Rozrywka

Paul Wesley i żona Ines de Ramon rozstają się po 3 latach małżeństwa

Więcej informacji: pary celebrytów Sylvester Stallone publikuje zdjęcie z niezależną żoną Jennifer Flavin pośród rozwodu Chrishell Stause spekuluje, że nie chce dzieci w romansie G Flip Leonardo DiCaprio nie zachowuje niskiego profilu w Nowym Jorku, a romans Gigi Hadid Kourtney Kardashian ujawnia, jak ona i Travis Barker myśli o pseudonimie „Kravis”

Idą własnymi drogami.

Gwiazda „Pamiętników wampirów” Paul Wesley i jego żona, Ines de Ramon, rozstali się po trzech latach małżeństwa i według People żyją osobno.

„Decyzja o rozstaniu jest obopólna i miała miejsce pięć miesięcy temu”, powiedział przedstawiciel pary. „W tej chwili proszą o prywatność”.

Wesley po raz pierwszy został powiązany z dilerem biżuterii w 2018 roku, kiedy widziano ich trzymających się za ręce podczas romantycznej randki.

Miesiąc później, podczas wesela w Montauk w stanie Nowy Jork, uczynili swój związek oficjalnym Instagramem.

Wesley i Ramon zaczęli się spotykać w 2018 roku.

Obrazy Getty

Wesley był wcześniej żonaty w latach 2011-2013.

Mike Marsland/Getty Images dla O

Ad Do góry Następne Zamknij Lil Nas X wysyła pizzę do „homofobicznych” demonstrantów przed koncertem Grupa protestujących religijnych zebrała się przed koncertem rapera… 2

Wyświetl pokaz slajdów

Wstecz Dalej Udostępnij to:Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie)Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (Otwiera się w nowym oknie) Flipboard WhatsAppKliknij, aby wysłać link do znajomego (Otwiera się w nowym oknie)Kliknij, aby skopiować adres URL Reklama 19 września, 2022

40-letni aktor „Upadłego” i 29-letni de Ramon związali się w 2019 roku podczas skromnego ślubu w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Wieści o ich zaślubinach nie wyszły na jaw, dopóki nie zauważono ich noszących obrączki ślubne kilka miesięcy później.

Status ich związku został również potwierdzony, gdy Nina Dobrev, współgwiazda Wesleya z „Vampire Diaries”, nazwała de Ramona „żoną” aktora w podcaście „Directionally Challenged” Candice King i Kayli Ewell.

Podobno para mieszka osobno. Instagram/paulwesley

De Ramon – która od tego czasu została prywatna w mediach społecznościowych – dała fanom wgląd w szczególny dzień byłej pary w ich rocznicę, kiedy opublikowała zdjęcia z wielkiego dnia na Instagramie.

Na zdjęciach de Ramon był oszołomiony w białej sukni ślubnej z piórami, podczas gdy Wesley wciągnął ją na pocałunek na plaży.

Pogłoski o rozstaniu pary zaczęły krążyć w zeszłym miesiącu, kiedy Wesley został zauważony w Nowym Jorku, spędzający czas z modelką Natalie Kuckenburg – bez swojego pierścionka.

Aktor został niedawno zauważony z modelką w Nowym Jorku. TheImageDirect.com

Page Six skontaktował się z przedstawicielami Wesleya i Ramona i jeszcze nie otrzymał odpowiedzi.

Aktor był wcześniej żonaty ze współgwiazdą „Pamiętników wampirów” Torrey DeVitto w latach 2011-2013.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button