Rozrywka

Podsumowanie „DWTS”: Charli D’Amelio jest natychmiastowym faworytem, ​​a pierwsza gwiazda zostaje wyeliminowana

Źródło obrazu: Disney+

Witamy w Taniec z gwiazdami sezon 31! Szesnaście par trafi do sali balowej, a jedna ostatecznie zostanie koronowana na mistrza mirrorball na koniec sezonu. Jordin Sparks oraz Brandon Armstrong zacznij wieczór od cha-cha do „I Wanna Dance With Somebody [Who Loves Me]” za pomocą Whitney Houston.

Ich występ to świetny sposób na rozpoczęcie wieczoru. „Było czysto. Było jasne. To było precyzyjne” Len Goodman mówi. Derek Hough mówi Jordinowi, że ma „niesamowitą obecność na tym piętrze”. Bruno Tonioli nazywa to „błyskotliwym występem” i Carrie Ann Inaba dodaje, że Jordin i Brandon „nie zawiedli”. Wyniki Jordina i Brandona: Carrie Ann = 7; Len = 6; Derek = 6; Bruno = 7. Całkowity wynik = 26 z 40.

Daniel Durant imponuje pierwszym występem

Pogoda w Nowym Jorku Sam mistrz tańczy z fokstrotem Cheryl Burke do Eltona Johna oraz Britney Spears „Przytul mnie bliżej”. Derek mówi Samowi, że były pewne „problemy z czasem”, ale ogólnie był to „świetny pierwszy taniec”. Bruno mówi, że Sam był „zrównoważony” i „łatwy do oglądania”. Dodaje: „Jak na pierwszy występ, bardzo dobrze”. Wyniki Sama i Cheryl: Carrie Ann = 5; Len = 5; Derek = 5; Bruno = 5. Całkowity wynik = 20 z 40.

Charli oraz Dixie D’Amelio mama, Heidi D’Ameliowspółpracuje z Artem Czygwincew ten sezon. Charli jest także zawodnikiem. To pierwszy raz, kiedy mama i córka rywalizują ze sobą.

Tańczą bardzo seksowną cha-chę do „Lady Marmalade” autorstwa Christina Aguilera, Lil Kim, Mya, oraz Różowy. Bruno radzi Heidi, aby naprawdę „zaprojektowała swoją osobowość poprzez swój występ”. Carrie Ann wskazuje na „błędny krok w środku”, ale mówi, że Heidi jest „zacięta”. Derek uważa, że ​​Heidi ma „tak duży potencjał”. Wyniki Heidi i Artema: Carrie Ann = 6; Len = 6; Derek = 6; Bruno = 6. Całkowity wynik = 24 z 40.

CODA gwiazda Daniel Durant jest całkowicie głuchy od urodzenia i będzie z nim tańczył Britt Stewart. Pokazują swoją niesamowitą współpracę przy zabawnym tango do „Barbra Streisand” Duck Sauce. Carrie Ann, za pośrednictwem tłumacza Daniela, Gabe’a, mówi aktorowi, że jest „takim czołowym człowiekiem”. Len mówi, że „rama Daniela była dobra” i „jest bardzo podekscytowany, widząc, jak rozwijasz się w trakcie trwania serialu”. Bruno nazywa spektakl „magnetycznym”. Wyniki Daniela i Britta: Carrie Ann = 7; Len = 6; Derek = 7; Bruno = 7. Całkowity wynik = 27 z 40.

Wayne Brady jest natychmiastowym wyróżnieniem

Jessie James Decker oraz Alan Bersten wnieść country do sali balowej z ich cha-cha do Lynyrd Skynyrd’s “Sweet Home Alabama.” Len zauważa Jessie, że chce zobaczyć „silniejsze ruchy nóg” posuwające się do przodu. Derek mówi Jessie, aby jej występ był „trochę bardziej kompaktowy”. Wyniki Jessie i Alana: Carrie Ann = 5; Len = 5; Derek = 5; Bruno = 5. Całkowity wynik = 20 z 40.

