Rozrywka

PIERWSZE ZDJĘCIA: Teresa Giudice i Luis Ruelas są małżeństwem

Getty Images Teresa Giudice i Luis Ruelas są małżeństwem.

Teresa Giudice i Luis Ruelas są małżeństwem. Gwiazdy „Real Housewives of New Jersey” złożyły śluby w Park Chateau and Garden w East Brunswick w obecności rodziny i przyjaciół w sobotę 6 sierpnia 2022 roku.

„Położony w połowie drogi między Manhattanem a Filadelfią na 15 akrach, Park Château Estate & Gardens jest pięknym miejscem weselnym i salą konferencyjną… Ta elegancka sala weselna pozwala odwiedzającym wejść na strony klasycznej francuskiej powieści, obejmując wspaniałą architekturę czas i uchwycenie esencji romansu” – czytamy w opisie na stronie internetowej miejsca.

Cztery córki Giudice, Gia, Gabriella, Milania i Audriana służyły jako jej druhny. Tymczasem Ruelas miał swoich dwóch synów, Dawida i Mikołaja, stanęli obok ojca podczas ceremonii.

Oto, co musisz wiedzieć:

Giudice miała na sobie suknię bez ramiączek i koronę na głowie

Giudice wybrała białą suknię bez ramiączek na swój wyjątkowy dzień, podczas gdy Ruelas miała na sobie biały garnitur i parę czarnych spodni. Giudice nosiła diamentową koronę i miała w niej zaczesane włosy.

Według magazynu People, Giudice poszła do ołtarza „Ave Maria”, co było ukłonem w stronę jej zmarłych rodziców. Wesele poprowadziła siostra Ruelas, Veronica Ruelas.

„Będę cię kochać przez milion jutro” – powiedział Giudice do Ruelas po dwóch wymienionych ślubach.

Druhny miały na sobie różowe suknie, a drużbowie w ciemnych garniturach. Temat ślubu był elegancki ze „złotymi akcentami, białą pościelą i bujnymi kompozycjami kwiatowymi, w tym dwoma dużymi sercami wykonanymi z białych kwiatów”, podał outlet.

Na liście gości znaleźli się Jennifer Aydin, Dolores Catania, Margaret Josephs i Jackie Goldschneider z RHONJ, a także Chanel Ayan z RHODubai, Ashley Darby z RHOP, Dorinda Medley i Jill Zarin z RHONY oraz gwiazdy RHOA Kenya Moore, Phaedra Parks i Cynthia Baileya.

Brat i szwagierka Giudice nie przybyli

Zaledwie dzień przed ślubem Giudice i Ruelas pojawiły się plotki, że jej brat Joe Gorga i jego żona Melissa Gorga nie będą obecni.

W ciągu kilku godzin w Internecie pojawiły się doniesienia o ogromnej walce z udziałem Giudice i Gorgas, która miała miejsce podczas nagrywania finału 13 sezonu RHONJ, według magazynu People. Oczekuje się, że spór rozegra się na RHONJ, gdy serial powróci do Bravo jeszcze w tym roku.

Ponadto, długoletnia najlepsza przyjaciółka Giudice, Dina Manzo, nie była obecna na ślubie. Źródło powiedziało Page Six, że między tymi dwiema kobietami nie było żadnych urazów, ale Manzo ostatecznie zdecydował, że nie chce być w telewizji, więc gdy Bravo potwierdził, że ślub zostanie sfilmowany, Manzo – który początkowo był w Giudice’s wesele — skłonił się.

CZYTAJ DALEJ: Joe i Melissa Gorga pomijają ślub Teresy Giudice po wybuchu kamery: raport

Więcej ciężkich na prawdziwe gospodynie wiadomości

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button