Rozrywka

„Potężny” 21-latek pojawia się w Jets Camp jako rozgrywający

Getty Były NC State ucieka Zonovan Knight świętując po wielkiej sztuce.

New York Jets dodały trochę prawdziwego skwierczenia na swoim zapleczem w tym poza sezonem z kilkoma nowymi dodatkami.

Chociaż ten, który robi hałas, nie jest graczem, do którego jesteś przyzwyczajony. Oto dlaczego powinieneś zapamiętać nazwę w przedsezonie.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości o Jets prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Jets tutaj!

Dołącz do Heavy na odrzutowcach!

Robienie hałasu PlayVideoVideo związane z „potężnym” 21-latkiem pojawiającym się na obozie odrzutowców jako rozgrywający2022-08-06T09:00:38-04:00

Krótko po projekcie NFL w 2022 r. pracownicy Jets poszli do pracy w wolnej agencji unrafted. Jednym z graczy, na których celowali wcześnie i byli w stanie zwabić do Nowego Jorku, był Zonovan Knight.

Knight, pieszczotliwie znany pod pseudonimem „Bam”, był zapowiadany ze względu na swoją wszechstronność i zgadliście, że to „moc” pochodząca z NC State.

Jednak w raporcie Lance’a Zierleina dla serwisu internetowego NFL powiedział, że jedną z krytyki gry Knighta jest jego mniej niż ekscytujący profil.

Powiedział, że Knight może być skutecznym graczem, ale nie ma tego samego skwierczenia, które normalnie chciałbyś widzieć na pozycji.

No cóż, na pewno tak nie było pod koniec treningu w piątek, 5 sierpnia. Knight skończył z bamem (rozumiesz?), będę tu przez cały tydzień.

Według Dennisa Waszaka Jr z Associated Press na ostatnim treningu, Knight zabrał go do domu na przyłożenie z 65 jardów.

Zonovan Knight kończy trening biegiem na 65 jardów na TD. Odetnij do środka, aby się uwolnić i zdejmij środek nietknięty. Fajnie prowadzony przez nowicjusza z NC State. #Odrzutowce

— Dennis Waszak Jr. (@DWAZ73) 5 sierpnia 2022 r.

Connor Hughes z SNY dostarczył więcej informacji na temat sztuki, mówiąc, że to „świetny ruch w dziurze, aby się uwolnić”, a reszta to już historia.

Ucieczka TD dla Zonovan Knighta, aby zakończyć trening. 50+ jardów. Świetny ruch w dołku, aby się uwolnić. To ostatnia sztuka na dziś. Następny w górę: zielony i biały jutro

— Connor Hughes (@Connor_J_Hughes) 5 sierpnia 2022 r.

Po treningu główny trener Robert Saleh dał Knightowi czubek czapki, mówiąc, że młodzieniec miał „fajny obóz” i wykazał się prawdziwym poruszeniem podczas tej rozmowy domowej.

Ścieżka do miejsca na liście PlayVideoVideo związane z „potężnym” 21-latkiem pojawiającym się na obozie odrzutowców jako rozgrywający2022-08-06T09:00:38-04:00

Jets to zespół, który prawdopodobnie utrzyma czterech biegaczy w ostatniej 53-osobowej liście.

Breece Hall i Michael Carter to absolutne blokady, które pozostawiają potencjalnie dwa miejsca do zgarnięcia.

W nadchodzących tygodniach czterech graczy jest gotowych walczyć o zwycięstwo:

Perine został niedawno opisany przez Richa Cimini z ESPN jako „zapomniany człowiek w pokoju” i gracz, który spodziewa się, że zostanie porzucony prędzej niż później.

Coleman opuścił do tej pory większość obozu z nieujawnioną chorobą i został aktywowany z listy NFI dopiero w piątek.

Johnson kończy ciężki rok. Walczył ze spadkami, a kiedy miał swoje chwile na słońcu, po prostu nie osiągnęły poziomu, jakiego oczekiwał zespół.

Innymi słowy, wszystko pięknie układa się, aby Knight mógł wykorzystać dzień. Coleman jest niezawodnym weteranem, który zna schematy, a sztab trenerski uwielbia to, co przynosi do szatni.

Moje wykształcone przypuszczenie w tej chwili byłoby takie, że MC1, Hall, Knight i Coleman dotrą do finałowych 53, podczas gdy inni są od razu wypuszczeni lub ćwiczą możliwości drużyny.

Śledź @BoyGreen25 i @obermuller_nyj na Twitterze, aby otrzymywać najnowsze wiadomości z New York Jets, plotki, świeże ujęcia i wiele więcej!

CZYTAJ DALEJ: 18 milionów dolarów Draft Pick Przewiduje się, że będzie największym popiersiem odrzutowców w 2022 r.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button