Rozrywka

Peta Murgatroyd robi sobie zastrzyki z in vitro po poronieniu: „To ja jestem tak przejrzysta, jak to możliwe”

Peta Murgatroyd na The Brent Shapiro Foundation Summer Spectacular w The Beverly Hilton w Los Angeles, 21 września 2019 r. John Fotografia/Shutterstock

Pokazuje każdy krok! Po otwarciu o swojej trudnej podróży z płodnością, Peta Murgatroyd rzuciła okiem na swoje doświadczenia z zapłodnieniem in vitro.

Przeczytaj artykuł

„Moja pierwsza noc leczenia in vitro 🙏🏻 Zabranie was w tę podróż ze mną dla dziecka nr 2 jest właściwie wyjątkowe i niesamowite. Uwielbiam dzielić się rzeczami z wami wszystkimi i cóż… to ja jestem tak transparentny, jak to tylko możliwe”, 35-letni Murgatroyd, który dzieli 5-letniego syna Shai z mężem Maks Czmerkowskiopisał film na Instagramie w środę, 22 czerwca.

Pochodzący z Nowej Zelandii kontynuował: „Znormalizujmy rozmowy dotyczące poronień i zapłodnienia in vitro i stwórzmy środowisko, które będzie wygodniejsze dla wszystkich kobiet ”.

Szczery post Murgatroyd w mediach społecznościowych pojawia się wkrótce po tym, jak opisała trzy poronienia w ciągu dwóch lat. „Prawdopodobnie zastanawialiście się, dlaczego nie mamy więcej dzieci po tym, jak ciągle mówimy, jak bardzo chcemy… cóż, próbowałem… miałam trzy poronienia i była to dla mnie i Maksa długa, ciężka podróż Traumatyczna, stresująca, bardzo smutna podróż” – napisał Murgatroyd na Instagramie we wtorek, 21 czerwca.

Przeczytaj artykuł

Zawodowa tancerka przyznała wówczas, że nie chce dzielić się swoją historią „najdłużej”.

„Nigdy nie chciałem nikomu powiedzieć. W sumie wiedziało 6 osób. Nasze rodziny. Ale poza tym byłem gotów zabrać ten sekret do grobu. Dosłownie sprawiłam, że @maksimc przysiągł mi, że nie powie nikomu” – wspominała w długiej wiadomości.

Według Murgatroyda zmieniła zdanie po tym, jak zdała sobie sprawę, że jej doświadczenie może pomóc innym ludziom. „Szczerze, po prostu znudziło mi się ukrywanie tego. Stwierdziłem, że trudniej było ukryć ten sekret, niż po prostu „powiedzieć, jak było”, że tak powiem. Trudniej było mi zachować szczęśliwą twarz, dzień po dniu” – kontynuowała. „Media społecznościowe stały się męczące i była to rzecz, którą uwielbiałem robić”.

Przeczytaj artykuł

The Taniec z gwiazdami pro, która wyszła za Chmerkovskiego (lat 42) w 2017 roku, wspomniała o tym, kiedy po raz pierwszy podzieliła się swoją historią z kimś innym. „Kiedy pierwszy raz wypuściłem go z ust koleżance, poczułem się dziwnie lepiej, jakby odpadł wstyd. Więc znalazłem, im więcej ludzi powiedziałem, tym lepiej się czułem. Zdałem sobie sprawę, że nie ma w tym nic wstydliwego” – wyjaśnił Murgatroyd. „I oto jestem… to jest cała ja, nagi ja i mam nadzieję, że dzieląc się moją podróżą z wami wszystkimi, pomoże to komuś innemu przejść przez tę samą sytuację”.

Doszła do wniosku: „Nie mogę się doczekać, aby podzielić się z wami moją podróżą do in vitro i po prostu wiem, że jestem najszczęśliwsza od lat i mam tak wiele do zaoferowania. ”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button