Rozrywka

Porównanie rysunku Eagles Rookie z Patriots Super Bowl MVP

Getty Tom Brady poświęcił trochę czasu na zabawę z Julianem Edelmanem.

Britain Covey robił „splash play” przez cały obóz treningowy Philadelphia Eagles. Jest świecą zapłonową podwójnego zagrożenia w odbiorniku i powracającym odbiciu – niewymiarowym przy 5 stopach-8 i 173 funtach – i nikt go nie przepracuje.

Jest mocno na bańce rosterowej, ale ma tendencję do wzrostu. Covey umieścił go na wszystkich pokazach podczas ćwiczeń 11 na 11 podczas sobotniego treningu, biegając z atakiem drugiej drużyny. Dostał nawet trochę poparzenia z tymi jako początkowy odbiornik. Nie byłoby totalną niespodzianką, gdyby zobaczył, jak rozbija 53, głównie dlatego, że Orły desperacko pragną gwałtownego powrotu człowieka.

Niedokończony debiutant z Utah otrzymał niezamówione pochwały od Dallasa Goederta w OTA; teraz, na obozie treningowym, Covey dokonuje oszałamiających porównań do byłego MVP Super Bowl Juliana Edelmana. Wow.

Były ciasny koniec zespołu Eagles, Clay Harbor, powiedział, że Covey „przypomina mi trochę Juliana Edelmana”. Port zatrzymał się przy kompleksie NovaCare, aby sprawdzić sobotnią praktykę i odszedł pod wrażeniem.

Pod ptakiem radarowym: Brytania Covey

Ten facet jest moim ulubionym wyborem, aby stworzyć ten skład. Przypomina mi trochę Juliana Edelmana. Wszyscy są pod wrażeniem tego. #OrłyCamp #OrłyMuchy

— Clay Harbor (@clayharbs82) 6 sierpnia 2022 r.

Matt Lombardo z Heavy’u również zasypał Covey’a szumem, wykrzykując ukośną formację, w której pokonał obrońcę o dwa kroki. Covey wciąż jest daleki od zdobycia składu, ale silny występ w przedsezonie może przypieczętować umowę.

„Ponieważ otwierający wystawę Eagles zbliża się w przyszły piątek przeciwko Jets, 5-stopowy, 8-kilogramowy i 170-funtowy Covey może być graczem do obejrzenia” – napisał Lombardo. „Jeśli wywrze wpływ na zespoły specjalne, potencjalnie jako powracający, Covey może przedstawić mocny argument, aby zostać szóstym odbiornikiem Orłów wychodzącym z obozu”.

Najnowsze wiadomości o Eagles prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Eagles tutaj!

Dołącz do Heavy na Eagles!

Trener drużyn specjalnych nie jest gotowy na koronę Covey

Koordynator zespołów specjalnych Eagles, Michael Clay, był ostrożny, jeśli chodzi o ukoronowanie kolejnego zawodnika, który powrócił do gry. W zeszłym sezonie przejechał przez grupę facetów, w tym Jalena Reagora, Grega Warda, Queza Watkinsa, Johna Hightowera, Kenny’ego Gainwella i Jasona Huntleya.

Nikt tak naprawdę nie chwycił byka za rogi. Covey ma szansę wygrać pracę na obozie, ale musi na to zapracować.

„Wielka Brytania wykonała dobrą robotę. Wszyscy powracający wykonują dobrą robotę” – powiedział dziennikarzom Clay. „Jalen [Reagor], [John] Hightower na powrocie z kopnięcia, [Jason] Huntley na powrót kick. Myślę, że wszyscy bardzo dobrze łapią piłkę, uderzają ją, robiąc rzeczy, które chcemy, żeby robili. To będzie bardzo ekscytujące zobaczyć ich w sytuacji na żywo przeciwko Jets i tak dalej i tak dalej.”

Clay nie pozwoli żadnemu ze swoich graczy na czytanie wycinków prasowych, dobrych czy złych. On już nacisnął hamulce na olimpijskim torze Devon Allen, który przejął obowiązki powracającego.

„Jako powracający? Devon nie grał w piłkę od 2016 roku”, powiedział Clay, „ale jesteśmy podekscytowani, że naprawdę mamy taką prędkość”.

Covey przyzwyczajony do udowadniania, że ​​ludzie się mylą

Covey był elektryzujący z piłką w rękach na studiach. Był pięciokrotnym wyborem All-Pac 12 i prowadził Utah z 1400 uniwersalnymi jardami w 2021 roku. Liczba ta obejmowała 14 rushów na 99 jardów i 52 przyjęcia na 514 jardów, a także 12 powrotów kopnięć na 360 jardów i 29 zwrotów punt na 427 jardów.

Więc tak, Covey ma ogromny talent, bez względu na to, w jakim rozmiarze jest wymieniony na liście.

„Czuję, że moje CV na studiach mówi samo za siebie” – powiedział Covey przez Eagles Today. „Uwielbiam piłkę w moich rękach. Nie musisz być wysoki. Nie musisz być takim szalonym, wielkim sportowcem. Kiedy już dostaniesz piłkę w swoje ręce, to się po prostu dzieje i jest to rodzaj darowanej przez Boga zdolności.”

Więcej Heavy on Eagles News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button