Rozrywka

Phaedra Parks informuje fanów o swojej „przyjaźni” z Kenią Moore dzisiaj

Jak każdy fan The Real Housewives of Atlanta wie, brzoskwinie z Georgii lubią rzucać cień od czasu do czasu. Przez 14 sezonów kilku członków obsady otrzymało komentarze dotyczące ich życia osobistego, aby świat mógł je zobaczyć.

Niestety, dzięki mediom społecznościowym te publiczne słowa zamieniają się w słynne memy i żyją w Internecie na zawsze.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Podczas szóstego sezonu RHOA, feud Phaedry Parks i Kenya Moore przeniósł się na ponowne spotkanie serialu – a odczytanie Phaedry przeciwko Kenii najwyraźniej zakończyło ich przyjaźń na dobre.

Więc, czy Gospodynie załatały wszystko, odkąd Fedra opuściła RHOA? Oto, co musisz wiedzieć o ich przyjaźni w 2022 roku!

Co wydarzyło się między Kenya Moora i Phaedra Parks na „RHOA”? Źródło: Bravo

Phaedra i Kenia spotkały się, gdy Kenya dołączyła do RHOA w sezonie 5. Gwiazdy reality show były początkowo przyjaciółmi i wspierały się nawzajem.

Jednak ich przyjaźń gwałtownie spadła, gdy zaczęli razem pracować nad filmem fitness. Po nieporozumieniu w sprawie płatności Kenii, Phaedra opuściła projekt, aby stworzyć własny projekt treningowy.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Problemy Kenii i Fedry nasiliły się podczas podróży obsady do Anguilli. Podczas podróży Phaedra oskarżyła Kenię o flirt z jej ówczesnym mężem Apollo Nidą. Kilka tygodni później Phaedra oskarżyła swoją koleżankę z obsady o bycie „dziwką”, gdy Apollo ujawnił, że Kenia wysłała mu SMS-a poza kamerą.

Problemy Phaedry i Kenii trwały do ​​zjazdu RHOA w sezonie 6, gdzie kłótnia doprowadziła do tego, że Phaedra jednym tchem wlokła swoją nemezis.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez PHAEDRA (@phaedraparks)

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Fani pamiętają, że Kenia wyraziła chęć posiadania dzieci jako samotna kobieta. Odczytany na całym świecie „bank nasienia” stał się jednym z najbardziej pamiętnych momentów w RHOA.

W lipcu 2022 r. scena pojawiła się ponownie podczas wyzwania memowego „Jeśli napiszę do ciebie” w mediach społecznościowych. Phaedra, która opuściła RHOA w 2017 roku, powiedziała, że ​​wciąż jest pytana o linię wiele lat po zjeździe.

„W tym momencie byłam tak sfrustrowana, ponieważ nasz związek, Kenia i ja, był tak burzliwy, a ja byłam po prostu w punkcie wrzenia”, wspominała Page Six w sierpniu 2022 roku. „I tak, kiedy ludzie zadzwonili do mnie raz zobaczyli to i powiedzieli: „O mój Boże”, nie miałem pojęcia, o czym mówią”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Bravo

Fedra przyznała również, że nie pamiętała, co powiedziała Kenii, dopóki program nie został wyemitowany.

„Jestem typem osoby, kiedy powiem to, co chcę powiedzieć, skończę z tym” – dodała. „Nie gram o niczym. Skończyłem z tym. Więc nawet nie sądziłem, że to naprawdę taka wielka sprawa” – wyjaśnia. „Ale wszyscy mówili: 'O mój Boże!’ A ja na to: „Czy to była taka wielka sprawa?”

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąCzy Kenya Moore i Phaedra Parks są teraz przyjaciółmi?

Konflikt Kenii i Phaedry trwał aż do wyjścia Phaedry z RHOA. W 2017 roku Bravo zwolnił adwokata za rzekome powtórzenie pogłoski, że Kandi Burruss próbowała odurzyć i napaść seksualnie Porsha Williams.

Od tego czasu nie została poproszona o powrót do RHOA, ale pojawiła się w drugim sezonie The Real Housewives Ultimate Girls Trip.

Chociaż Phaedra nie jest już w RHOA, powiedziała, że ​​pozostaje w kontakcie z niektórymi ze swoich koleżanek, w tym z Kenią. Jednak samozwańcza Południowa Belle nie nazwałaby ich jeszcze przyjaciółmi.

„Rozmawiamy w mediach społecznościowych” – podzieliła się Phaedra w odcinku Oglądaj, co się dzieje na żywo w maju 2021 r. – „Ale ja jej nie widziałem”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Kenia potwierdziła uwagi Fedry i określiła ich związek jako „dość serdeczny”. Kenia, która poślubiła Marca Daly’ego w 2017 roku, również ujawniła, że ​​żałuje swoich działań przeciwko mężowi swojej partnerki.

„Myślę, że mogłem po prostu zdystansować się od Apolla, nie być tak przyjacielskim, zwłaszcza gdy przeszkadzało to jego żonie” – przyznaje Kenia w klipie WWHL ze stycznia 2021 roku.

Możesz oglądać nowe odcinki The Real Housewives of Atlanta niedzielne wieczory o 20:00 czasu wschodniego na Bravo.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button