Rozrywka

Powrót Paula Pogby do Juventusu prawie zakończony z medycyną, która ma zostać podjęta na początku lipca po tym, jak była gwiazda Man Utd uzgodniła warunki

PAUL POGBA będzie miał medycynę z Juventusem na początku przyszłego miesiąca, po ujawnieniu szczegółów jego powrotu do Turynu.

A były pomocnik Manchesteru United, 29 lat, wygląda na gotowy do podpisania trzyletniego kontraktu z opcją na kolejne 12 miesięcy.

W czwartek w Mediolanie odbyło się kluczowe spotkanie pomiędzy działaczami włoskiego klubu a jednym z reprezentantów Pogby, Rafaelą Pimentą.

Wszystko jest teraz na miejscu, aby powrócić do gigantów Serie A Juve jako wolny agent — sześć lat po tym, jak odszedł, aby ponownie dołączyć do United w rekordowej wówczas umowie o wartości 89 milionów funtów.

Raporty we Włoszech sugerują, że będzie zarabiał podstawową pensję w wysokości około 150 000 funtów tygodniowo, chociaż zostanie ona zwiększona przez znaczną opłatę za rejestrację.

Jednak ta liczba spowoduje uniesienie brwi wśród hierarchii Old Trafford.

W swoim filmie dokumentalnym Amazon Prime The Pogmentary opisał nową ofertę kontraktową na 300 000 funtów tygodniowo od szefów Czerwonych Diabłów jako „nic”.

United ogłosił na początku tego miesiąca, że ​​odejdzie tego lata, kiedy jego kontrakt wygaśnie.

Paris Saint-Germain i Real Madryt również chciały zwabić zwycięzcę Pucharu Świata we Francji.

Pogba był zajęty od czasu opuszczenia Old Trafford pod koniec ubiegłego sezonu.

DARMOWE ZAKŁADY I ZAREJESTRUJ SIĘ OFERTY – NAJLEPSZE OFERTY DLA NOWYCH KLIENTÓW

W miniony weekend grał w meczu pokazowym na Florydzie, w którym brały udział brazylijskie legendy, a nawet stary kumpel z Juve Paulo Dybala.

Pogba wziął udział w koncercie DJ Khaled później tego wieczoru, gdy pozował z Dybalą i gwiazdą Realu Madryt Viniciusem Jr.

Od czasu podróży do USA były Amerykanin poleciał do ojczyzny swoich rodziców, Gwinei.

Pogba został powitany jak bohater, gdy tysiące ludzi ustawiły się na ulicach, by powitać ikonę futbolu.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button