować tylko 11 wślizgów w 2021 roku.

Dlaczego fani Patriotów powinni być podekscytowani

Nowa Anglia stała się dla wielu graczy krainą odmłodzenia. Gdy Bill Belichick nadal jest głównym trenerem, Wilson ma szansę wykorzystać swój potencjał. Linebacker ma dopiero 24 lata i pozostało mu jeszcze mnóstwo futbolu do grania.

„To była bardzo ciężka praca, a także świetna zabawa” – powiedział Wilson. „To po prostu super zorganizowane. Czuję, że to po prostu coś, co wydobywa z ludzi to, co najlepsze. W tym roku przyniesie to, co najlepsze w tym zespole i ogólnie było świetnie. Jestem po prostu bardzo podekscytowany. Nie mogę się doczekać, aż wszyscy wrócimy do budynku i będę dalej budować ten fundament”.

Linebackers w szczególności byli w stanie znaleźć się w Nowej Anglii. Przed przyjściem do Patriots Kyle Van Noy i Jamie Collins mieli problemy lub stabilizację swoich karier.

Tak więc fani w Nowej Anglii będą mieć nadzieję, że Wilson podąża podobną trajektorią i że linebacker ma dobry sezon 2022. To z pewnością sprawi, że będą chcieli kupić jakiś towar.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button