Rozrywka

Podcast „Hot Hollywood”: Jennifer Lopez używa neutralnych pod względem płci zaimków, przedstawia dziecko Emme i inne historie o celebrytach LGBTQ+

Gospodarze Nas tygodnik Podcast „Gorące Hollywood” przedstawia najważniejsze wiadomości tygodnia, w tym nasze Saks Off piąty oraz Projekt Phluid Historia tygodnia LGBTQ+ — Jennifer Lopez używanie zaimków neutralnych pod względem płci, aby przedstawić dziecko Emme.

Przeczytaj artykuł

52-letni Lopez i 14-latek są chwaleni za niedawny duet, ale miłość to nie tylko muzyka. Duet wszedł na scenę podczas gali LA Dodgers Blue Diamond w weekend – pierwszy raz, kiedy duet matka-dziecko wystąpił od czasu przerwy Super Bowl Half Pepsi w 2020 roku.

Jennifer Lopez i córka Emme Maribel Muniz występują w przerwie Super Bowl 54. Charlie Riedel/AP/Shutterstock

The Anakonda gwiazda przedstawiła Emme za pomocą zaimków neutralnych płciowo, oni i oni. „Ostatni raz zagraliśmy razem tee na takim dużym stadionie” – powiedział Lopez w filmie udostępnionym przez CNN. „I proszę ich, żeby śpiewali ze mną cały czas, a nie chcą. To bardzo szczególna okazja. Są bardzo, bardzo zajęci, zarezerwowani i drogo.”

Przeczytaj artykuł

Piosenkarka „Jenny From The Block” powiedziała dalej. „Kiedy wychodzą, kosztują mnie, ale są warte każdego grosza, ponieważ są moim ulubionym partnerem w duecie wszechczasów!”

Następnie Emme pojawiła się na scenie niosąc tęczowy mikrofon do śpiewania Christina Perri hit „Tysiąc lat”. Lopez dzieli się Emme i bratem bliźniakiem Maxem ze swoim byłym mężem Marka Antoniego.

Gospodarze dzielą się także najnowszymi zarzutami wobec Meghan Markle o zastraszaniu jej personelu podczas pobytu w Pałacu Buckingham. E-mail wyciekł na kilka dni przed Meghan i Książę Harry CBS W wywiadzie udzielonym wszystkim w 2021 r. stwierdzono, że zostanie opublikowany raport, w którym podzielono się oskarżeniem byłej absolwentki Suity o znęcanie się.

Przeczytaj artykuł

Ale już, Czasy niedzielne informuje, że śledztwo prowadzone przez niezależną kancelarię prawną zostało zakończone, ale nigdy nie ujrzy światła dziennego. Źródła mówią Czasy niedzielne raport został ukończony, ale oficjalnie „pochowany”, ponieważ Pałac chce ograniczyć napięcie między nimi a Sussexes.

Wreszcie odsłaniają wszystkie szczegóły wokół Todd oraz Julie Chrisley oraz ich wyroki skazujące w wielu przypadkach uchylania się od płacenia podatków i oszustw bankowych. Para zabrała głos po raz pierwszy po stracie na sali sądowej.

Przeczytaj artykuł

„Wiem, że wszyscy chcecie poznać każdy szczegół, który dzieje się w naszym życiu, i muszę prosić o uszanowanie tego, że nie wolno nam teraz o tym rozmawiać. Nadejdzie czas, kiedy to wszystko zostanie omówione”, powiedział Todd w ostatnim odcinku ich podcastu, Wyznania Chrisleya.

Na to i wiele więcej posłuchaj powyżej!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button