Rozrywka

Piers Morgan wspomina o ponownym spotkaniu Susanny Reid w programie TalkTV po dramatycznym odejściu z GMB

Piers Morgan zasugerował możliwość ponownego spotkania ze swoją byłą współgospodarzką Good Morning Britain, Susanną Reid.

Zdeklarowany dziennikarz telewizyjny rozpoczął swoją nową rolę w raczkującym kanale informacyjnym Talk TV w zeszłym miesiącu, ostrzegając „obudziły płatki śniegu”, by nie oglądały jego programu Uncensored.

Zadebiutował, aby odnotować oglądalność w pierwszym tygodniu ze średnią 317 000 widzów co noc między 20:00 a 21:00 – ze szczytem 397 000 widzów.

57-letni Piers przyznał, że chciałby, aby Susanna dołączyła do niego na kanale i odnowiła ich współpracę na czacie Frank z magazynem Woman.

Piers i Susanna mieli świetną chemię na ekranie (Zdjęcie: Ken McKay / ITV / REX / Shutterstock) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Powiedział: „Zuzanna byłaby bardzo mile widziana w domu wolności słowa! Uwielbiałem pracować z Susanną. To była dziwna rzecz… Trochę się wyrzuciliśmy, a potem naprawdę się zrozumieliśmy”.

Opisując ich związek jako równoważny z życiem małżeńskim, kontynuował: „Mieliśmy to zaaranżowane małżeństwo i okazało się to bardzo udane, a potem nagle pewnego popołudnia rozwiedliśmy się.

Piers przyznał, że chciałby, aby Susanna dołączyła do niego w Talk TV (Zdjęcie: Dave Benett / Getty Images)

„To było to. Bang. Gone. Przeszedłem od widywania Susanny Reid w jej koszuli nocnej i lokówek codziennie o 4 rano do nie widywania jej”.

Piers dramatycznie opuścił Good Morning Britain po wybuchowej kłótni na antenie ze współgwiazdą Alexem Beresfordem o komentarzach, jakie wygłosił pod adresem Meghan Markle po jej wywiadzie Oprah Winfrey z księciem Harrym.

W tym czasie ITV wydała oświadczenie potwierdzające jego odejście z programu.

Piers i Susanna były wielkim hitem wśród widzów (Zdjęcie: Ken McKay / ITV / REX / Shutterstock)

Oświadczenie brzmiało: „Po dyskusjach z ITV, Piers Morgan zdecydował, że nadszedł czas, aby opuścić Good Morning Britain.

„ITV zaakceptował tę decyzję i nie ma nic więcej do dodania”.

Piers napisał później na Twitterze: „Wolność słowa to wzgórze, na którym z radością umieram”.

Następnie dodał: „Wyjeżdżam, aby spędzać więcej czasu z moimi opiniami”.

Aby otrzymywać najnowsze wiadomości i historie z całego świata z Daily Star, zapisz się do naszego biuletynu, klikając tutaj .

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button