Rozrywka

Poważne zagrożenie pogodowe wydane w przypadku dużego gradu i silnych wiatrów, a następnie wzór MONSOON z ulewnym deszczem

MILIONY Amerykanów jest pod groźnym ostrzeżeniem pogodowym z potencjalnym dużym gradem i silnymi wiatrami, które mogą uderzyć w tym tygodniu.

Ostatnia runda trudnych warunków pogodowych nadchodzi, gdy coroczny sezon monsunowy przyniesie nadmierne opady deszczu i ryzyko powodzi w niektórych częściach Zachodniego Wybrzeża.

3

Oczekuje się poważnych powodzi w niektórych częściach Kolorado i Nowego Meksyku

3

Opady deszczu na zachodzie i południu będą powyżej średniej w ciągu najbliższego tygodnia lub dwóch

3

Centralne równiny zostaną uderzone ulewnym deszczem od czwartkowego popołudnia do piątkowego poranka – podczas gdy nie można wykluczyć dużego gradu i silnych wiatrów.

Do piątku burza przebije się przez Północne Równiny, gdzie spodziewany jest półcalowy deszcz.

Tymczasem wilgotniejsza pogoda czeka Amerykanów na całym Zachodzie ze względu na nadejście pory monsunowej.

Monsun to sezonowa zmiana kierunku dominujących lub najsilniejszych wiatrów w regionie, zwykle przynosząca chłodniejsze, bardziej wilgotne powietrze znad oceanów na ląd.

Poważne zagrożenie burzą z dzisiejszym obserwacją powodzi i „kopułą cieplną” obejmującą USA
Silne burze i niebezpieczne upały uderzają w USA po tym, jak chłopiec, 5 lat, pozostawiony w samochodzie znalezionym martwym

National Weather Service przewiduje, że opady na zachodzie i południu będą powyżej średniej w ciągu najbliższego tygodnia lub dwóch.

W niektórych częściach Kolorado, Nowego Meksyku i Teksasu prognozowane są kilkunastocentymetrowe opady deszczu.

Meteorolodzy przewidują, że łączne opady do późnej niedzieli będą największe w południowym Kolorado.

BRUTALNA KOPUŁA CIEPŁA

Deszczowa pogoda pojawia się, gdy druga kopuła cieplna spowoduje, że temperatury na Środkowym Zachodzie i Południu Stanów Zjednoczonych wzrosną do setek.

Około 70 procent populacji Stanów Zjednoczonych doświadczy temperatur w latach 90., podczas gdy 20 procent mieszkańców kraju doświadczy warunków wyższych niż 100 stopni.

Ponad dziewięć milionów ludzi było objętych doradztwem w zakresie upałów w ośmiu północnych i centralnych stanach USA, w tym w Minnesocie, Iowa, Północnej Dakocie, Południowej Dakocie, Michigan, Wisconsin, Nebrasce i Kansas.

Brutalne warunki uderzą w duże miasta, takie jak Minneapolis, Chicago, Nashville, Memphis, części Teksasu, Luizjany i Atlantę.

Eksperci ostrzegają mieszkańców przed chorobami związanymi z upałami i zachęcają ich do unikania aktywności na świeżym powietrzu, picia dużej ilości płynów i szukania klimatyzowanego środowiska, kiedy to możliwe.

Ostrzeżenie o odżywkach dla niemowląt po zbadaniu DZIESIĄTEJ śmierci niemowląt związanej z rośliną
Erika „powinna iść do WIĘZIENIA” za odmowę przekazania kolczyków o wartości 750 000 USD

W miniony weekend kilka osób pobiło swój dzienny rekord wysokich temperatur.

Nowy Orlean odnotował najwyższy poziom 97 stopni, a Mobile w stanie Alabama pobiło rekord 100 stopni z 1913 r., kiedy temperatura w sobotę osiągnęła 101 stopni.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button