Rozrywka

Pocieszający uśmiech Meghan Markle do siostrzenicy księżniczki Charlotte

Meghan Markle została zauważona, jak pozdrawia swoją siostrzenicę, księżniczkę Charlotte, pocieszający uśmiech, gdy rodzina królewska opuściła Opactwo Westminsterskie w poniedziałek po pogrzebie Jej Królewskiej Mości.

WIĘCEJ: Księżniczka Charlotte oddaje największy hołd swojej prababci za pomocą wzruszającego akcesorium

Księżniczka wzięła udział w wydarzeniu ze swoim starszym bratem, księciem Jerzym oraz ich rodzicami, księciem i księżną Walii, i opuściła kościół wraz z rodziną, gdy rozejrzała się na Meghan, która przeszła od ponurego spojrzenia do spostrzeżenia Charlotte i obdarowania jej słodki uśmiech.

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: Meghan obdarzyła księżniczkę Charlotte słodkim uśmiechem

Księżniczka szybko rozejrzała się dookoła, śledząc wymianę zdań i wydawała się uśmiechać po cudownej chwili między siostrzenicą a ciotką.

Siedmioletnia księżniczka Charlotte była jedną z najmłodszych uczestników pogrzebu i była ubrana w całkowicie czarny komplet z oszałamiającą brylantową broszką w kształcie podkowy. Mały, ale przejmujący dodatek, który jest pierwszą znaczącą biżuterią Charlotte, był prezentem od królowej.

Książę Jerzy i księżniczka Charlotte wzięli udział w pogrzebie

Jej wujek i ciotka, książę Harry i Meghan Markle, ponownie spotkali się publicznie z księciem Williamem i Kate w ostatnią niedzielę w Windsor, gdzie witali królewskich fanów, gdy zbierali się, by opłakiwać stratę 96-letniego monarchy, który zmarł w Balmoral.

OBEJRZYJ: Moment, w którym książę Jerzy i księżniczka Charlotte idą za trumną swojej prababci

WIĘCEJ: Dlaczego Prince George nosił marynarkę wojenną na pogrzebie królowej

Para złożyła wzruszający hołd po śmierci Jej Królewskiej Mości, który brzmiał: „Świętując życie mojej babci, Jej Królewskiej Mości – i opłakując jej stratę – wszyscy przypominamy sobie kompas, którym kierowała się tak wielu w niej. zaangażowanie w służbę i obowiązek, była podziwiana i szanowana na całym świecie.

„Jej niezachwiana łaska i godność pozostały prawdziwe przez całe jej życie, a teraz jej wieczne dziedzictwo. Powtórzmy słowa, które wypowiedziała po śmierci jej męża, księcia Filipa, słowa, które mogą teraz przynieść nam wszystkim pocieszenie: „Życie, oczywiście , składa się z końcowych pożegnań oraz pierwszych spotkań.'”

Upewnij się, że nigdy nie przegapisz KRÓLEWSKIEJ historii! Zapisz się do naszego biuletynu, aby otrzymywać wszystkie wiadomości o gwiazdach i królach bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button