Rozrywka

„Pokazuje, co myśli o rodzinie królewskiej”: Meghan Markle oskarżona o wyśmiewanie królowej w filmie urodzinowym 2021

Meghan Markle obchodziła swoje urodziny 4 sierpnia i otrzymała życzenia urodzinowe od członków rodziny królewskiej. Meghan i książę Harry byli w Wielkiej Brytanii na Platynowym Jubileuszu Królowej, gdzie podobno para „ledwo miała 15 minut” z Królową.

REKLAMA

Teraz księżna Sussex jest krytykowana za film, który opublikowała z aktorką i komikiem Melissą McCarthy na jej ostatnie urodziny. Dwuminutowy klip został udostępniony na archewell.com, aby uruchomić inicjatywę Meghan 40×40, której celem jest pomoc kobietom powracającym do pracy, prosząc mentorów o poświęcenie 40 minut swojego czasu. Jednak wideo zostało oznaczone przez królewskich ekspertów jako „wyczyn reklamowy”.

REKLAMA

POWIĄZANE HISTORIE

KRÓLEWSKA GAŁĄZKA OLIWKI? Queen zaprasza księcia Harry’ego, Meghan Markle i dzieci do Balmoral

Meghan Markle musiałaby dokonać OGROMNYCH OFIAR, aby kandydować na prezydenta USA, mówi ekspert

REKLAMA

Początkowo w filmie, Mellisa jest widziana w jedwabnej sukni, ale potem zmienia się w formalny strój gościa Royal Wedding. Melissa następnie popija herbatę z filiżanki z porcelany kostnej i spodka, a Meghan przyłącza się do popijania herbaty z małej filiżanki.


REKLAMA


Jednak królewski ekspert Angela Levin nazwała wideo „wyczynem reklamowym” i skrytykowała Meghan za „kpiny” z monarchy. Zatrzasnęła również wybór stroju Melissy.

Angela napisała na Twitterze: „Każdy inny myśli, że Meghan i jej przyjaciółka Melissa McCartney [sic] szydzili z królowej w urodzinowym wideo? Obie trzymały staromodną filiżankę i spodek, jak Meg użyła na swoim blogu po pierwszym spotkaniu z Queen. Melissa popijająca z kubka w fantazyjnym kapeluszu i rękawiczkach?

REKLAMA
REKLAMA


Angela kontynuowała: „Kpina pokazuje, co myśli o rodzinie królewskiej” i dodała: „Ma to, czego chciała i jest pewna, że ​​może nas wszystkich przechytrzyć”.

Tymczasem książę William i jego żona Kate, księżna Cambridge, opublikowali życzenia urodzinowe dla Meghan na swoim wspólnym koncie na Twitterze. Napisali: „Życząc wszystkiego najlepszego księżnej Sussex!”

REKLAMA

Książę Karol i jego żona, księżniczka Camilla, życzyli również Meghan, pisząc: „Wszystkiego najlepszego dla księżnej Sussex!”

Film 40×40 Meghan również otrzymał kulę z innego rogu. Hannah Martin z Talented Ladies Club twierdziła, że ​​ta inicjatywa była „chwytem reklamowym”. W rozmowie z MailOnline Hannah powiedziała: „Z przykrością muszę powiedzieć, że to też wydaje mi się trochę jak chwyt reklamowy. Na pierwszy rzut oka to świetny gest, ale poza zachęceniem 40 jej przyjaciół do zaoferowania swojego czasu jest żadnych struktur ani porad dotyczących tego, w jaki sposób każdy może faktycznie uczestniczyć”.

REKLAMA

Hannah dodała: „Jeśli Meghan naprawdę pasjonuje się pomaganiem dwóm milionom kobiet w powrocie do pracy, dobrze byłoby zobaczyć więcej spostrzeżeń na temat konkretnych problemów, z którymi borykają się te kobiety, i zaproponować konkretne rozwiązania, które są realizowane w terenie działania od właściwych osób”.

Rok odkąd Meghan uruchomiła inicjatywę, nie ogłoszono dalszych aktualizacji.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button