Nauki ścisłe

Podsumowanie „RHONJ”: były Luis Ruelas spotyka się teraz z byłym chłopakiem Dolores Catania

Więcej na temat: luis ruelas Joe Gorga: Teresa nie szanuje mnie, nie biorąc Melissy na ślub Teresa Giudice przestaje obserwować Tamrę Judge po porównaniu Luisa Ruelasa-Brooksa Ayersa „RHONJ” podsumowuje: Joe Gorga mówi, że musi być „prawda” o nadużyciach Luisa Ruela. Giudice mówi, że narzeczony Luis Ruelas „odmienił” jej życie w słodkim urodzinowym poście

Nowe — i skomplikowane — relacje rozwijają się w Państwie Ogrodu.

We wtorek wieczorem, we wtorek wieczorem, ujawniono, że były chłopak Luisa „Louie” Ruelasa spotyka się z byłym chłopakiem Dolores Catania, Davidem Principe.

„To prawda”, 51-letnia Catania powiedziała gospodarzowi Andy’emu Cohenowi, podczas gdy Teresa Giudice – zaręczona z 46-letnim Ruelasem – stwierdziła, że ​​nie wymieniona z nazwiska kobieta „nie jest” jednym z byłych jej przyszłego męża.

„To był po prostu ktoś, z kim rozmawiał dwa miesiące wcześniej” — powiedział 49-letni Giudice.

Tymczasem Catania wydawała się uważać tę osobę za byłego Ruelasa, ponieważ najwyraźniej umawiała się z biznesmenem przez kilka miesięcy, zanim poznał Giudice.

„Minęły dwa miesiące, a potem w dniu, w którym cię poznał, nigdy więcej do niej nie zadzwonił!” Catania powiedziała, wyjaśniając, że Giudice szybko załatwił sprawę z Ruelasem.

Giudice i Ruelas zaręczyli się podczas wakacji w Grecji w październiku 2021 r. teresagiudice/Instagram

– Więc przeszukał dla ciebie tę kobietę? Cohen, 53 lata, zapytał ze zdumieniem.

„Cóż, nie wiem. Musisz go zapytać, co jej powiedział” – odpowiedział Giudice. „Nie wiem.”

Następnie rozmowa zeszła na temat poprzednich relacji Catanii z jej byłym mężem, Frankiem Catanią i Principe – oraz tego, jak ostatecznie wpłynęły na jej podejście do miłości.

„Cóż, w moim związku z Frankiem dowiedziałam się, że potem jest życie” – powiedziała o byłej adwokat, z którą dzieli córkę Gabrielle (26 lat) i syna Frankiego (23 lata).

Chociaż dziś Dolores i Franka łączy silna przyjaźń, Bravolebrity złożyło pozew o rozwód ponad dwie dekady temu po odkryciu jego niewierności.

Catania i Principe rozdzieliły się w zeszłym roku. Obrazy Getty

Tymczasem Dolores uważa, że ​​spędziła „zbyt dużo czasu” na umawianiu się z Principe.

“[Teresa] leżał na moich plecach” – zauważyła. Ona mówi: „To” [been] pięć lat!'”

Dolores ostatecznie oddzieliła się od Principe w zeszłym roku i od tego czasu przeniosła się z dyrektorem generalnym Eco Electrical Services Paulem Connellem.

Zapytana, czy irlandzki przystojniak może pojawić się w następnym sezonie „New Jersey”, Dolores zażartowała: „No cóż, Andy, czy ktoś chce w to wejść i zniszczyć pieprzonego króla?”

Chociaż przyznała, że ​​kręcenie reality show może być „przerażającą rzeczą”, Dolores wierzy, że Connell weźmie udział.

Catania spotyka się obecnie z irlandzkim biznesmenem Paulem Connellem. dolorescatania/Instagram

„Czy on to zrobił? Tak. Zrobiłby dla mnie wszystko. Kiedy jesteś z kimś, robisz takie rzeczy” – powiedziała, a później dodała, że ​​wciąż nie ma pewności co do pomysłu kolejnego ślubu.

„Nie wiem. Jest tam wszystko, co mi się podoba i czego pragnę” – powiedziała o swoim związku z Connell. „Ale po prostu nigdy nie wiadomo”.

Część trzecia „Real Housewives of New Jersey” zostanie wyemitowana we wtorek, 17 maja, o 20:00 czasu wschodniego w Bravo.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button