Rozrywka

Plan rodzinny Katie Price „interwencja dziecięca”, ponieważ obawiają się ogłoszenia ciąży

Według doniesień rodzina Katie Price planuje przeprowadzić „interwencję u dziecka”, gdy stara się ona o swoje szóste dziecko.

Była modelka glamour, lat 43, pozostawiła swoją rodzinę „głęboko zaniepokojoną” swoją determinacją, aby mieć więcej dzieci, ponieważ rzekomo obawiają się, że jeszcze „nie pokonała swoich demonów”.

Źródło bliskie Katie twierdziło, że jej rodzina „przygotowuje się”, aby dowiedzieć się, że 32-letnia Katie i Carl starają się o swoje pierwsze dziecko.

Katie otwarcie mówi o swoim pragnieniu dodania do rodziny narzeczonego Carla, pomimo ich trudnego związku.

W zeszłym miesiącu osobowość medialna rozpętała plotki o ciąży, kiedy omawiała na Instagramie rodzaj wózka, który kupi dla swojego kolejnego dziecka.

Jej bliscy próbują zachęcić ją, by poczekała, aż jej życie ustabilizuje się (Zdjęcie: sophie_pricey/Instagram) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Wtajemniczony powiedział Closer: „Katie nie ukrywała, że ​​pokocha kolejne dziecko, ale jej przyjaciele i rodzina są głęboko zmartwieni. Chcą, aby Katie skupiła się teraz na własnych problemach i na pięciorgu dzieci”.

„Nadal nie walczyła ze swoimi demonami i dopiero wróciła z Carlem.

„Uważają, że jest to nieodpowiedzialne i niesprawiedliwe w stosunku do dziecka, a także innych dzieci, i może zepchnąć ją na skraj przepaści”.

Mówi się, że jej bliscy są „głęboko zaniepokojeni” determinacją gwiazdy, by ponownie zajść w ciążę (Zdjęcie: Instagram/ @katieprice)

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie z Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Źródło dalej twierdziło, że rodzina Katie „błagała” gwiazdę, aby skupiła się na pięciorgu dzieci, które już ma i skoncentrowała się na zachowaniu zdrowia i na dobrej drodze.

Przyznali, że prawdopodobnie Katie „robi, co chce”, a ich rady mogą zostać zignorowane.

Gwiazda jest już kochającą mamą Harveya, lat 19, z Dwightem Yorke’em, Juniorem, lat 16 i Princess, lat 14, z byłym mężem Peterem Andre, i Jettem, siedmioletnim, i Bunnym, sześcioletnim, z byłym mężem Kieranem Haylerem.

Katie i Carl podobno się rozstali, ale ponownie spotkali się w zeszłym miesiącu

Dodali: „Uwielbia mieć dzieci, ponieważ czuje się tak kochana i potrzebują jej, gdy są małe, ale jej życie jest bardzo niestabilne i chociaż kocha swoje dzieci, prawdopodobnie nie jest to najlepszy moment”.

Wtajemniczony doszedł do wniosku, że bliscy Katie przygotowują się do ogłoszenia ciąży.

Powiedziała The Sun w zeszłym roku: „To było tak denerwujące, ponieważ wszyscy spekulowali, byłam w ciąży, ale nie byłam. Żałowałam, że jestem”.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button