Rozrywka

Pokaz oparów dla fanów ITV The Games jest „zbyt niegrzeczny” po tym, jak Ryan Thomas błyska tyłkiem w basenie

Nowy program ITV, The Games, stał się wielkim hitem wśród widzów w domu, ponieważ dwanaście super wysportowanych celebrytów nadal walczy o to w szeregu wydarzeń sportowych.

Ale niektórzy ludzie narzekają, że pokaz talentów jest „zbyt niegrzeczny” po Coronation Street Ryan Thomas przypadkowo błysnął tyłkiem podczas nauki nurkowania w programie.

Podczas wtorkowej (10 maja) odsłony tygodniowej serii program otwierał się ostrzeżeniem, że program zawierał „jakiś mocny język”.

Chociaż serial jest emitowany po przełomie o godzinie 21:00 każdego wieczoru, wydaje się, że nie wszyscy są pod wrażeniem pyszczków obsady i bezczelnego błysku 37-letniego aktora, gdy producent przybliżył niefortunny wypadek na antenie.

Fani gier narzekali, że program ITV jest „zbyt niegrzeczny” (Zdjęcie: ITV) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Podczas gdy obsada poświęciła wiele godzin na bardzo potrzebne ćwiczenia nurkowe, piosenkarz The Wanted Max George wyjaśnił: „Najgorsze w tym jest moje prawdziwe a ** h ***”.

Inny uczestnik zgodził się: „Ten pierwszy plusk na was, kurwy, to zabójca” po tym, jak wypłynęli z basenu.

Właśnie w tym momencie gwiazdor mydlany doznał kłopotliwej awarii garderoby po zeskoczeniu z wysokiej deski, gdzie jego kufry spadły, odsłaniając nagie pośladki, gdy wychodził z wody.

Podczas zsynchronizowanego nurkowania gwiazda Corrie przypadkowo błysnęła swoim tyłkiem po zsunięciu się spodenek (Zdjęcie: mirror.co.uk)

Tata dwójki dzieci pozostał czerwony na twarzy, gdy dogonił Alexa Jonesa, gdy bezczelnie zapytał: „O nie, czy skarpetka wypadła?”

W tym momencie zawstydzający klip został powtórzony na antenie, gdy współprowadzący, Holly Willoughby i Freddie Flintoff, analizowali nagranie.

41-latka zapytała swoją sportową partnerkę: „Myślałam, że przemytnicy papużek falistych mają na celu to, żeby nie odpadali?”

Awarię szafy sprawdzili Holly Willoughby i Freddie Flintoff (Zdjęcie: mirror.co.uk)

Gwiazda Waterloo Road, Ryan, popełnił błąd telewizyjny po tym, jak wziął udział w nurkowaniu synchronicznym, które zostało podzielone na imprezy dla mężczyzn i kobiet, z Christine McGuiness i córką Mela B, Phoenix, wśród mnóstwa gwiazd.

Ale nie wszyscy widzowie byli zadowoleni z patrzenia na ten żenujący moment dogłębnie, ponieważ niektórzy wskazywali na podwójne standardy w serialu.

Jeden z użytkowników napisał: „Wyobraź sobie, że jeden z kostiumów kąpielowych dziewczyn się poślizgnął i zrobiły z niego zdjęcie… podwójne standardy znacznie #TheGames”.

Inny zgodził się: „Ten chłopak nurkujący ze ściągniętymi płozami – czy byłoby tak zabawnie, gdyby to była jedna z dziewczyn? #Gry.”

„Wyobraź sobie wrzawę, gdyby pokazali nagie dupy zawodniczkom! #Gry.”

Fani uważają, że program powinien uzyskać czas największej oglądalności, aby zachęcić dzieci do uprawiania sportu (Zdjęcie: David Fisher / ITV / REX / Shutterstock)

Inni widzowie uważali, że serial powinien być bardziej przyjazny rodzinie i pokazany wcześniej, aby zachęcić więcej dzieci do uprawiania sportu.

Jeden z fanów napisał na Twitterze: „Dlaczego wcześniej nie ma #TheGames – byłby to fantastyczny rodzinny program! (Może wykrzyczeć dziwne przekleństwo) @ITV.”

Inny zgodził się: „Mogło to być najlepszym rodzinnym oglądaniem, które zainspirowało dzieci do uprawiania różnych sportów. #Gry.”

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie i telewizji z Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button