Rozrywka

Podsumujmy pierwszy sezon „The Upshaws” przed premierą drugiego sezonu! Co się stało?

Minął ponad rok, odkąd ostatni raz widzieliśmy rodzinę Upshaw w przezabawnym sitcomie Netflixa The Upshaws.

Seria koncentruje się wokół komicznych, ale jakże powiązanych wybryków robotniczej rodziny Upshaw. Bennie Upshaw (Mike Epps, także producent wykonawczy serialu) to mechanik samochodowy, który ma własny warsztat samochodowy.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Jego żona Regina (Kim Fields) jest niesamowitą kobietą, która nie boi się zawołać Benniego za jego bzdury. Wanda Sykes, która współtworzyła The Upshaws z Reginą Y. Hicks, gra siostrę Reginy, Lukrecję.

Regina i Bennie mają razem troje dzieci. Bennie ma również jednego syna, Kelvina (Diamond Lyons), z inną kobietą. (Popełnił klasyczny błąd Rossa Gellara, myśląc, że miał wtedy zerwanie z Reginą)!

Źródło: Lisa Rose/Netflix

Bennie radzi sobie najlepiej, gdy pracuje przy samochodach.

Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniem podsumowującym 1. sezon The Upshaws.

Regina to kwintesencja idealnej matki sitcomu. Zawsze jest przy swoich dzieciach, cały czas studiując do GMAT, aby uzyskać tytuł MBA podczas pracy na pełen etat. Czy jest coś, czego kobieta nie może zrobić?

Ale nawet Regina ma punkt krytyczny. Pstryka, gdy dowiaduje się, że Bennie dał Taszy (Gabrielle Dennis), matce Kelvina, samochód. Mówi całej rodzinie Upshaw, że ma dość tego, że uważa się ją za coś oczywistego. Regina skończyła w 3000 procentach bezinteresowność.

Lukrecja ma romans z kapitanem Camem Wilsonem (Adam Lazarre-White). Jednak zdaje sobie sprawę, że nie nadaje się na drugą kobietę.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Netflix

Bernardowi bliżej do Reginy niż do Benniego.

Po tym, jak Regina odkrywa, że ​​Bennie bez pytania pobrał z jej konta ogromną sumę pieniędzy, wyrzuca go z domu. Bennie nieustannie próbuje odzyskać łaski Reginy. Jednak wydaje się, że Regina cieszy się życiem solo, prowadząc swoje pierwsze spotkanie w klubie książki i sama uczestnicząc w wydarzeniach.

Bernard również w końcu zbiera się na odwagę, by powiedzieć Reginie, że jest gejem, ale Regina bije go do ciosu.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Piecze Bernarda za to, że wziął krabową przystawkę od uroczego kelnera, mimo że ma śmiertelną alergię na kraba. Bernard nie musiał jej nic mówić. Ona już wiedziała.

Lukrecja w końcu odwołuje sprawy z Camem i spędza pijacką noc z Benniem. Oboje budzą się w tym samym samochodzie i natychmiast wpadają w panikę. Na szczęście Lucretia miała kamery bezpieczeństwa w garażu, więc są w stanie potwierdzić, że nie przekroczyły żadnych linii.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Regina w końcu ponownie rozgrzewa się do Benniego, gdy ten dotrzymuje obietnicy udziału w recitalu tanecznym Mayi (Journey Christine).

Kiedy Maya stara się ukończyć swój program, Bennie wskakuje na scenę i pomaga jej go dokończyć. Jak Regina mogła się oprzeć?

Bennie w końcu wraca do domu Upshaw w finale pierwszego sezonu The Upshaws. Bernard niepokoi się, że podczas 10-letniego zjazdu liceum wpadnie na swoją dawną miłość, Monique. Zdał sobie sprawę, że jest gejem, kiedy poderwał się w noc studiów.

Bernard przyznaje, że po tym nakrył ją duchem. Nie był z tego dumny. Jednakże. Lukrecja i Regina uspokajają go i mówią, że każda dziewczyna przynajmniej raz w życiu spotyka się z gejem.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Lisa Rose/Netflix

Regina, Maya, Aaliyah i Lucretia powracają w drugim sezonie „The Upshaws”

Bernard w końcu wyznaje Monique na zjeździe. Przyznaje, że wiedziała, że ​​jest gejem. Oczywiście Bernard zastanawia się, dlaczego spała z nim na studiach, skoro wiedziała. Monique powiedziała, że ​​naprawdę go lubiła.

Oboje zgadzają się być przyjaciółmi. Tymczasem Regina zmaga się z zazdrością o to, jak dobrze dzieci łączą się z Benniem po tym, jak się z powrotem wprowadza.

Wyładowuje swoją frustrację, ze złością śpiąc ze swoim mężem — powiedzmy, że to było lekarstwo, którego potrzebowała, aby się zrelaksować!

Wydaje się nawet pogodzić się z samą sobą po tym, jak oblała test GMAT na jej MBA. Dopóki ma rodzinę, tylko to się liczy! Oczywiście wtedy drzwi się otwierają i młoda dziewczyna pyta, czy jest w rezydencji Upshaw. Mówi, że jest córką Benniego! To tyle, jeśli chodzi o wewnętrzny spokój Reginy!

Premiera 2. sezonu Upshaws 29 czerwca 2022 roku.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button