Rozrywka

Pełna historia randkowa Chrishell Stause: Chłopaki, partnerzy i były mąż

Najnowszy związek Chrishell Stause ma fanów, którzy spoglądają wstecz na jej listę dawnych kochanków, w tym byłego męża Justina Hartleya i współgrającego z „Selling Sunset” Jasona Oppenheima.

Sprawdź pełną historię relacji Stause poniżej.

Matthew Morrison Wiele lat po rozstaniu Matthew Morrison przyznał się, że żałuje swojej propozycji dla Stause.Getty Images

Stause poznał Matthew Morrisona w 2006 roku i umawiał się na mniej niż rok, zanim gwiazda „Glee” zaproponowała w grudniu.

Ich zaręczyny były jednak krótkotrwałe, ponieważ para zerwała w grudniu 2007 roku.

„Nie zrobiłem tego z właściwych powodów”, powiedział Morrison Cosmopolitan w 2013 roku o oświadczeniu Stause. „Wychodziliśmy mniej więcej przez rok. … Myślałem: „To jest wiek, w którym prawdopodobnie powinienem zacząć mieć dzieci, więc to właśnie powinienem zrobić”. Ale kiedy to zrobiłem, od razu poczułem w sercu, że to nie w porządku. Moja natychmiastowa myśl brzmiała: „Co właśnie zrobiłeś?”

„Rozmawialiśmy i postanowiliśmy zerwać zaręczyny. … To było pomieszane. … podjąłem tę ogromną decyzję; Obiecałem tej dziewczynie wspólne życie i nie mogłem tego dotrzymać. To było okropne. Wszystko, co mogłem zrobić, to podnieść ręce i powiedzieć: „Jestem dziurą”.

Graham Bunn Stause i Graham Bunn spotykali się krótko, zanim wziął udział w „The Bachelorette”. WireImage

W 2008 roku Stause przeniosła się z Grahamem Bunnem, z którym krótko umawiała się, zanim została uznana za główną rolę w „The Bachelorette” w 2006 roku.

„Poznałem Chrishella i zakochałem się” – wspomina koszykarz, który walczył o serce DeAnny Pappas w czwartym sezonie serialu w podcaście „Click Bait with Bachelor Nation” w styczniu 2021 roku.

Po wyeliminowaniu z sezonu Bunn ponownie nawiązał kontakt ze Stause i umawiał się z nią przez dwa lata, zanim w 2010 roku zrezygnował.

„Dużo mnie nauczyła i jestem z niej dumny i do dziś jestem z niej dumny. Wydaje się szczęśliwa. … Myślę, że świetnie sobie radzi” – dodał w podcastie.

Justin Hartley Stause i Hartley byli razem przez sześć lat.WireImage

Po umawianiu się na randkę przez wspólnego przyjaciela, Stause zaczął spotykać się z Justinem Hartleyem w 2013 roku, poznawszy wiele lat wcześniej jako gwiazdy mydlane.

Trzy lata randek doprowadziły Hartleya do propozycji w lipcu 2016 roku, a para wzięła ślub w październiku 2017 roku.

Jednak Hartley złożył dokumenty rozwodowe w listopadzie 2019 r., wymieniając „nie do pogodzenia różnice” jako przyczynę rozłamu. Poinformował Stause o monumentalnej decyzji za pośrednictwem wiadomości tekstowej, zgodnie z osobowością Netflix.

„Wiem, że ludzie mówią, że byliśmy małżeństwem tylko dwa lata, ale to tak, jakbyśmy byli razem przez sześć lat. …W walce, to jest jego cel, wiesz? Na przykład: „Wychodzę, wychodzę”. Nienawidzę tego rodzaju impulsywnych rzeczy, ale zawsze myślałam, że to tylko problem, nad którym pracujemy”, powiedziała w odcinku 3 sezonu „Sprzedaż zachodu słońca”.

„Jeśli naprawdę tego chciałeś, są lepsze sposoby działania [it],” ona kontynuowała. „Rozmawiałem z nim zaraz po, bo pomyślałem, że to musi być żart, ale to był koniec komunikacji. Co mam powiedzieć? Co powiesz po tym? To tak, że teraz muszę znaleźć miejsce do życia. Teraz muszę się pokombinować i to rozgryźć, wiesz?

