Rozrywka

PIERWSZE ZDJĘCIA: JoJo Fletcher i Jordan Rodgers są małżeństwem

Getty Images Jordan Rodgers i JoJo Fletcher są małżeństwem.

JoJo Fletcher i Jordan Rodgers są małżeństwem.

Para spotkała się i zakochała w sezonie Fletchera „The Bachelorette” w 2016 roku, a Rodgers oświadczył się w finale serialu. Duet zamieszkał razem i poświęcił czas na lepsze poznanie się przed ustaleniem daty ślubu. Ich ślub miał odbyć się w 2020 roku, ale został przełożony z powodu pandemii koronawirusa.

Fletcher i Rodgers przełożyli swój ślub tylko po to, by ponownie go przełożyć.

„Robimy to bez względu na wszystko w tym momencie. Myślę, że to tylko osobista decyzja. Lubić [for] dla niektórych ważniejsze było powiedzenie: „Słuchaj, po prostu chcę się ożenić. Nie obchodzi mnie to wszystko. A dla mnie i Jordana czuję, że czas zawsze działał na naszą korzyść i zawsze po prostu podchodziliśmy do rzeczy w tempie, w którym czuliśmy się najbardziej komfortowo i, tak jak, czekaliśmy tak długo ”- powiedział Fletcher Us Weekly w sierpniu 2021 r.

„Chcę, aby było to wszystko, o czym oboje marzyliśmy i chcieliśmy, aby tam byli wszyscy ludzie. Więc to osobista decyzja, ale powiedziałbym, że jeśli ktoś jeszcze czeka, po prostu wiedz, że będzie warto. Ten dzień nie jest mniej wyjątkowy tylko dlatego, że musiałeś go przenieść. Jeśli już, to jest bardziej wyjątkowe. Kiedy dzieje się życie, po prostu toczymy się ciosami” – dodała.

14 maja 2022 r., po sześcioletnim zaręczynach, oboje wymienili śluby w Sunstone Winery w Santa Ynez w Kalifornii. Fletcher miał na sobie suknię o kroju syreny od Ines di Santo.

„Chcieliśmy, aby atmosfera naszego ślubu była w pewnym sensie tradycyjna, ale także zabawna, zabawna i wyjątkowa. Planowaliśmy od dłuższego czasu, więc chcieliśmy, aby było w porządku” – powiedział Fletcher magazynowi People.

Oto, co musisz wiedzieć:

Pierwsze zdjęcia ślubne Fletchera i Rodgersa zostały opublikowane przez People Magazine

Długo oczekiwane zdjęcia ślubne Fletchera i Rodgersa zostały opublikowane wyłącznie przez magazyn People 14 maja 2022 r.

„Brzmi to banalnie, ale naprawdę poślubiam moją najlepszą przyjaciółkę. Wszystko, co wydarzyło się w naszym związku, tylko nas wzmocniło. I po prostu czujemy się tak szczęśliwi” – ​​powiedział Fletcher.

„To cudowne uczucie! Dotarcie tutaj zajęło trochę czasu, ale było warto. WRESZCIE jesteśmy małżeństwem!!! Nie mogę się doczekać, aby rozpocząć kolejny rozdział naszego wspólnego życia” – dodała.

Fletcher i Rodgers udostępnili fanom przedślubne przedmioty

Chociaż Fletcher i Rodgers postanowili zachować swoją faktyczną datę ślubu i inne szczegóły ślubu w tajemnicy, para podzieliła się wieloma informacjami na temat tego, co było przed nimi.

Na przykład udostępnili kilka filmów z podróży do Nowego Jorku, gdzie wybrali swoje obrączki ślubne z Ring Concierge.

„Po dwóch latach opóźnień wydawało się to tak realne, jak blisko się zbliżamy! Oficjalnie wybraliśmy nasze obrączki ślubne! Nie mogę się doczekać, aby pokazać wam wszystkim, z czym poszliśmy” – Fletcher napisał nagranie wideo z ich doświadczeń.

Ponadto, zarówno Fletcher, jak i Rodgers zabierali fanów na części swoich wieczorów kawalerskich/panieńskich, dzieląc się zdjęciami i filmami z ich czasu, świętując z kumplami ostatnie oficjalne hurra przed swoim wielkim dniem.

Nie udostępnili jednak żadnych zdjęć ani filmów z ich próbnej kolacji ani z przygotowań do ślubu, gdy to się działo. To był dzień wolny od telefonów dla Fletchera i Rodgersa, którzy długo czekali, by zostać mężem i żoną.

CZYTAJ DALEJ: Fani chcą, aby JP Rosenbaum został następnym „kawalerem”

Bardziej ciężki na kawalerze

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button