Rozrywka

„Power Book III: Raising Kanan”: Patina Miller mówi, że sprawy między Raq i Kanan są zamazane

Księga Mocy III: Podnoszenie Kanan rozgrywa się w latach 90. i koncentruje się na nastoletnich latach Kanana Starka (Curtis „50 Cent” Jackson w Moc i Mekai Curtis w Kanan). Kanan zawsze był bardzo blisko swojej matki, Raquel „Raq” Thomas (Patina Miller). Jednak, gdy dowiedział się więcej o imperium narkotykowej królowej, sprawy między parą były napięte.

Miller mówi, że sprawy między Raqiem a Kananem są niewyraźne.

Patina Miller jako Raquel „Raq” Thomas i Mekai Curtis jako Kanan Stark w „Power Book III: Raising Kanan” | Starz

Raq robi wszystko, co w jej mocy, aby Kanan był blisko niej w „Power Book III: Raising Kanan”

Raq i Kanan zawsze łączyła silna więź. Jednak, gdy dowiedział się więcej o pracy swojej matki i zobaczył ją w akcji, Kanan odsunął się od Raqa. Sprawy stawały się coraz bardziej rozdarte między parą, kiedy dowiedział się, że zaatakowała jego przyjaciela D-Wiz.

Ponadto, teraz, gdy detektyw Howard (Omar Epps) powiedział Kananowi, że jest jego ojcem, Kanan nie do końca wierzy w to, co powiedział mu Raq.

Jednak Raq jest zdeterminowana, by trzymać syna przy sobie. „Raq będzie walczyć o zęby i pazury, aby upewnić się, że jej syn jest dopasowany do niej” – powiedziała PopSugar. „Jeśli będzie musiała spiskować z nim, by był żołnierzem w biznesie i robić wszystko, co robi, będziesz patrzeć, jak przechodzi przez te różne metody odzyskania syna”.

POWIĄZANE: „Power Book III: Raising Kanan”: Czy Kanan zabił ojca Ducha?

Granice między Raq i Kanan są niewyraźne

W odcinku 206 Raq powiedziała Marvinowi, że istnieje dystans między nią a Kananem ze względu na jego wiek. – Kanan jest w wieku, w którym trzyma się z dala od siebie… mówił mi wszystko, żadnych tajemnic, teraz tylko mnie zgaduje – powiedziała. Jednak prawda jest taka, że ​​Kanan nie jest pewien, czy może ufać swojej matce.

„Myślę, że gdyby nie grał w biznesie, w którym nie powinien być, nie dotarlibyśmy nawet do tego, gdzie dotarliśmy w tym sezonie” – powiedział Miller Express UK. „Myślę, że naprawdę radzi sobie ze swoimi działaniami, a Raquel musiała przyjść po drodze; tak bardzo ostrzegała Kanana przez pierwszą połowę pierwszego sezonu. Musi więc zobaczyć części swojej mamy, których nigdy wcześniej nie widział, ponieważ musiała być oddzielona, ​​ale teraz jest ta dziwnie niewyraźna linia.

W drugim sezonie „Power Book III: Raising Kanan” sytuacja będzie się pogarszać dla Raqa

Odkąd Raq kazał Kananowi zabić detektywa Howarda, a teraz, gdy Howard powiedział Kananowi, że jest jego ojcem – chociaż Raq temu zaprzecza, nastolatek próbuje sam wymyślić pewne rzeczy. Jednak oblodzenie Raqa, gdy to robi, sprawi, że będzie bezbronna.

Fani zobaczyli w odcinku 206 „To biznes, człowieku”, że zwrócił się do Howarda, gdy Famous (Anthony Ortiz) potrzebował pomocy, a Raq odmówił pomocy. To ostatnia rzecz, jakiej chce Raq.

POWIĄZANE: „Power Book III: Raising Kanan”: 50 centów dokucza Ghost, Tommy i Breeze wyglądami w sezonie 2

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button