Rozrywka

Paul McCartney śpiewał jak Kazoo w ostatniej piosence nr 1 Ringo Starra

Ringo Starr zespołu Beatlesów współpracował ze znanym producentem, tworząc piosenki z jednego ze swoich najsłynniejszych albumów. Producent ujawnił, w jaki sposób Paul McCartney przyszedł do pracy nad omawianym albumem. Następnie powiedział, że Paul zaśpiewał jeden z najsłynniejszych hitów Ringo i brzmiał jak kazoo.

Paul McCartney i Ringo Starr z Beatlesów | Richard Blanshard / Współtwórca

Co pomyślała producentka „You’re So Vain” Carly Simon na temat tworzenia piosenek z Ringo Starr

Richard Perry jest producentem znanym z pracy nad takimi hitami jak „You’re So Vain” Carly Simon i „Rhythm of the Night” DeBarge’a. Wyprodukował także album Ringo Ringo. Według Billboard Book of Number 1 HitsPerry omówił album w książce zatytułowanej Producenci płyt.

„Musiałbym powiedzieć, że całe zaangażowanie Ringo w tworzenie tego albumu było największym dreszczem w mojej karierze nagraniowej, której być może nigdy nie przebiję” – powiedział Perry. Powiedział, że nigdy nie bawił się lepiej niż wtedy, gdy pracował z piosenkarzem „Photograph”.

” src=”https://www.youtube.com/embed/j13oJajXx0M?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

ZWIĄZANE Z: Dave Grohl powiedział Ringo Starrowi, że ta piosenka Beatlesów w pewnym momencie zdefiniowała życie każdego z nas

Jak Paul McCartney zaczął śpiewać w jednej z piosenek z albumu

Perry ujawnił, dlaczego Paul pracował nad „You’re Sixteen” Ringo. „Paul zadzwonił i poprosił, żebym przyjechał do Londynu, aby pomóc nadzorować ścieżki muzyczne jego pierwszego programu telewizyjnego, ponieważ wszystko musiało zostać nagrane, a on chciał, aby ktoś na stoisku pomógł inżynierowi, ponieważ inżynierowie telewizyjni nie są tak doświadczeni w nagraniach rockowych – powiedział Perry.

„I wtedy jechaliśmy do Londynu, aby kontynuować pracę nad albumem Ringo, wszystko poszło bardzo wygodnie, a Paul był wystarczająco dobry, aby napisać piosenkę dla Ringo i mieliśmy dwie lub trzy cudowne noce nagrywania, gdzie on i Linda przyszli w dół – kontynuował Perry.

Ringo wykonał cover utworu „You’re Sixteen” Johnny’ego Burnette’a, a Paul odegrał w nim rolę. „Właściwie solo w 'You’re Sixteen’, które brzmi jak kazoo czy coś w tym stylu, Paul śpiewał bardzo spontanicznie, gdy odtwarzaliśmy ten utwór, więc śpiewał w nim solo” – dodał Perry.

„src=”https://www.youtube.com/embed/8ainB6qnWBI?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

ZWIĄZANE Z: Ringo Starr Beatlesów powiedział, że ten przebój Elvisa Presleya to jedna z jego ulubionych piosenek

Jak utwór „You’re Sixteen” Ringo Starra pojawił się na listach przebojów w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii

„You’re Sixteen” stało się wielkim hitem. Przez tydzień znalazł się na szczycie listy Billboard Hot 100, stając się ostatnim hitem Ringo na pierwszym miejscu listy przebojów. Tor trwał 15 tygodni na liście przebojów. Ringo wydał „You’re Sixteen” na albumie Ringo. Album osiągnął najwyższy poziom 2 na liście Billboard 200 i pozostał na liście przez 37 tygodni.

„Masz szesnaście lat” stał się mniej popularny w Wielkiej Brytanii. Według The Official Charts Company, piosenka zajęła 4 miejsce w Wielkiej Brytanii, pozostając na liście przez 10 tygodni. Tymczasem, Ringo osiągnął pozycję 7 i trwał 20 tygodni na wykresie.

„Masz szesnaście lat” było kamieniem milowym w karierze Ringo i nie byłoby tak samo bez Paula.

ZWIĄZANE Z: Ringo Starr i jego dziewczyna tańczyli do 1 piosenki Marvina Gaye’a w kółko

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button