Rozrywka

„Poszedłem do celibatu, żeby znaleźć tę jedyną – masturbacja uratowała mnie przed napalonymi błędami”

Wpływowa seksualnie osoba opowiedziała, jak masturbacja powstrzymywała ją przed popełnianiem „napalonych błędów” podczas poszukiwania „tego jedynego”.

Shakira Scott, znana również online jako Scotty Unfamous, opowiedziała o problemie marki zabawek erotycznych Hot Octopuss, aby uczcić fakt, że maj jest znany jako „miesiąc masturbacji”.

Powiedziała, że ​​złożyła „ślub celibatu” w wieku 25 lat, ponieważ chciała się upewnić, że osoba, z którą się spotyka, jest dla niej odpowiednia, zanim będą uprawiać seks.

Jednak, ponieważ miała wysoki popęd seksualny, powiedziała, że ​​jest to dla niej zdecydowanie „wyzwanie”.

Shakira Scott poszła w celibat, aby spróbować znaleźć „tego jedynego” (Zdjęcie: scottyunfamous/Instagram) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Na szczęście angażowanie się w samozadowolenie oznaczało, że się nie pomyliła.

Shakira skomentowała: „Kiedy miałam 25 lat, złożyłam ślub celibatu, dopóki nie dowiedziałam się, że osoba, którą bawiłam, była dla mnie odpowiednia.

„Ponieważ mam szczególnie wysoki popęd seksualny, wiedziałem, że będzie to wyzwanie dla samozwańczych „heaux”, takich jak ja”.

Dodała: „Szczerze, gdyby nie cuda samozadowolenia, poniosłabym porażkę w ciągu pierwszego miesiąca.

Powiedziała, że ​​masturbacja powstrzymała ją przed popełnianiem „napalonych błędów” (Zdjęcie: w zestawie)

„Było wiele nocy, kiedy przewijałem swoje kontakty, romantycznie spotykałem się z tym, jak poszczególne nazwiska na liście sprawiały, że czułem się, gdy nasze ciała plątały się między prześcieradłami, a moje serce pulsowało z pokusy.

„Kiedy przełknę wystarczająco dużo treści dla dorosłych i pieściłem moje centrum rękami lub jednym z wielu moich intymnych urządzeń, moje orgazmy zniszczyły moje różowo zabarwione wspomnienia.

„A chęć wezwania tej osoby zniknęłaby w zdrowym rozsądku”.

Shakira w końcu znalazła „tego jedynego” po trzech latach (Zdjęcie: scottyunfamous/Instagram) Powiedziała, że ​​masturbacja pomogła jej poznać jej ciało (Zdjęcie: scottyunfamous/Instagram)

Shakira powiedziała, że ​​w końcu znalazła „tego jedynego” trzy lata później – i powiedziała, że ​​masturbacja oznaczała, że ​​znała swoje ciało o wiele lepiej.

„Kiedy w końcu natknęłam się na „właściwą” osobę, byłam BARDZO dobrze zorientowana w tym, do czego zdolne jest moje ciało, pewna swojej seksualności, moich pragnień i komunikowania się z nimi bez wstydu” – powiedziała.

„To jest poziom samoprzyjemności, który, mam nadzieję, wszyscy możecie osiągnąć”.

Shakira podzieliła się niektórymi ze swoich najlepszych wskazówek dotyczących masturbacji innym podczas jej wyznania.

Obejmowały one „korzystanie z otoczenia”.

Powiedziała: „Spróbuj przytulić poduszkę! Wdrap się na poręcz krzesła. Połóż się z przodu i ocieraj się o łóżko.

„Poeksperymentuj z teksturami, np. spróbuj dotknąć się bielizną lub użyć napletka/kaptura łechtaczki jako przyjemnej bariery dla nieco mniej intensywnych doznań”.

Ekspert zalecił również zmianę technik dotyku, takich jak stukanie, głaskanie i używanie ruchów okrężnych lub naprzemienne naciskanie/prędkość.

Powiedziała, że ​​możesz podkręcić swoją grę solo, stymulując jednocześnie dwa lub więcej obszarów.

Podsumowując swoje wskazówki, influencerka wykrzyknęła: „Daj sobie wszystkie orgazmy, jakich pragniesz.

„Masz prawo cieszyć się swoim ciałem i doświadczać przyjemności bez zastrzeżeń i wstydu!”

Otrzymuj wszystkie najważniejsze wiadomości dotyczące stylu życia prosto do swojej skrzynki odbiorczej. Zapisz się na bezpłatny biuletyn Daily Star Hot Topics

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button