Rozrywka

Plotki intensyfikują łączenie kowbojów z 4-krotnym profesjonalnym kręglarzem: Raport

Getty The Cowboys mieli spokojne poza sezonem.

Czasami w NFL, gdzie jest dym, jest też ogień i wygląda na to, że Dallas Cowboys naprawdę interesują się wolnym agentem Minnesota Vikings, Anthonym Barrem, z jednym małym zastrzeżeniem. Clarence Hill z Fort Worth Star-Telegram poinformował, że Kowboje mają „zdecydowany interes” w podpisaniu umowy z Barrem, ale dodał, że stanie się to tylko „jeśli cena będzie odpowiednia”.

„Wolny agent linebacker Anthony Barr jest opcją wolnego agenta dla Cowboys, jeśli cena jest odpowiednia, według źródła”, Hill napisał na Twitterze 14 maja 2022 r. „Jest tam wyraźne zainteresowanie”.

Barr jest graczem, o którym kilka witryn (w tym Gruby) wspomniało, że może być odpowiedni dla Kowbojów. Teraz wydaje się, że strona Cowboys jest przynajmniej zainteresowana potencjalnym zawarciem umowy.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości z Dallas Cowboys prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Cowboys tutaj!

Dołącz do Heavy na Cowboys!

Jaka jest „właściwa” cena za Barr?

To nie pierwszy raz w tym sezonie poza sezonem, w którym Dallas jest powiązany ze znaczącym graczem, a większość innych przypadków zakończyła się tym, że Cowboys nie zgadzają się z ostateczną ceną. Hill podkreślił, że Dallas szuka odpowiedniej ceny, ale czym będzie Barr na otwartym rynku?

Wchodząc do wolnej agencji, Pro Football Focus przewidywał, że Barr zawrze dwuletni kontrakt o wartości 14,5 miliona dolarów z gwarantowanymi pieniędzmi w wysokości 8,5 miliona dolarów. PFF miał Barra jako dziewiątego w rankingu free-agent linebacker i 94. miejsce w ogólnej liczbie dostępnych graczy.

„Barr dokonał udanego przejścia od kolegialnego strzelca na pozycję obrońcy poza piłką w NFL, ale nadal najlepiej wykorzystuje się go w roli, która pozwala mu walczyć po rozgrywającym jako blitzer” — wyjaśnia Pro Football Focus. „W ciągu swojej ośmioletniej kariery konsekwentnie spełniał oczekiwania wobec biegu, uzyskując zarówno negatywne, jak i pozytywne oceny na jednym z najniższych wskaźników na pozycji linebackera”.

Biorąc pod uwagę, że dobrze znamy się na wolnej agencji, sytuacja Barra jest inna niż to, co wydarzyło się przed draftem, a Cowboys mogą być w stanie zdobyć gwiazdę obrońcy za okazyjne. The Cowboys mają trochę miejsca, aby dodać Barra i innych doświadczonych graczy z szacowanym obecnym limitem 15,2 miliona dolarów za przekroczenie limitu.

Barr byłby realnym zamiennikiem Gregory’ego, mówi analityk

Główną wadą Barra była jego niedawna kontuzja, ponieważ w ciągu ostatnich dwóch sezonów linebacker zagrał tylko 13 występów łącznie. Barr w swoich 11 występach w 2021 r. wykonał 72 wślizgi, sześć uderzeń rozgrywających, pięć odbić, trzy przechwyty i dwa wypadki z chybotliwych ciosów. drużyna przegrała z Broncos w wolnej agencji.

„Teraz, kiedy jest wolnym agentem, co by było, gdyby zespół zaryzykował wykorzystanie Barra w bardziej hybrydowej roli? Rok temu widzieliśmy, jak Cowboys odblokowują coś naprawdę wyjątkowego od Micaha Parsonsa, używając swojego wyboru w pierwszej rundzie 2020 jako zarówno obrońcy poza piłką, jak i przepychacza przewagi – wyjaśnił Barnwell 12 maja. „Barr nie jest Parsonsem, ale po Dallas stracił Randy’ego Gregory’ego w zeszłym sezonie poza sezonem, Barr dałby Cowboys innego odpowiedniego rushera, który jest również zdolny do odgrywania bardziej tradycyjnej roli linebackera.

„Barr i Leighton Vander Esch byliby dźwignią przeciwko kontuzjom drugiego, a starszy asystent defensywny Cowboys, George Edwards, pełnił funkcję koordynatora defensywy Barra w latach 2014-2019”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button