Rozrywka

Pimp My Ride powraca w zupełnie nowym wyglądzie

Przygotuj się Odpicuj moją brykę i miłośnicy nostalgii z lat 90. Pokaz renowacji samochodów MTV, który dał nam kilka całkiem kultowych pojazdów, powraca jeszcze w tym miesiącu, ale tym razem z zupełnie nowym prezenterem prowadzącym sześcioczęściową serię. Odpicuj moją brykę zostanie wyemitowany na mniejszym ekranie, przemawiając do młodszej publiczności konsumentów Internetu od czasu, gdy program wyemitowano 15 lat temu w Wielkiej Brytanii. Oto wszystko, co należy wiedzieć o długo oczekiwanym powrocie poprzedniego serialu MTV.

Amerykańska wersja Odpicuj moją brykę pierwotnie wyemitowany w 2004 roku, prowadzony przez rapera Xzibita. Ale to w 2005 roku pojawiła się brytyjska wersja programu, prowadzona przez DJ Tima Westwooda, który został oskarżony o molestowanie seksualne i napaść przez wiele kobiet, za Opiekun. Odpicuj moją przejażdżkę w Wielkiej Brytanii cieszył się trzema udanymi sezonami i zobaczył, jak stare, rozbite samochody zostały przekształcone w krzykliwe i żywe projekty.

Zupełnie nowy sezon Odpicuj moją brykę poprowadzi nie kto inny jak brytyjska raperka Lady Leshurr. Pochodzący z Birmingham 34-letni wykonawca „Queen’s Speech” zaprezentuje program, który będzie prezentowany na oficjalnym kanale YouTube MTV UK. I ta odświeżona wersja Odpicuj moją brykę powstaje we współpracy z certyfikowanym centrum recyklingu eBay, ponieważ obie marki współpracują ze sobą, aby podkreślić korzyści ekonomiczne i środowiskowe płynące z kupowania używanych części. Ulepszenie swojego samochodu, które nie zniszczy planety? Uwielbiamy to oglądać, TBH.

Zadaniem przekształcenia samochodów w nowym sezonie jest warsztat Wrench Studios z Surrey. Możesz spodziewać się epickich renowacji klasycznych samochodów, takich jak Volkswagen Beetle z 1966 roku i Mitsubishi GTO z 1992 roku, ze znakiem towarowym Odpicuj moją brykę funkcje, w tym nagłośnienie i fantazyjne ekrany wewnętrzne.

Po powrocie serialu Lady Leshurr powiedziała w oświadczeniu prasowym: „Jestem bardzo szczęśliwa, że ​​mogę być częścią tej nowej serii Odpicuj moją brykę. Oryginalna seria była tak dużą częścią mojego dzieciństwa, więc cieszę się, że mogę wziąć udział w tak legendarnym serialu, który był dużą częścią mojego życia dorastania. Przygotuj się na jedne z najbardziej szalonych przeróbek w historii, z kilkoma szczerymi historiami po drodze”.

Nowa seria Odpicuj moją brykę zostanie wyemitowany na kanale YouTube MTV UK w piątek, 19 sierpnia.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button