RHONJ gwiazda Teresa Giudice zaczyna swój występ od odwrócenia stołu! Jest w parze z Paszą Paszkowem i tańczą tango do „We Found Love” autorstwa Rihanna wyposażony Calvin Harris. Derek mówi Teresie, aby „utrzymywała ramę naprawdę szeroką” i myślała szerzej. Carrie Ann mówi, aby „zająć miejsce” i nie bać się „otworzyć klatki piersiowej”. Len przyznaje, że zauważył, że Teresa „straciła skupienie gdzieś pośrodku”. Wyniki Teresy i Paszy: Carrie Ann = 5; Len = 5; Derek = 5; Bruno = 5. Całkowity wynik = 20 z 40.

Wayne Brady oraz Witney Carson przenieś rywalizację na wyższy poziom swoją zaciekłą cha-chą do „She’s a Bad Mama Jama [She’s Built, She’s Stacked]” za pomocą Carla Carltona. „Masz to i wiesz, co z tym zrobić”, zachwyca się Bruno. Carrie Ann dodaje, że Wayne jest „wspaniały”. Len ostrzega Wayne’a, żeby nie „przesadzał”, ale występ był „najbardziej oglądanym tańcem nocy”. Wyniki Wayne’a i Witney’a: Carrie Ann = 7; Len = 7; Derek = 7; Bruno = 8. Całkowity wynik = 29 z 40.

aniołki Charliego ałun Cheryl Ladd i wracam pro Louis Van Amstel wyglądają oszałamiająco na parkiecie z cha-chą do „Got To Give It Up” autorstwa Marvin Gaye. Carrie Ann uważa, że ​​rutyna „mogła być trochę zbyt prosta” dla Cheryl. Len mówi, że Cheryl i Louis mają „cudowną chemię”, ale uważa, że ​​Cheryl była „trochę nieśmiała”. Bruno chwali Cheryl za „cudowną rutynę”. Wyniki Cheryl i Louisa: Carrie Ann = 6; Len = 5; Derek = 5; Bruno = 5. Całkowity wynik = 21 z 40.

Vinny Guadagnino i nowy profesjonalista Koko Iwasaki zatańcz salsę do „Tití Me Preguntó” autorstwa Zły króliczek. Len nazywa występ „surowym”. Derek zauważa „problemy z czasem”, a Bruno się z nim zgadza. Carrie Ann mówi Vinny’emu: „Pozwól jej wykonać całą pracę”. Wyniki Vinny’ego i Koko: Carrie Ann = 4; Len = 4; Derek = 5; Bruno = 4. Całkowity wynik = 17 z 40.

Gabby Windey i Shangela są w tym, aby wygrać

Szangela tworzy historię jako pierwszy artysta drag, który rywalizuje w DWTS. Jest sparowana z Gleb Sawczenkoi ich salsę do „Kiedy dorosnę” autorstwa Kociaki Lalki jest pełen temperamentu i zabawy. „Tak ostre, tak gorące, że odurzające” – zachwyca się Bruno. Dodaje, że Shangela „całkowicie dowodził twoim występem. Len mówi po prostu: „Dobra robota”. Wyniki Shangeli i Gleba: Carrie Ann = 7; Len = 7; Derek = 7; Bruno = 7. Całkowity wynik = 28 z 40.

Trevor Donovan oraz Emma Slater zmierz się z szybkim krokiem do „Dancing with Myself” Billy’ego Idola. Bruno skupia się na ilości treści w tańcu. Wszystko, co Trevor musi zrobić, to „dopracować”. Carrie Ann, pedantka do podnoszenia, zwraca uwagę na małą windę w rutynie. „To było maniakalne” — mówi Len. „Musisz się uspokoić”. Wyniki Trevora i Emmy: Carrie Ann = 5; Len = 5; Derek = 5; Bruno = 5. Całkowity wynik = 25 z 40.

