Rozrywka

Peter Doocy z Fox News żonaty dziennikarz Hillary Vaughn

Peter Doocy, korespondent Białego Domu dla Fox News, stał się podstawą sieci wraz ze swoim ojcem, współprowadzącym Fox & Friends, Stevem Doocy. Peter rozpoczął swoją karierę w Foxie jako reporter generalny w 2009 roku i od tego czasu zajmował się wszelkiego rodzaju tematami politycznymi.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Pomijając osiągnięcia swojej kariery, Peter osiągnął nowy kamień milowy w swoim życiu. W kwietniu 2021 ożenił się. On, jego żona i tata opublikowali zdjęcia z tego wielkiego dnia. Peter stara się zachować prywatność aspektów swojego życia osobistego, ale dał fanom mały wgląd w swój ślub.

Peter Doocy i jego żona zostaną rodzicami.

Gratulacje dla Petera i jego nowej żony Hillary Vaughn. Nie jest jasne, od jak dawna się spotykali, ale pobrali się podczas małej ceremonii w Palm Meadow Bluff Resort w Południowej Karolinie. Jest korespondentką Fox Business i od lat dziennikarką. Według jej Muck Rack pracowała dla publikacji w całym kraju, w tym w Waszyngtonie, Filadelfii i Teksasie.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Instagram

Steve był nie tylko na ślubie; The Sun pisze, że był także drużbą swojego syna, a nawet napisał z tej okazji wiersz. W poście na Instagramie pogratulował nowej parze. „PIOTR DOOCY Ożenił się!” przeczytany podpis posta. „Witamy w rodzinie Doocy, Hillary Vaughn! Jesteśmy bardzo szczęśliwi z powodu was obojga. Każdy rodzic, który z dumą ogląda ślub swojego dziecka, dokładnie wiesz, jak się czujemy z Kathy. Dołącz do Doocy i pogratuluj @pdoocy i @hillary__vaughn jako ich zaczyna się przygoda!”

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Steve poświęcił również czas, by ogłosić ważne wieści na temat Fox & Friends. – Mam coś w rodzaju ogłoszenia rodzinnego – zaczął. „Mniej więcej tydzień temu Peter Doocy ożenił się”. Dalej mówi, że tylko 18 osób było obecnych, w tym siostry Piotra.

Steve powiedział również, że ślub Petera został opóźniony z powodu koronawirusa. Planowali wziąć ślub w styczniu 2021 roku, ale przesunęli datę, tak jak zrobiła to jego siostra Sally.

Para spodziewa się teraz pierwszego dziecka, które ogłosili na antenie.

Jaka jest wartość netto Piotra?

Peter pracował dla Fox News przez prawie całe swoje dorosłe życie. Jego umowa z siecią mówi podobno, że zarabia od 100 tys. do 120 tys. dolarów rocznie. Spekuluje się, że jest wart około 500 000 dolarów.

Oczywiście jego tata Steve również ma wysoką wartość netto. Szacuje się, że jest wart około 2 miliony dolarów. Na szczęście wygląda na to, że łączy go z synem pozytywna relacja. Nie tylko był drużbą Steve’a Petera, ale także razem pojawili się na antenie.

Różne źródła podają, że Hillary ma wyższą wartość netto niż jej nowy mąż. Od lat pracuje również dla Foxa i ma długą historię w sieci. Ogólnie mówi się, że jest warta około 1 miliona dolarów, ale majątek zarówno jej, jak i Petera może wzrosnąć z powodu ich nowego wspólnego życia.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button