Rozrywka

Późna królowa wygląda na zrelaksowaną na rzadkim zdjęciu po służbie w domu

Jej Wysokość Królowa Elżbieta II zmarła 8 września, a w ciągu 70 lat panowania monarcha była fotografowana tysiące razy. Zobacz rzadkie zdjęcie królowej po służbie w jej posiadłości Sandringham…

HOŁD: Królowa Małżonka dzieli się wzruszającym hołdem dla Królowej: „Zawsze będę pamiętał jej uśmiech”

Nieżyjąca już monarchini świętowała Międzynarodowy Dzień Kobiet na swoim oficjalnym koncie w Sandringham, dzieląc się wcześniej niewidzianym zdjęciem siebie w domu.

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: Księżna Kornwalii przysięga dotrzymać tej obietnicy, gdy zostanie królową małżonką

Jej Wysokość została sfotografowana w oszałamiających sadach w Sandringham House w Norfolk, a ona stała promiennie do kamery z dwoma psami u jej stóp. Przyzwyczailiśmy się widzieć królową ubraną w swoje stroje na oficjalne zaręczyny, ale w tym rzadkim, zrelaksowanym ujęciu monarcha została przedstawiona w swoim wymarzonym stroju, w plisowanej spódnicy w szkocką kratę, jadeitowozielonym swetrze i pikowanej kamizelce. Nosiła również jaskrawoczerwoną chustę na głowę, która bez wątpienia chroniła jej fryzurę przed północnymi wiatrami.

Podpis głosił: „W tym wyjątkowym roku Platynowego Jubileuszu świętujemy Jej Wysokość Królową i jej 70-letnią historyczną służbę w Międzynarodowym Dniu Kobiet.

„Niezwykłe panowanie królowej trwało dłużej niż jakikolwiek inny monarcha w brytyjskiej historii i oddało się służbie dla Wspólnoty Narodów i jej mieszkańców. #IWD. Zdjęcie autorstwa Erica Westa i Richarda Tilbrooka zrobione w sadach w Sandringham”.

Królowa wygląda tak radośnie na tym zdjęciu zrobionym w domu

Sandringham było kiedyś miejscem, w którym królowa wybrała na Boże Narodzenie, ale wygląda na to, że Jej Wysokość musiała cieszyć się posiadłością o powierzchni 600 akrów o innej porze roku, kiedy to zdjęcie zostało zrobione, ponieważ kwiat na drzewach nie obowiązuje .

WIĘCEJ: Moc dziewczyny! 8 królowych i księżniczek, które są dumnymi feministkami

ZOBACZ: 775-pokojowy dom królowej Buckingham Palace, do którego nie wróci

Sandringham wygląda wspaniale przez wszystkie pory roku

Oprócz wspaniałych sadów, w których uprawia się produkty, na terenie znajduje się piękny otoczony murem ogród. Jest to 17 akrów wypełnionych zapierającymi dech w piersiach kwiatami, w tym penstemonami i daliami.

W tym IWD było wiele hołdów dla monarchy, a nikt inny jak jej wnuk książę William podzielił się swoim podziwem wraz z żoną Kate Middleton.

Książę i księżna Cambridge również podzielili się przesłaniem dla królowej

Post na kontach księcia Williama i Kate w mediach społecznościowych zawierał serię zdjęć monarchy na przestrzeni wieków i zapowiadał, że „inspiruje naród” i poświęca swoje życie służbie.

Upewnij się, że nigdy nie przegapisz KRÓLEWSKIEJ historii! Zapisz się do naszego biuletynu, aby otrzymywać wszystkie wiadomości o gwiazdach i królach bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button