Rozrywka

Porady Harrisona Forda dotyczące pilotażu dla Oscara Isaaca za „Gwiezdne wojny” były całkowicie bezużyteczne

Oscar Isaac cieszy się uznaniem za swój występ w Marvel’s Księżyc Rycerz. Aktor bezbłędnie wcielił się w superbohatera z dysocjacyjnym zaburzeniem tożsamości, a uznanie jest w pełni zasłużone. Ale zanim Izaak wszedł do Marvel Cinematic Universe, odegrał kluczową rolę w Gwiezdne Wojny franczyzowa. Aby się przygotować, zasięgnął porady u absolwenta Harrisona Forda. Ale aktor Hana Solo w niczym nie pomógł.

Oscar Isaac cieszy się płodną karierą w Hollywood

„src=”https://www.youtube.com/embed/HNgcrmCPnBo?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Pierwszą rolą Izaaka był dramat kryminalny z 1996 roku Illtown, w którym został zaliczony jako po prostu „Pool Boy”. Następna część pojawiła się prawie 10 lat później, kiedy na krótko pojawił się w Wszystko o Benjaminach w 2002 roku. Izaak poszedł za tym z małą częścią na Prawo i porządek: zamiar przestępczy w 2006 roku. Jednak dopiero wtedy, gdy zagrał św Historia Narodzenia czy aktor zyskał uznanie, donosi IMDb.

W 2008 roku Izaak wylądował niewielką część w Che: Część pierwsza i zdobył uznanie za swoją rolę w Balibo w 2009 roku. Rola przyniosła mu również nagrodę Australijskiego Instytutu Filmowego dla najlepszego aktora drugoplanowego. W tym samym roku pojawił się w Agora, grając rzymskiego prefekta Orestesa. A w 2010 roku Izaak zagrał księcia Jana w Robin Hoodzie.

Ale rok 2011 był jego przełomowym rokiem, kiedy pojawił się w czterech filmach, Sucker Punch, Drive, MY, oraz 10 lat. W ostatnim zaśpiewał własną piosenkę.

Dwa lata później pojawiła się jego wyjątkowa rola w Wewnątrz Llewyna Davisa, w którym zagrał utalentowanego, ale nieudanego piosenkarza folkowego w latach 60-tych. Film przyniósł mu ukłon w stronę Złotego Globu i dalsze pochwały.

W 2015 roku wystąpił w Większość Rok przemocy wzdłuż Gra Molly aktorka Jessica Chastain. Isaac zastąpił Javiera Bardema, który miał pełnić rolę lidera.

Rola Izaaka 2015 w miniserialu HBO Pokaż mi bohatera widziałem, jak wygrał swój pierwszy Złoty Glob. Pojawił się również w X-Men: Apokalipsa jako tytułowy złoczyńca. Izaak wylądował dalej w rolach w Obietnica, Powrótoraz Suburbikon.

Oscar Isaac otrzymał bezużyteczną radę od legendy Gwiezdnych Wojen Harrisona Forda

Harrison Ford i Oscar Isaac z „Gwiezdnych wojen: Przebudzenie mocy” w 2015 r. w Anaheim w Kalifornii | Jesse Grant/Getty Images dla Disneya

W 2015 roku Izaak pojawił się w Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy jako pilot X-wingów Poe Dameron. Izaak powtórzył tę rolę w dwóch późniejszych filmach — Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi oraz Gwiezdne wojny: Skywalker narodziny — wydany w 2017 i 2019 roku.

Aktor usiadł do wywiadu w Late Night With Seth Meyers, w którym omówił kilka dosadnych rad, które otrzymał od weterana Gwiezdne Wojny absolwent Harrisona Forda.

Isaac powiedział, że potrzebuje wskazówek dotyczących pilotażu, ponieważ postać Forda słynie z latania Sokołem Millennium, najszybszym śmieciem w galaktyce. Ponadto aktor Han Solo jest prawdziwym pilotem.

„Nigdy wcześniej nie robiłem czegoś takiego. A ja go pytałem: „Więc jak ci poszło? Co zrobiłeś? Wiem, że jesteś świetnym pilotem”.

Ford udzielił zwięzłej odpowiedzi: „Jest fałszywy i znajduje się w kosmosie”.

Cóż, masz to.

Ford również zmarszczył brwi na fantastyczne włosy Izaaka

” src=”https://www.youtube.com/embed/N55MfzcZ_cA?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Isaac przypomniał sobie również inne spotkanie z Fordem na Gwiezdne Wojny ustawić. Często zdarza się, że wykonawcy noszą treski do ról. Być może dlatego dla aktora Hana Solo był szok, że Isaac nie nosił peruki.

W wywiadzie dla Conana O’Briena Isaac wyjaśnił, że jego włosy to kręcone/falowane połączenie, które czasami może być niesforne. Tak więc fryzura i makijaż ujarzmiły jego grzywę za rolę odważnego i śmiałego pilota Ruchu Oporu.

Isaac przypomniał sobie, że Ford zbliżył się do niego i pewnie oświadczył: „Peruka”. Kiedy Izaak ujawnił, że to rzeczywiście jego włosy, Ford wyraził podziw i „pogardę”.

ZWIĄZANE Z: Doświadczenie Oscara Isaaca w „Gwiezdnych wojnach” sprawiło, że wahał się, czy zrobić „Moon Knight”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button