Rozrywka

Postać z przeszłości Cheryl wreszcie pojawia się w „Riverdale” (SPOILERY)

Jeśli pamiętasz, kim jest Heather w Riverdale, być może zainteresuje Cię informacja, że ​​postać w końcu zadebiutuje na ekranie w dramacie dla nastolatków CW w tym tygodniu.

Przed nami spoilery sezonu 6 w Riverdale!

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Według TVLine, spotkamy się z postacią w „Rozdziale sto ósmym: Ex-Libris”, odcinku wyemitowanym dziś wieczorem, w niedzielę, 8 maja. Jej przybycie nastąpi ponad cztery lata po tym, jak fani Riverdale po raz pierwszy usłyszeli jej imię…

Heather jest bibliotekarką i ukochaną Cheryl z gimnazjum.Źródło: CW

Madelaine Petsch jako Cheryl w „Riverdale”

Deadline informuje, że Heather jest bibliotekarką w Greendale, która miała romans z Cheryl (Madelaine Petsch), gdy oboje byli w gimnazjum.

„Po wyśledzeniu Heather w mediach społecznościowych Cheryl kontaktuje się z nią, dużo do… [grandmother] Nana Rose [Barbara Wallace] dezaprobata”, dodaje strona. „Potem, kiedy Heather ponownie wkracza w życie Cheryl, robi to z tajemną wiedzą, która może pomóc Cheryl lepiej zrozumieć jej rozwijające się moce”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

(Jeśli ostatnio nie oglądałeś, Cheryl rozwinęła pirokinezę – moc tworzenia i kontrolowania ognia za pomocą umysłu – po tym, jak została opętana przez przodka, który został spalony na stosie).

Fani dowiedzieli się o Heather w sezonie 2.

Cheryl wspomniała o Heather w drugim odcinku sezonu „Rozdział dwudziesty siódmy: Wzgórza mają oczy”, kiedy ujawnia Toni (Vanessa Morgan), jej zainteresowanie miłością w tym czasie, że ona i Heather kiedyś się kochali. „Była moją najlepszą przyjaciółką w gimnazjum”, mówi Cheryl Toni w tym odcinku. „Kiedyś spała w każdy weekend. Aż pewnej nocy mama przyłapała nas na tym samym łóżku. Powiedziała, że ​​jestem „zboczony”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W tamtym czasie fani chcieli dowiedzieć się więcej o byłej BFF, która zmieniła się w GF Cheryl. „Czy ktoś jeszcze naprawdę jest zdezorientowany całą sprawą Heather?” jeden fan zapytał na forum Fandomu Riverdale. – Jak… gdzie ona jest? Czy się poruszyła? Czy umarła? Poza tym Cheryl wspomniała coś o tym, że jej mama rozdzierała Heather i Cheryl, więc… co ona zrobiła?

Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniem, że matka Cheryl rozdzieliła ją i Heather.

W odcinku z zeszłego tygodnia „Rozdział sto siódmy: we mgle” matka Cheryl, Penelope (Nathalie Boltt) — która jest teraz zakonnicą! — daje Cheryl stos listów od Heather w celu nawiązania kontaktu z córką.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

„Po wyprowadzce pisała do ciebie prawie codziennie” — mówi w tym odcinku Penelope. „I przechwyciłem te listy. I trzymałem je przez te wszystkie lata. Proszę, Cheryl. Listy są moją ofiarą pokoju dla Ciebie. Dowód, mam nadzieję, że naprawdę się zmieniłem. … Przypuszczam, że rozpoznałem w tobie coś, co tak bardzo starałem się zabić w sobie. Ponieważ czułem się jak potwór. Oh. Tak mi przykro.”

Caroline Day zagra Heather w „Riverdale”. Źródło: Instagram

Dzień Karoliny

Według TVLine, aktorka Caroline Day pojawi się ponownie jako Heather w Riverdale. Możesz rozpoznać Caroline za rolę córki Claudii (Kim Delaney), Emmalin w Żonach wojskowych. Zagrała także Lucy, sekretarkę Olivii (Kerry Washington) w „Skandalu”, i pojawiła się ponownie w Billions jako Chelz Wagsa (David Constable). A na dużym ekranie Caroline pojawiła się w filmach I Feel Pretty, The Equalizer 2 i The Goldfinch.

Zobacz dziś wieczorem debiut Caroline w Riverdale, który będzie emitowany o 20:00 czasu wschodniego na antenie The CW.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button