Rozrywka

Peter Andre trzaska twierdzi, że jego penis jest mały jak chipolata, gdy porównuje go do „dębu”

Śpiewacz Mysterious Girl, Peter Andre, odpowiedział, że jego męskość jest wielkości kiełbasy „chipolata”.

Jestem gwiazdą… Zabierz mnie stąd! gwiazda stała się przedmiotem masowych spekulacji po wywiadzie z Rebekah Vardy dla News of the World w 2004 roku, który został przedstawiony w procesie WAGatha Christie o zniesławienie.

Vardy obecnie pozywa swoją koleżankę z WAG Coleen Rooney o zniesławienie po tym, jak Rooney oskarżył ją o ujawnienie mediom „fałszywych historii” na temat jej życia prywatnego, po trwającej kilka miesięcy „operacji użądlenia” w celu zidentyfikowania domniemanego sprawcy.

Ale Peter znalazł się w centrum uwagi, gdy adwokat Rooneya, David Sherborne, opublikował artykuł z 2004 roku zatytułowany: „Peter wisi jak mała chipolata, ogolony, śliski, trwa pięć minut”.

W artykule stwierdzono, że Peter miał „najmniejszy sprzęt do spodni [Vardy had] kiedykolwiek widział”, że „nie miał absolutnie żadnych włosów na swoim ciele” i że „niewolniczył jak jeden z jej psów bokserskich, kiedy ją całował”.

Pete od tego czasu zatrzasnął roszczenia (Zdjęcie: INSTAGRAM)

Artykuł twierdził, że Peter „zasypia” po „pięciu minutach” seksu.

Teraz gwiazda klaskała w twierdzeniach, biorąc na Instagram, aby naprawić fanów i porównując swojego członka do „dębu”.

Powiedział: „Czy wiesz, jak trudno jest ciągle gryźć wargę w sytuacjach?

„Ale z mojego punktu widzenia większość ludzi widziała w dżungli, jak żołądź zamienił się w dąb, więc myślę, że wszystko w porządku.

„Przynajmniej teraz przyznała, że ​​to nieprawda i była zmuszona to powiedzieć”.

Vardy pojawił się wczoraj w sądzie (Zdjęcie: Getty Images)

Vardy twierdziła, że ​​jej były mąż „zmusił” ją do przeprowadzenia wywiadu, mówiąc sądowi z boksu świadka: „Zostałem zmuszony do napisania tej historii przez mojego byłego męża.

„To jest coś, czego głęboko żałuję i jest to w dużej mierze część mojej przeszłości. Nie jest miło czytać. Ale byłam w okropnym, okropnym związku.

„Konsekwencje nie zrobienia czegoś były znacznie gorsze niż zrobienie tego. To jest okropne.”

Peter żartował z fanami w 2020 roku o swoich bokserkach (Zdjęcie: peterandre/Instagram)

To nie pierwszy raz, kiedy Peter został oskarżony o wyolbrzymianie swojej męskości, po tym, jak fani drażnili się z nim w październiku 2020 roku, że wypchał spodnie zwiniętymi skarpetkami, rywalizując z Markiem Wrightem.

Peter umieścił w swoich mediach społecznościowych bezczelne zdjęcie z napisem „kto się najlepiej ubiera”, kontrastując z nim i gwiazdorskim kumplem z TOWIE, Markiem, obaj kołyszącymi parę ciemnych bokserek z namiotami.

Peter zażartował: „Po całej tej rozmowie, myślę, że lepiej zapytać, kto nosił to najlepiej? Oczywiście opalenizna. @Wrighty czy ja?”

Fani nie mogli powstrzymać się od żartów, że Peter mógł wepchnąć coś innego do spodni, jak jeden z nich żartował: „Albo skarpetki w spodniach, albo szybkie pocieranie przed zdjęciem, jak myślę!”

„Wszystko, co mogę powiedzieć, to – szczęśliwe skarpetki!” inny żartował.

Gdy trzeci fan zachichotał: „Emily zastanawia się, gdzie podział się pilot Sky!”

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button