Rozrywka

Potencjalny zły stan zdrowia Władimira Putina podkreślony trzema znakami – ekspert od mowy ciała

Ekspert od języka ciała stwierdził, że podczas przemówienia z okazji Dnia Zwycięstwa w poniedziałek (9 maja) pojawiło się kilka oznak, że stan zdrowia Władimira Putina może ulec pogorszeniu.

Rosyjski prezydent został zauważony z kocem na nogach, czego żaden z innych dygnitarzy Kremla nie uważał za konieczny dla siebie w moskiewskiej pogodzie 9C.

69-latek również kaszlał, co pogłębiło pogłoski o jego złym stanie zdrowia, od choroby Parkinsona po raka podczas inwazji na Ukrainę.

11-minutowe przemówienie Putina było jego pierwszym ważnym przemówieniem telewizyjnym od 18 marca, kiedy rosyjscy dowódcy wojskowi zebrali się, by świętować 77. rocznicę zwycięstwa nad nazistami w drugiej wojnie światowej.

Putin był pozornie jedyną osobą, która potrzebowała koca w poniedziałek (9 maja) Czytaj więcej pokrewnych artykułów Czytaj więcej pokrewnych artykułów

Mike Carter, ekspert od mowy ciała, obserwował to i zauważył trzy punkty w postawie prezydenta, które mogły być oznakami dyskomfortu lub bólu, z których pierwszym był jego oddech.

Carter powiedział Daily Mirror: „Jego oddech jest bardzo płytki, co może być rodzajem bólu, który znosi. Wstrzymujemy oddech, gdy coś jest nie w porządku psychicznie”.

Dodał, że może to oznaczać brak tchu, kolejna wskazówka, że ​​coś może być nie tak.

W osobnej analizie Carter wyjaśnił, w jaki sposób kołysanie się Putina w tę iz powrotem może również sygnalizować „pobudzenie” lub problem zdrowotny.

Prezydent Rosji kołysał się w przód iw tył podczas przemówienia (Zdjęcie: Sky News)

Aby otrzymywać najnowsze wiadomości i historie z całego świata z Daily Star, zapisz się do naszego biuletynu, klikając tutaj

Powiedział: „Ciągłe kołysanie może być problemem zdrowotnym i obawia się, że może się przewrócić. Zakorzenił się za mównicą i może to być spowodowane przyczynami medycznymi”.

Carter podkreślił następnie, że Putin stał z szeroko rozstawionymi stopami w „postawie siły”, co może również zapobiegać „przewróceniu się”.

Dzieje się tak, gdy Putin ma przejść operację, prawdopodobnie z powodu raka, według rzekomych przecieków z Kremla.

Plotka głosi, że Putin potrzebuje operacji, która pozwoliłaby mu na krótko przejść przez wodze władzy (Zdjęcie: Agencja Anadolu przez Getty Images)

Telegramowy kanał Generał SVR – rzekomo prowadzony przez byłego generała-porucznika rosyjskiej Służby Wywiadu Zagranicznego – powiedział, że despota został poinformowany przez lekarzy, że op obezwładni go „na krótki czas”.

Podobno będzie musiał na krótki czas przekazać wodze doradcy.

Nie ma oficjalnego potwierdzenia złego stanu zdrowia Putina.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button