Rozrywka

Pogrzeb królowej Elżbiety II: najbardziej emocjonalne chwile – WIDEO

W ciągu ponad 10 dni od śmierci królowej Elżbiety II 8 września, w całym kraju i na całym świecie wybuchł smutek, gdy się pożegnaliśmy.

ZDJĘCIA: Pogrzeb królowej tak jak to się stało: najbardziej wzruszające momenty królewskie

Gdy w poniedziałek odbył się państwowy pogrzeb królowej w opactwie Westminster, miliony ludzi na całym świecie obejrzały transmisję na żywo, dołączając do dzieci, wnuków i prawnuków Jej Królewskiej Mości, księcia Jerzego i księżniczki Charlotte w wylaniu żalu i wspomnień.

CZYTAJ: ujawniono ostatnie słowa króla Karola do królowej

OBEJRZYJ: Moment, w którym książę Jerzy i księżniczka Charlotte idą za trumną swojej prababci

Przepych i okoliczności bezprecedensowego pogrzebu na cześć najdłużej panującego monarchy świata zostały oddane z militarną precyzją.

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: Najbardziej emocjonalne chwile podczas państwowego pogrzebu królowej Elżbiety II

Ale w centrum tego dnia, w którym uczestniczyli dygnitarze z całego świata, znajdowała się również pogrążona w żałobie rodzina, która dzieliła ze światem swoją ukochaną Matkę i była wyraźnie poruszona podczas ostatniego pożegnania.

Od pogrążonego w smutku spaceru króla Karola za trumną matki do księżniczki Walii, która delikatnie pociesza córkę księżniczkę Charlotte, było tak wiele emocjonalnych chwil, które pozostaną w sercach i umysłach tych, którzy na zawsze zapamiętają królową.

W przeddzień pogrzebu król Karol wyraził wdzięczność za to, że świat przygotował się do „ostatniego pożegnania” królowej, którą określił jako „ukochaną suwerenną i ukochaną matkę” w serdecznym hołdzie wkrótce po jej śmierci.

ZOBACZ: hołd księżnej Kate dla królowej na pogrzeb monarchy

WIĘCEJ: Rzadko widywane dzieci królowej Camilli wspierają ją na pogrzebie królowej Elżbiety

Król ujawnił, że zarówno on, jak i królowa-małżonka Camilla byli „tak głęboko poruszeni” i „poruszeni ponad miarę” kondolencjami, które otrzymali od śmierci królowej.

WIĘCEJ: Królowa promienieje w przejmującym ostatnim portrecie wydanym przed państwowym pogrzebem

„Chciałem po prostu skorzystać z okazji, aby podziękować wszystkim niezliczonym ludziom, którzy byli wsparciem i pocieszeniem dla mojej rodziny i mnie w tym czasie żałoby” – powiedział.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button