Wieczór panieński gwiazda Gabby Windey współpracuje z Wał Czmerkowskija ich pierwszy taniec to elektryczny jive do „As It Was” autorstwa Harry Styles. „Byłam zszokowana” — przyznaje Carrie Ann. Derek posuwa się do stwierdzenia, że ​​był to „najlepszy jak dotąd taniec nocy”. Bruno mówi: „Pierwszy jive, pierwsza klasa”. Wyniki Gabby i Val: Carrie Ann = 7; Len = 7; Derek = 7; Bruno = 7. Całkowity wynik = 28 z 40.

Arnolda Schwarzeneggera syn Joseph Baena jest w parze z panującym mistrzem Daniella Karagacz. Zabierają jive do „Pump It” przez ten Czarny groszek. Len lubi swoją energię, ale każe mu pracować na nogach. „Naprawdę mi się podobało” — przyznaje Derek. Carrie Ann nie może się doczekać, aby zobaczyć, co jeszcze może zrobić Joseph. Wyniki Josepha i Danielli: Carrie Ann = 6; Len = 5; Derek = 6; Bruno = 6. Całkowity wynik = 23 z 40.

Selma Blair i Charli D’Amelio olśniewają w nocy

Jason Lewis oraz Peta Murgatroyd cha-cha do „Szczęśliwy” przez głupkowaty punk wyczyn. Pharrell Williams oraz Nil Rodgers jest więcej niż trochę chwiejny. „To był bardzo rozczarowujący występ” — mówi Len. Wyniki Jasona i Pety: Carrie Ann = 5; Len = 4; Derek = 4; Bruno = 5. Całkowity wynik = 18 z 40.

Selma Blairktóry walczy z SM od 2018 roku, oraz Sasha Farber olśnić swoim pięknym wiedeńskim walcem do “The Czas mojego życia” autorstwa David Cook. Jordin jest we łzach po potężnym występie. – Naprawdę stworzyłeś dziś magię – mówi Bruno. Zapłakana Carrie Ann mówi Selmie, że „tańczyła to jak prawdziwa artystka”. Wyniki Selmy i Sashy: Carrie Ann = 7; Len = 7; Derek = 7; Bruno = 7. Całkowity wynik = 28 z 40.

Ostatni występ wieczoru to Charli D’Amelio i wracam pro Mark Ballas. Ich cha-cha to „Okrutny [Major Lazer Remix]” za pomocą Megan Thee Ogier jest spektakularny. „To było niesamowite” – mówi Carrie Ann. Len zachwyca się występem. Derek przyznaje, że „atak Charli na tę cha-chę był fantastyczny. Wyniki Charli i Marka: Carrie Ann = 8; Len = 8; Derek = 8; Bruno = 8. Całkowity wynik = 32 z 40. Najwyższy wynik wieczoru!

Pierwsza eliminacja sezonu 31

Teraz nadszedł czas na pierwszy w tym sezonie pokaz wyników. Pierwsze 5 par, które są bezpieczne: Shangela i Gleb, Cheryl i Louis, Selma i Sasha, Jordin i Brandon oraz Daniel i Britt. Jessie i Alan również są bezpieczni, podobnie jak Trevor i Emma.

Bezpieczne są również następujące pary: Wayne i Witney, Gabby i Val, Joseph i Daniella, Heidi i Artem, Charli i Mark, Vinny i Koko oraz Sam i Cheryl. Oznacza to, że Jason i Peta znajdują się w dolnej dwójce, wraz z Teresą i Paszą. Sędziowie muszą zdecydować, kogo uratować. Carrie Ann, Derek i Bruno głosują za uratowaniem Teresy i Paszy, co oznacza: Jason Lewis i Peta Murgatroyd są pierwszymi wyeliminowanymi w sezonie 31.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button