Rozrywka

Patriotyczna golfistka Paige Spiranac zakłada stanik w gwiazdy i paski podczas napiętego US Open

Paige Spiranac dodała odrobinę gwiazdorskiego blasku US Open, zachwycając fanów w patriotycznym staniku.

Oszałamiająca 29-letnia wpływowa osoba w mediach społecznościowych nie pozostawiła wiele wyobraźni, gdy pozowała w swoim stroju w stylu amerykańskim w drugim dniu trzeciego głównego sezonu. Z plażowymi blond włosami spływającymi po obu stronach jej twarzy, Spiranac spojrzała wesoło w kamerę, gdy oszołomiła fanów w biustonoszu z motywem gwiazd i pasków.

Jej 3,4 miliona obserwujących nie mogło się nacieszyć patriotycznym wyglądem, a jeden spragniony fan napisał: „Przepraszam, że trudno myśleć o US Open, kiedy dajesz nam taki pogląd”.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Ktoś inny powiedział: „Wszyscy właśnie wygraliśmy”. Jako trzecia osoba dołączyła do Spiranac w świętowaniu USA i skomentowała: „Niech Bóg błogosławi Amerykę”. Inny użytkownik dodał: „Niech Bóg błogosławi Amerykę @_paige.renee na prezydenta 2024”.

To był pracowity tydzień dla Spiranac, która oprócz skoncentrowania się na US Open w The Country Club, została również uznana przez magazyn Maxim za najseksowniejszą żyjącą kobietę.

Paige Spiranac zachwyciła fanów swoim stanikiem w gwiazdy i paski (Zdjęcie: @_paige.renee/Instagram)

Po otrzymaniu nagrody zszokowany Spiranac napisał na Instagramie: „Jestem tak zaszczycony, że @maximmag nazwał mnie najseksowniejszą kobietą na świecie w tym roku! ponieważ naprawdę nie dowierzałem.

„Dla mnie bycie seksownym to pewność siebie i poczucie komfortu we własnej skórze. Zawsze starałam się pozostać wierna sobie na mojej niekonwencjonalnej ścieżce, a teraz jestem tak dumna, że ​​podążam za tak wieloma niesamowitymi kobietami, które nosiły ten tytuł w lata przede mną”.

Czy Paige Spiranac jest najseksowniejszą żyjącą kobietą? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej.

Golfista został niedawno nazwany przez Maxima „najseksowniejszą żyjącą kobietą” (Zdj .: Paige Spiranac/Instagram)

Spiranac zawsze była pewna swojego ciała i w zeszłym roku powiedziała podcastowi Stripe Show: „Jak widać, nie mam nic przeciwko byciu sexy. Kocham swoje ciało i to tylko część tego, kim jestem. ludzi było tym zdenerwowanych, zwłaszcza w golfie, ponieważ jest tak konserwatywny”.

To, czy była tak pewna swoich wyborów do golfa w US Open, to inna historia, ponieważ pole na Brookline okazało się trudne dla wszystkich zawodowców na świecie.

Will Zalatoris i Anglik Matthew Fitzpatrick znajdują się na szczycie tabeli liderów z wynikiem -4 przed meczem ostatniego dnia, a Hiszpan Jon Rahm jest o jeden strzał dalej na -3.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button