Rozrywka

Pete Davidson świętuje ukończenie college’u przez siostrę Casey wśród Kim Kardashian Split: Zdjęcie

Pete Davidson z siostrą Casey i mamą Amy. Dzięki uprzejmości Amy Waters Davidson/Instagram

Rodzina przede wszystkim. Pete Davidson znalazł ukojenie w swojej matce, Amy Davidsoni jego siostra, Casey Davidsonpo jego rozstaniu z Kim Kardashian.

Przeczytaj artykuł

The Sobotnia noc na żywo 28-letni absolwent, świętował ukończenie przez swoją młodszą siostrę programu asystenta lekarza (PA) na Pace University w Nowym Jorku.

„Piękny dzień z okazji @caseydavidson!! ROCZNIE ”, napisała na Instagramie w piątek 5 sierpnia Amy, dzieląc się trzema zdjęciami z absolwentką. „Jesteśmy z ciebie tacy dumni!! Kocham Cię tak mocno jak stąd do księżyca i z powrotem Piękne wewnątrz i na zewnątrz! Jesteśmy tak błogosławieni XO.”

Przeczytaj artykuł

W szybkim tempie Amy rozpromieniła się obok dwójki swoich dzieci – które dzieliła ze swoim zmarłym mężem, Scottem Davidsonem. Casey, lat 24, założyła swój biały płaszcz na cześć uroczystości, podczas gdy komik wybrał szarą bluzę i czarną czapkę bejsbolową.

„Dumna mama !! Carly Aquilinoktóry od niechcenia umawiał się z Wielki czas dojrzewania gwiazda w 2015 roku, odpowiedział na piątkowy post.

Były Pete SNL obsada Kenan Thompson również wzniósł toast za tę okazję, komentując: „👏🏾👏🏾👏🏾👏🏾👏🏾👏🏾👏🏾”.

Nowa absolwentka była równie zachwycona swoim kamieniem milowym. „26 miesięcy i 3 psy wsparcia emocjonalnego później !!!”, Casey napisała w piątek serię zdjęć z ukończenia szkoły za pośrednictwem własnego konta na Instagramie.

Uroczystość rozdania dyplomów Casey odbyła się kilka godzin wcześniej Nas tygodniowo potwierdził zerwanie Pete’a z 41-letnim założycielem SKKN. „W tym tygodniu podzielili się polubownie” – powiedział jeden ze źródeł Nas pary, która zaczęła się spotykać pod koniec zeszłego roku.

Pete Davidson Małżeństwo jest w 100 procentach częścią planów założenia rodziny Kim Kardashian
Pete Davidson i Kim Kardashian Shutterstock

Pete i Kardashian — którzy mają dzieci North 9, Saint 6 lat, Chicago 4 lata i Psalm 3 lata z byłym mężem Kanye West — po raz pierwszy połączyli się po ponownym połączeniu podczas debiutu hostingowego w październiku 2021 r. SNL.

Przeczytaj artykuł

„Zrobiłem Sobotnia noc na żywo a potem, kiedy pocałowaliśmy się w scenie, to była tylko atmosfera ”, potentat Skims tryskał podczas czerwcowego odcinka jej rodziny Kardashianie seria. „Pomyślałem: „O cholera. Może po prostu muszę spróbować czegoś innego. Ale Pete nie przychodzi na moje afterparty i wszyscy byli na moim afterparty. Nie podaje mi pory dnia”.

Kontynuowała: „Więc kilka dni później zadzwoniłam do producenta na SNL i było jak: „Hej, masz numer Pete’a?” … Nawet nie myślałem: „Będę z nim w związku”. Po prostu myślałem: „Słyszałem o tym BDE, muszę tam wyjść”. Byłem w zasadzie DTF [down to f–k]”.

Relacje Pete’a z gwiazdą reality TV szybko się rozgrzały, gdy zrobił kilka tatuaży poświęconych jej i jej rodzinie i często chodzili razem na czerwone dywany. Jego mama i siostra nawet wyraziły zgodę na Kardashian, często „lubiąc” kilka komentarzy w mediach społecznościowych na temat związku pary i potencjalnych planów na przyszłość.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button