Rozrywka

Pełna historia randek Johnny’ego Deppa: wszystkie jego byłe żony i dziewczyny

Relacja Johnny’ego Deppa z Amber Heard zakończyła się paskudną batalią prawną i 50-milionowym procesem o zniesławienie w maju 2022 roku.

Ale aktorka „Aquamana” jest daleka od pierwszego hollywoodzkiego romansu Deppa, ponieważ spotykał się z niektórymi z największych nazwisk od lat 80. do dziś.

Sprawdź historię randkową aktora z byłymi żonami, narzeczonymi i dziewczynami.

Lori Anne Allison Allison, pierwszej żonie Deppa, często przypisuje się rozkręceniu jego kariery.Shutterstock

Depp poślubił swoją pierwszą żonę, wizażystka Lori Anne Allison, w 1983 roku, mając zaledwie 20 lat. Allison, starsza od niego o sześć lat, poznała przyszłą gwiazdę poprzez swojego brata, który grał w zespole Kids with Depp, według magazynu Rolling Stone.

Wielu przypisuje Allison rozpoczęcie kariery Deppa, gdy przedstawiła początkującą gwiazdę Nicolasowi Cage’owi, który z kolei przedstawił go swojemu agentowi, który zmierzył się z Deppem i zapewnił mu przesłuchanie do „Koszmaru z ulicy Wiązów”, jego pierwszego na… rola ekranowa w 1984 roku.

Para rozstała się w 1985 roku, ale pozostaje w dobrych stosunkach, a Allison powiedziała TMZ w 2016 roku, że Depp jest „miękką osobą”, która nigdy nie uderzyła ani nie krzyczała na nią, pomimo oskarżeń Hearda.

Sherilyn Fenn Depp umawiała się z aktorką Sherilyn Fenn po swoim pierwszym rozwodzie.sherriisme/Instagram

Depp poznał swoją kolejną partnerkę, aktorkę Sherilyn Fenn, podczas kręcenia filmu krótkometrażowego „Dummies” w 1985 roku.

Para działała przez trzy lata, ponownie współpracując w 1987 roku przy odcinku „21 Jump Street”. Według Brides.com byli nawet zaręczeni.

Podczas gdy para rozstała się w następnym roku, podobnie jak Allison, Fenn od tamtej pory nie miała nic poza wspaniałymi rzeczami do powiedzenia o swoim byłym.

„Był bardzo słodki. Był moją pierwszą miłością”, powiedziała The Big Issue w 2017 roku. „Znalazłam prawdziwą miłość. To było z kimś, kto szedł tą samą ścieżką, ale nawet jeśli nie, miłość i więź były wystarczająco silne – gotowanie posiłków, spędzanie czasu, śmiech i płacz. Więc chodzi o to więcej niż o to, że jest teraz tą znaną osobą. Znam go jako człowieka, a nie gwiazdę filmową.

Jennifer Grey Grey była jednocześnie zaręczona z Deppem i Matthew Broderickiem. Kolekcja Ron Galella przez Getty

Aktorka „Dirty Dancing” Jennifer Gray zaczęła spotykać się z gwiazdą w 1989 roku, a Gray w swoim pamiętniku „Out of the Corner” z 2022 roku twierdził, że zaproponował jej w ciągu dwóch tygodni od spotkania przez jej agenta.

Podczas wizyty w maju 2022 roku w „The Drew Barrymore Show” Gray ujawniła również, że była zaręczona z aktorem – a także z Matthew Broderickiem – w tym samym miesiącu.

Podczas gdy opisała Deppa jako „niedorzecznie pięknego” i „zaskakująco otwartego, zabawnego, dziwacznego i słodkiego” na ich pierwszej randce, dodała, że ​​później pojawiły się u niego problemy z gniewem i zazdrością, co doprowadziło ją do odwołania zaręczyn po zaledwie dziewięciu miesiącach spędzonych razem.

Winona Ryder Depp zakochała się w swoim partnerze z filmu „Edward Nożycoręki”, Ryder od pierwszego wejrzenia. WireImage

Depp zakochał się w swojej następnej miłości, Winonie Ryder, po tym, jak zauważył ją na premierze filmu Rydera z 1989 roku „Wielkie kule ognia”.

„To było klasyczne spojrzenie, jak obiektywy zmiennoogniskowe w „West Side Story”, a wszystko inne staje się mgliste. Wiedziałem wtedy” – powiedział Depp dla Rolling Stone w 1991 roku.

