Rozrywka

„Power Book II: Ghost”: Monet będzie miał nowego przeciwnika w sezonie 3

Księga Mocy II: Duch dał nam dogłębny wgląd w Moneta Tejadę (Mary J. Blige). Po tym, jak jej mąż Lorenzo (Berto Colon) został zwolniony z więzienia, ta zimna królowa narkotyków starała się znaleźć równowagę w rodzinie. Nie pomogło, że jej troje dzieci, Diana (LaToya Tonodeo), Cane (Woody McClain) i Dru (Lovell Adams-Gray), wymykały się spod jej kontroli.

W sezonie 3 Monet zajmie się czymś więcej niż sprawami rodzinnymi.

Mary J. Blige jako Monet Tejada w „Power Book II: Ghost” | Starz

POWIĄZANE: Power Book II: Ghost: Mary J. Blige mówi, że była nerwowa, aby zagrać w serialu

Monet straciła kontrolę nad swoją rodziną w „Power Book II: Ghost”

Kiedy po raz pierwszy zapoznaliśmy się z Monetem w Duch pilot, była nieruchomą matriarchą w swojej rodzinie, która przez ostatnią dekadę trzymała rodzinę i biznes w dół. Jednak, gdy jej dzieci zaczęły tęsknić za rozgałęzieniem i po wyjściu Lorenza z więzienia, sytuacja się zmieniła.

Teraz Monet straciła wszelką kontrolę nad swoimi dziećmi. Cane zdradził rodzinę i sprowadził z powrotem do jej życia starą kochankę Moneta, Mekę (Daniel Sunjata). Dru wydaje się bardziej skoncentrowany na swoim życiu miłosnym niż na rodzinnym biznesie i nie znosi Moneta po tym, jak został postrzelony. Wreszcie Diana jest w pełni po stronie Lorenzo i ujawniła największy sekret Moneta: Zeke jest jej synem, a nie siostrzeńcem.

Teraz szpilka będzie zmuszona rozprawić się z jeszcze większą liczbą wrogów poza domem.

Monet będzie miał nowego przeciwnika w sezonie 3

Sezon 3 właśnie zakończył kręcenie na czas przed jesienną datą premiery. Ponadto Deadline ogłosiło, że Caroline Chikezie wystąpi w tym sezonie jako kobieta o imieniu Noma. Donoszą, że postać jest „światową i potężną kobietą o królewskiej obecności, która zbudowała swoje bogactwo dzięki nielegalnemu globalnemu imperium i nie boi się go chronić wszelkimi niezbędnymi środkami”.

Wydaje się być idealnym przeciwnikiem dla Moneta.

„src=”https://www.youtube.com/embed/Ikj2foFUefE?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Monet będzie inną osobą w 3 sezonie „Power Book II: Ghost”

Oprócz radzenia sobie z możliwym nowym wrogiem, Monet będzie również zajmował się następstwami śmierci Zeke’a (Daniela Bellomy’ego). Co więcej, kiedy dowiaduje się, że Lorenzo jest odpowiedzialny za morderstwo jej najstarszego syna, prawdopodobnie rozpęta się piekło. Moc Twórca wszechświata Courtney Kemp mówi, że Monet nigdy nie będzie taki sam. W przyszłym roku będzie zupełnie inną osobą” – powiedział Kemp TVLine. „W przyszłym sezonie jej wersja, która próbowała utrzymać kontrolę nad swoim światem, już nie istnieje. To skończone.” Ona dodała,

„Plan zniknął. Jej syn nie żyje. A jeśli przez cały czas obserwowałeś, wolała go, prawda? Wolała go od innych dzieci. Więc teraz kurczaki wrócą do domu, żeby się zakwaterować pod względem tego, jak traktowała te dzieci, pod względem tego, czego miała nadzieję na swoją przyszłość, wszystko to. A poza tym jej mąż jest winny zbrodni! Jest to. Dowie się w wielkim stylu, a to będzie… cóż, zostawię to na sezon 3. ”.

POWIĄZANE: „Power Book II: Ghost”: Mekka jest oparta na prawdziwej osobie

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button