Rozrywka

„Power Book II: Ghost”: związek Effie i Tariqa zmieni się w trzecim sezonie

Całkowicie odizolowany od rodziny, Tariq St. Patrick (Michael Rainey Jr.) prawie nie ma nikogo, komu mógłby zaufać Księga Mocy II: Duch. Jego najlepszy przyjaciel Brayden Weston (Gianni Paolo) i jego partner biznesowy/kochanka Effie Morales (Alix Lapri) wydają się być jedynymi ludźmi, na których może polegać.

Jednak relacja Effie i Tariqa ma się drastycznie zmienić w sezonie 3.

Michael Rainey Jr. jako Tariq St. Patrick i Alix Lapri jako Effie Moralas w „Power Book II: Ghost” | Starz

POWIĄZANE: „Power Book II: Ghost”: fani są przekonani, że Tariq zabije Moneta i Lorenzo Tejada, aby przejąć kontrolę nad ich narkotykowym imperium

Historia Effie zostanie ujawniona w trzecim sezonie „Power Book II: Ghost”

Od tamtej pory Effie jest ulubieńcem fanów Moc. Jest jednak tyle rzeczy, których wciąż nie wiemy na temat studenta college’u Yale. „Mama Effie jest w rozsypce. Ale opowiem ci o tym później.” Moc Twórca uniwersum Courtney Kemp ujawnił w 2020 roku na Instagramie Live. „A jeśli pamiętacie, bliscy czytelnicy serii, brat Effie nie żyje. Został zamordowany, więc miej to na uwadze.

Fani mają dowiedzieć się więcej o przeszłości Effie w sezonie 3.

” src=”https://www.youtube.com/embed/WxHlRlw-R0Q?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Relacja Effie i Tariqa zmieni się w sezonie 3

Odkąd po raz pierwszy spotkali się w liceum, relacje Effie i Tariqa były burzliwe. Chociaż zawsze byli do siebie przyciągani, ich przyjaźń została pogrążona w chaosie i oszustwie. „Oni się rozumieją” – powiedział Rainey TV Fanatic. „Czuję się jak ze wszystkich we wszechświecie Tariqa, Effie rozumie go najbardziej. Rozumie go bardziej niż on sam. Więc po prostu widzę ich i jej próbującą być tam dla niego. Dostrzegasz też ich różnice, więc w tym sezonie jest fajnie widząc ich związek, szczególnie.

Jednak po usunięciu Lauren (Paige Hurd) ich związek zmieni się drastycznie w trzecim sezonie — i to nie w najlepszym.

„Tak, um, nie dobrze”, powiedział Lapri w podkaście The Wayne Ayers o związku Effie i Tariqa w sezonie 3. „Nieszczególnie najlepszy. Myślę, że on powie: „Tasza, właśnie straciłem miłość mojego życia”. Podobnie jak w czasach OG Power, tak właśnie wygląda ta sytuacja. Po prostu stracił kogoś, kogo naprawdę kocha. Trudno mu poradzić sobie z jej śmiercią. Effie jest kimś, komu może się zwierzyć i też kocha Effie. Ale to trudne, ponieważ bardzo trudno jest jednocześnie kochać i opłakiwać”.

„Power Book II: Ghost” sezon 3 zaszokuje fanów

Ogólnie rzecz biorąc, teraz, gdy Tariq wie, że jego matka i siostra są bezpieczne, wszystkie zakłady zostaną odrzucone. Wykorzysta wszystko, co będzie w stanie, aby na dobre pozbyć się rodziny Tejada. Jednak jego relacje z Braydenem i Effie również wiszą na szali. Nie wie jeszcze, że byli zamieszani w śmierć Lauren.

Sezon 3 jest obecnie kręcony w Nowym Jorku i ma się ukazać późną jesienią. Kemp powiedział fanom, żeby się przygotowali. „Z różnych powodów zostaną narysowane linie podziału między Tariqiem a jego przyjaciółmi” – wyjaśnił Kemp Entertainment Weekly. „A potem wpłyną one na pewne linie uskoków, które zostaną narysowane w rodzinie Tejada. Będzie seria trzęsień ziemi, a potem seria wstrząsów wtórnych, które wstrząsną fundamentami i przerobią serię w naprawdę imponujący sposób. To jest sezon 3.”

Wygląda na to, że Tariq na każdym kroku stanie się bardziej podobny do swojego ojca.

POWIĄZANE: „Power Book II: Ghost”: Courtney A. Kemp wybrała Tariqa jako główny cel programu z jednego powodu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button