W końcu spotkali się kilka miesięcy później przez wspólnego przyjaciela i zagrali w filmie z 1990 roku „Edward Nożycoręki”.

Podczas ich głośnych zalotów Depp otrzymał na bicepsie swój słynny tatuaż „Winona Forever”.

Podczas gdy para rozpadła się w 1993 roku – prowadząc Deppa do zmiany swojego tatuażu, by przeczytać „Wino Forever” – Ryder nadal czule mówi o ich wspólnym czasie, a nawet zeznawał w jego imieniu podczas procesu o zniesławienie w Wielkiej Brytanii przeciwko The Sun, który ostatecznie przegrał.

Ellen Barkin Depp krótko umawiała się z Barkinem w latach 1994 i 1998. WireImage

Spotkanie Deppa z aktorką Ellen Barkin rozpoczęło się w 1994 roku, kiedy została oddzielona od swojego ówczesnego męża, irlandzkiego aktora Gabriela Byrne’a. Spotykali się krótko w oczach opinii publicznej, zanim wszystko się skończyło, tylko po to, by w 1998 roku nawiązać niewyłączny związek, podczas wspólnego kręcenia „Strachu i odrazy w Las Vegas”.

Według Deppa, Barkin nadal żywi „żal”, ponieważ nigdy nie chciał, aby sprawy między nimi były oficjalne, ponieważ zeznała przeciwko niemu w jego brytyjskim procesie, twierdząc, że kiedyś rzucił w nią butelką wina.

„Element seksualny zaczął się od pani Barkin, który trwał miesiącami z przerwami, tak naprawdę, ponieważ kręciła film, który wtedy kręciłem”, powiedział Depp, dodając, że „chciała mieć ze mną właściwą relację, a ja tego nie chciałem. .”A

Kate Moss Kate Moss mówi, że przeszła „lata płakania” po rozstaniu z Depp.WireImage

Depp i modelka Kate Moss zaczęli spotykać się pod koniec 1994 roku po spotkaniu przez znanego pisarza Vanity Fair, George’a Wayne’a.

Parowanie okazało się burzliwe, ponieważ Depp został aresztowany w tym roku za spowodowanie szkód w pokoju hotelowym o wartości prawie 10 000 USD, a policja znalazła Mossa siedzącego pośród wraku.

Mimo intensywnego wieczoru para przetrwała do 1998 roku.

Od tego czasu Moss podzieliła się tym, jak trudny był dla niej rozłam, mówiąc, że doprowadziło to do „lat płaczu” nad aktorem „City of Lies”.

Vanessa Paradis Depp ma dwoje dzieci z Paradis. Obrazy Getty

Depp zaczął spotykać się ze swoją kolejną długoletnią miłością, Vanessą Paradis, w 1998 roku po rozstaniu z Moss i krótkim romansie z Barkinem.

Francuski piosenkarz Paradis poznał Deppa, gdy kręcił w Paryżu film Romana Polańskiego „Dziewiąte wrota” i działał przez 14 lat.

Para powitała córkę Lily-Rose w 1999 roku i syna Jacka w 2002 roku.

Para ogłosiła, że ​​​​rozstaje się w 2012 roku, a Depp powiedział Rolling Stone o ich rozpadzie: „Nie było łatwo [Paradis]. Nie było mi łatwo. Dzieciom nie było łatwo. To nie kończy faktu, że troszczysz się o tę osobę, a ona jest matką twoich dzieci, i zawsze będziecie się znać i zawsze będziecie w swoim życiu z powodu tych dzieci.

Amber Heard Depp i Amber Heard toczą obecnie wojnę w sądzie. WireImage

Depp zaczął rozsiewać plotki o randkach z Amber Heard w 2011 roku po tym, jak para spotkała się w 2009 roku w filmie „Rum Diaries”.

Para pobrała się w 2015 roku na prywatnej karaibskiej wyspie „Piratów z Karaibów”.

Ich małżeństwo było pozornie skazane na porażkę od samego początku, a Depp rzekomo żartował, że „teraz mogę ją uderzyć” do swojego drużby, gdy szli z ceremonii na przyjęcie w dniu jego ślubu.

Depp zaprzeczył, jakoby kiedykolwiek fizycznie atakował Hearda i wielokrotnie oskarżał aktorkę „Aquamana” o to, że sama jest agresywna.

Heard ostatecznie złożył pozew o rozwód, który został sfinalizowany w 2016 r. W maju 2022 r. para została uwikłana w proces o zniesławienie, wytoczony przez Deppa przeciwko Heardowi o 50 milionów dolarów.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button