Rozrywka

Piers Morgan nazywa Meghan Markle „wielkim narcyzem” w związku z planami zostania prezydentem USA

Piers Morgan nazwał Meghan Markle „potężną narcyzem” po tym, jak księżna otrzymała napiwek, by kandydować na prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Były prezenter GMB, 57 lat, wdarł się do żony księcia Harry’ego, Meghan, w swoim programie TalkTV – Uncensored – we wtorek wieczorem (10 maja).

Piers określił Meghan jako „intrygującą księżniczkę Pinokio”, gdy opisał jej brak doświadczenia politycznego w brutalnie szczerym segmencie zwanym „Brain Dump”.

Pojawia się po tym, jak siostra i bliski doradca Joe Bidena, obecnego prezydenta USA, zasugerowała, że ​​Meghan może być kandydatką do Białego Domu podczas wywiadu dla GMB.

Zapytano Valerie Biden, czy uważa, że ​​Meghan będzie dobrym potencjalnym kandydatem na prezydenta USA w przyszłości, na co odpowiedziała: „Tak, być może oczywiście, że będzie”.

Piers Morgan nazwał Meghan „intrygującą księżniczką Pinokio” w swoim programie TalkTV (Zdjęcie: TalkTV) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

To skłoniło Piersa do wściekłej tyrady na Meghan po odtworzeniu klipu Valerie chwalącego Meghan.

Gwiazda telewizyjna zaczęła oskarżać ją o „wpięcie pazurów” w Harry’ego, aby stać się bogatym i sławnym.

Twierdził również, że Meghan użyje Białego Domu jako kolejnego „szczebla”, gdy desperacko próbuje wspiąć się po drabinie społecznej.

Piers powiedział: „Co? Czy to żart? Być może jest ktoś, kto jest mniej odpowiedni do zostania przywódcą Wolnego Świata, ale obecnie nie mogę o nim wymyślić.

Piers powiedział, że Meghan „nie miała żadnego doświadczenia politycznego” w gorącej nagonce (Zdjęcie: Getty Images) Czytaj więcej Pokrewne artykuły

„Zanim pomyślisz, że to jakiś żart, pamiętaj, że dawni przyjaciele Meghan Markle prawdopodobnie myśleli to samo, kiedy im powiedziała, że ​​zamierza wbić pazury w brytyjskiego księcia i stać się niesamowicie bogatą i sławną.

Piers upierał się, że nie porzuciłby pomysłu, że Meghan pewnego dnia będzie ubiegać się o urząd.

Kontynuował: „Nie postawiłbym niczego poza tą intrygującą księżniczką Pinokio, która prawdopodobnie postrzega Biały Dom jako całkowicie wykonalny kolejny szczebel jej nieustępliwego wspinania się po drabinie społecznej”.

Piers powiedział, że Meghan „wbiła pazury” w brytyjskiego księcia Harry’ego (Zdjęcie: WireImage) Czytaj więcej

Prezenterka określiła również Markle jako „potężnego narcyza” i twierdziła, że ​​dzwoniła do amerykańskich polityków „niewłaściwie”.

Inne twierdzenia Piersa obejmowały, że „nie ma żadnego doświadczenia politycznego”, że „pragnie pieniędzy”, jest „głęboko polaryzująca” i jest „potężną narcyzem”.

Skończył swoją przemowę, mówiąc, że potrzebuje zmiany kariery, nazywając ją nieudaną „dwulicową, profesjonalną eksploatatorką królewskich tytułów”.

Jest DUŻO więcej, skąd to się wzięło! Chcesz wszystkie zapierające dech w piersiach historie ze świata showbiznesu i najświeższe wiadomości z telewizji i telenoweli?

Cóż, przygotowaliśmy dla Ciebie nasze biuletyny o showbiznesie, telewizji i mydłach – wpadną one prosto do Twojej skrzynki odbiorczej i możesz zrezygnować z subskrypcji, kiedy tylko chcesz.

Przekażemy Ci informacje od eksperta telewizyjnego Eda Gleave’a i specjalisty od mydła Sashy Morris. Aha, i twoja codzienna porcja Piersa, Katie Price, Demi Rose i wszystkich innych ulubionych Daily Star.

Możesz się zarejestrować tutaj – nie pożałujesz…

Valerie pochwaliła Meghan podczas rozmowy z korespondentem GMB w USA, Noelem Phillipsem.

Siostra i doradca Bidena powiedziała również: „Im więcej mamy kobiet, tym lepiej będzie działał nasz system demokratyczny. Zapraszamy ją, by przyszła i wstąpiła do partii demokratycznej”.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie z Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button