Gwiazda „This Is Us” poślubiła aktorkę Sofię Pernas w marcu 2021 roku, miesiąc po tym, jak on i Stause sfinalizowali rozwód.

Związek Keo Motsepe Stause „Dancing With the Stars” pro Keo Motsepe trwał zaledwie trzy miesiące.chrishell.stause/Instagram

Po rozstaniu z Hartley, Stause poznała profesjonalnego tancerza Keo Motsepe podczas rywalizacji w 29. sezonie „Dancing With the Stars”. Podczas gdy byli ściśle rywalami podczas kręcenia filmu, romans między parą został potwierdzony w grudniu 2020 roku.

W swojej książce „Under Construction” z 2022 r. Stause opisał Motsepe jako „wysoką tancerkę”, która zaczynała jako „niesamowity, pozytywny, hojny facet”. Sprawy przybrały jednak obrót po fazie miesiąca miodowego, kiedy Stause nazwał pro „DWTS” „bombowcem miłości”, takim jak Hartley.

„Tym razem, zamiast usprawiedliwiać jego zachowanie, faktycznie otworzyłam oczy, przepchnęłam się przez dym i lustra i zobaczyłam prawdę” – wspomina. „Stałem się silniejszy i gdy tylko zdałem sobie sprawę, jak głęboko sięgały jego pozorne kłamstwa, byłem tym, który je zakończył”.

Para przetrwała tylko trzy miesiące, zanim zrezygnowała z połączenia w lutym 2021 r.

Jason Oppenheim Znaczna część romansu Stausego i Oppenheima rozegrała się podczas 5 sezonu „Sprzedaży zachodu słońca”.chrishell.stause/Instagram

Stause upubliczniła się ze swoją koleżanką z „Sprzedaży zachodu słońca” i szefem Oppenheimem w lipcu 2021 roku, a romans pary rozgrywał się podczas piątego sezonu przebojowego reality show.

Para wkrótce się rozdzieliła, a Oppenheim potwierdził ich rozpad w grudniu 2021 r. Z powodu „różnych potrzeb pary dotyczących rodziny”.

„Chociaż Chrishell i ja nie jesteśmy już razem, pozostajemy najlepszymi przyjaciółmi i zawsze będziemy się kochać i wspierać” – napisał wtedy na Instagramie. „Była najbardziej niesamowitą dziewczyną, jaką kiedykolwiek miałem, i był to najszczęśliwszy i najbardziej satysfakcjonujący związek w moim życiu”.

Ich „różne pragnienia” ostatecznie sprowadzały się do tego, że Oppenheim nie chciał mieć dzieci, co było przełomem dla Stausego, który napisał na Instagramie: „Mężczyźni mają luksus czasu, którego nie mają kobiety, i tak po prostu jest”.

G Flip Gwiazda reality show pojawiła się publicznie z piosenkarzem G Flipem w maju 2022 r. chrishell.stause/Instagram

Podczas zjazdu „Selling Sunset” w maju 2022 roku Stause potwierdziła swój ostatni związek z australijską piosenkarką G Flip, która identyfikuje się jako niebinarna i używa zaimków „oni/oni”.

„Ostatnio spędzam dużo czasu z kimś, kto jest dla mnie bardzo ważny. Nazywają się G Flip. Nie są binarne, więc mówią „oni/oni”” – powiedział Stause moderatorowi Tan France, zapytany, czy spotyka się z kimś wyjątkowym.

Para poznała się, ponieważ Stause został zarezerwowany na występ w teledysku G Flip „Get Me Outta Here” o „chaotycznej historii miłosnej”.

„To była świetna zabawa” – powiedział Stause o sesji. „Świetnie się bawiliśmy. Nie wszyscy będą na to gotowi, ale myślę, że to świetnie. Myślę, że to niesamowite. Piosenka jest niesamowita”.

Źródło powiedziało Ludzie, że para już mieszka razem.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button