Rozrywka

Piers Morgan ponownie wznieca zaciekłą walkę z „zdesperowanym i nudnym” Danem Walkerem

Piers Morgan ponownie rozgorzał spór z konkurencyjnym nadawcą, Danem Walkerem, nazywając go „zdesperowanym i nudnym”.

Były gospodarz Good Morning Britain od dawna kłócił się z byłym prezenterem BBC Breakfast, Danem – mimo że później pokazano go, jak grają razem w golfa, co sugeruje, że pozostawili za sobą swoją przeszłość.

Teraz Piers wyszedł na całość w swojej słownej wojnie z Danem, nazywając go „nudnym nastrojem” – i Dan szybko odwzajemnił brawurę.

CZYTAJ WIĘCEJ: Carol Kirkwood składa słodki hołd współpracownikowi BBC przed „emocjonalnym” wyjściem

Wszystko zaczęło się, gdy Dan przeprowadził wywiad z Mickiem Lynchem, sekretarzem generalnym Związku RMT, na temat strajków kolejowych dla Channel 5 News, pisząc na Twitterze: „Żyjemy w epoce gadania, konfrontacyjnego wywiadu, a Mick Lynch z RMT miał kilka z nich.

Piers ponownie zaatakował Dana Czytaj więcej pokrewnych artykułów Czytaj więcej pokrewnych artykułów

„Jeśli traktujesz ludzi z szacunkiem, nadal możesz zadawać trudne pytania i uzyskiwać przyzwoite odpowiedzi, pozwalając swoim odbiorcom podjąć własne zdanie”.

Ale Piers wkrótce zauważył subtelny ruch, gdy odpowiedział Danowi, pisząc: „Czy jest ktoś bardziej zwiedziony w światowej telewizji niż Zdesperowany Dan… najnudniejszy na świecie wywiad”.

Dan następnie odpowiedział: „Dlaczego „nudne” jest pozwolić komuś mówić, a nie krzyczeć przez cały czas?”, któremu towarzyszą trzy emotikony z płaczem.

Piers po prostu nie miał tego i podwoił swoje zniewagi, pisząc: „Kole, musiałem opuścić GMB, ponieważ byłem zbyt ekscytujący/niebezpieczny.

Wyglądało na to, że para położyła za sobą spór – ale nie do końca

„Musiałeś odejść z BBC, bo nawet jak na ich standardy jesteś nudnym nastrojem. Ale twoje pompatyczne wykłady o tym, jak przeprowadzać wywiady, są cholernie zabawne, dam ci to.

Dan szybko zemścił się ze słynnym GIF-em Piersa, który wypadł ze studia Good Morning Britain, mówiąc mu: „Opuściłeś GMB, ponieważ jeden z twoich kolegów zawołał cię. Twoja „ekscytująca/niebezpieczna” odpowiedź na to była [GIF].

„Następnym razem obiecuję spędzić co najmniej 5 minut na Thunderbirds”.

Dan Walker uderzył w Piers Morgan (Zdjęcie: BBC)

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie z Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Pojawia się, gdy Piers „zakwestionował” Lyncha o jego zdjęcie profilowe na Facebooku przedstawiające złoczyńcę Thunderbirds „The Hood”, a Mick odpowiada nadawcy: „Czy uważasz, że wyglądam jak najbardziej zła osoba na świecie, Piers?”

Tymczasem Dan odpowiedział na komentarze fanów, które sugerują, że ma więcej „wolności” jako dziennikarz na Channel 5 – mówiąc im, że to „po prostu nieprawda”.

Wyjaśnił: „Kilka osób wspomniało o „wolności” w odniesieniu do wywiadu z Mickiem Lynchem i to po prostu nieprawda.

„Zawsze ceniłem dziennikarstwo ponad sensację, czy to w BBC, czy nie. Nigdy nie powiedziano mi, co mam mówić, a czego nie mówić w BBC”.

CZYTAJ DALEJ:

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button