Rozrywka

„Potrzebujemy ich”: Internet podzielony po tym, jak poczta zadeklaruje, że OBCIĄŻA 12 USD od „niegrzecznych” klientów

WALIA, WIELKA BRYTANIA: Praca na stanowiskach publicznych wymaga przyjmowania werbalnych trafień od klientów, którzy czasami nie są tak uprzejmi. Jest nieodłączną częścią stylu życia pracy. Jednak jeden urząd pocztowy w Walii w Wielkiej Brytanii ma już dość, a jego pracownicy przyjmują teraz nowe podejście.

REKLAMA

Użytkownik Reddita udostępnił zdjęcie ogłoszenia umieszczonego w ich lokalnym urzędzie pocztowym, które stało się wirusowe. Znak głosi: „Jeśli jesteś zrzędliwy lub drażliwy, lub po prostu niegrzeczny: będzie opłata w wysokości 10 funtów (12,14 USD) za znoszenie cię”.

REKLAMA

CZYTAJ WIĘCEJ

Fundacja Gabby Petito przekazuje 100 000 dolarów na infolinię zajmującą się przemocą domową, gdy liczba połączeń: „Ona ratuje życie”

Kim był Rob Brown? Rodzina składa hołd 33-letniemu himalaistowi, który zginął w wypadku wspinaczkowym

REKLAMA

Użytkownik Reddita, który występuje pod pseudonimem u/Zer0daveexpl0it, napisał: „Mój lokalny urząd pocztowy ma dość twojego g**a”. Użytkownik zasugerował, że to próba „starego, dobrego brytyjskiego humoru”. Dodał: „Widzę, jak Basil Fawlty ma taki znak. Tak czy inaczej, nie testowałem tego faceta i skończyłem i odkurzyłem w niecałe dwie minuty”.

REKLAMA

Post na Reddicie ma prawie 4 tys. głosów i ponad 100 komentarzy (@u/Zer0daveexpl0it/ Reddit)
Wirusowy post na Reddicie (@u/Zer0daveexpl0it/ Reddit)

W tle zdjęcia widnieje słowo Swyddfa’r, które w języku walijskim oznacza pocztę. Ale nadal nie jest jasne, gdzie w Walii kliknięto zdjęcie. Wirusowy post ma prawie 4 tys. głosów i ponad 100 komentarzy

REKLAMA

Internauci reagują na wirusowy post na Reddicie

Obraz szybko przerodził się w debatę w sekcji komentarzy Reddit.
Podczas gdy wielu doceniało podejście poczty, innym nie podobał się pomysł ukarania za bycie w złym nastroju.

Jeden z użytkowników miał nadzieję, że znak pomoże ludziom „zrozumieć, że nadużycia wobec personelu nie są sposobem na osiągnięcie postępu w życiu”. Jeden z użytkowników dodał: „Potrzebuję tego tam, gdzie pracuję. Zrobiliśmy fortunę!”

REKLAMA

Inny komentarz brzmiał: „Wibruję z tym – tak niewykonalne, jak to tylko możliwe”. Jedna osoba napisała: „Potrzebujemy ich w większej liczbie sklepów. Nie musisz być tam podekscytowany/szczęśliwy. Po prostu nie bądź niegrzeczny wobec pracowników”.

Jednak niektórzy nie byli zadowoleni z grzywny, ponieważ jeden z użytkowników napisał: „Mam nadzieję, że ten znak jest dwustronny”. Inny wtrącił się: „Więc jeśli moja mama umrze, a ja będę w żałobie, przez co czuję się trochę „zrzędliwy”, ale muszę wysłać paczkę, zapłacę za 10 funtów? Kretyn”.

REKLAMA

Od tego czasu znak został usunięty przez pocztę.

„Trochę zabawy z klientami”

Rzecznik urzędu pocztowego powiedział serwisowi Metro.co.uk: „Rozmawialiśmy z naczelnikiem poczty, który powiedział nam, że umieścili szyld dla zabawy dla swoich klientów i od tego czasu go zdjęli”.

Dodali, że para, która autoryzowała oddział, „są bardzo nastawione na społeczność i lubiane przez swoich klientów, z których wielu widziało zabawną stronę”.

REKLAMA

Artykuł zawiera uwagi zgłaszane w Internecie przez pojedyncze osoby i organizacje. MEAWW nie może ich samodzielnie potwierdzać i nie popiera twierdzeń ani opinii składanych online.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button