Rozrywka

Pierce Brosnan i żona Keely świętują rocznicę niewidzianym zdjęciem ślubnym – a ona jest cudowna!

Pierce Brosnan złożył hołd swojej żonie Keely Shaye Smith z okazji ich 21. rocznicy ślubu w czwartek.

WIĘCEJ: Kim jest żona Pierce’a Brosnana, Keely Shaye Smith? Wszystko co musisz wiedzieć

Gwiazda Jamesa Bonda zabrała się w piątek na Instagram, aby podzielić się pięknym zdjęciem z dnia ślubu w 2001 roku, wkrótce po tym, jak para wymieniła śluby. Wraz z nim Pierce napisał serdeczną wiadomość do swojej żony, która brzmiała: „Szczęśliwej rocznicy kochanie Keely, tańczyliśmy tej nocy i nadal tańczyliśmy taniec dzisiaj. Mogłem to wszystko jeszcze raz”.

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: 9 najpiękniejszych ślubów gwiazd

Fani pary i słynni przyjaciele szybko złożyli gratulacje, pisząc: „Absolutnie oszałamiające zdjęcie tak pięknej pary. Jak cudownie mieć tak kochającego wiernego przystojnego męża”.

Drugi powiedział: „Życzę wam wspaniałej rocznicy! Tak dumni z was obojga, niech wasze małżeństwo nadal będzie przynosić radość nam wszystkim”. Chelsea Handler dodała: „Gratulacje, wy dwoje! Sposób na dawanie przykładu!”

CZYTAJ: Pierce Brosnan szczerze opowiada o życiu rodzinnym po dorastaniu z nieobecnym ojcem

CZYTAJ: Planujesz ślub w 2022 roku? Oto wszystko, o czym musisz pomyśleć

Keely udostępniła ten sam obraz na swoim Instagramie, pisząc po prostu: „Happy Anniversary moja miłość @piercebrosnanofficial”.

Pierce i Keely pobrali się w jego rodzinnej Irlandii

Para powiedziała „tak” w opactwie Ballintubber w jego rodzinnej Irlandii w obecności 100 gości po trzykrotnym przełożeniu ślubu. Razem mają dwóch synów: Dylana i Parisa.

Wielki dzień, objęty wyłącznie HELLO! magazyn był właściwie owiany tajemnicą i mógł pochwalić się wieloma funkcjami, które sprawiłyby, że jego postać 007 byłaby dumna. W tym dniu odbył się również pokaz sztucznych ogni, siedmiopoziomowy tort i misterna rzeźba lodowa Pocałunek Rodina.

Zdjęcia ujawniły piękną białą sukienkę Keely z koronkową koronką. Dokończyła swój tradycyjny ślubny wygląd kolczykami z perłowymi kropelkami i delikatną diamantową tiarą umieszczoną w wypolerowanym updo.

Pierce i Keely są razem od 1994 roku

To było drugie małżeństwo gwiazdy filmowej w 1980 roku, kiedy związał się z Cassandrą Harris. Para miała razem syna, Seana, który jest również aktorem, podobnie jak jego ojciec. Pierce adoptował także dzieci Cassandry, Charlotte i Chrisa, gdy ich ojciec Dermot Harris zmarł w 1986 roku.

Ze złamanym sercem Pierce stracił Cassandrę i Charlotte na raka jajnika. Cassandra zmarła w 1991 roku, a Charlotte straciła życie na tę samą chorobę w 2013 roku.

Planujesz ślub? Zapisz się do nowego biuletynu „Przewodnik po panna młoda” HELLO!, aby uzyskać porady ekspertów, pomoc budżetową, inspiracje ślubne i historie z życia wzięte prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button