Rozrywka

Poznaj golfową sensację mediów społecznościowych Claire Hogle, która może być „następną Paige Spiranac”

Termin „sensacja w mediach społecznościowych” jest często używany w dzisiejszych czasach, ale niewiele tytułów lepiej opisuje Claire Hogle.

Cóż, może sensacja w oczekiwaniu może być nieco lepsza, ponieważ nawet jej przykuwających wzrok 50 000 subskrybentów YouTube jest stosunkowo niewielka w kategoriach internetowych. Ale filmy z golfem Hogle podbijają internet, a ona już zdobyła porównania z Paige Spiranac.

Podobnie jak Spiranac, Hogle zachwyciła swoim oszałamiającym wyglądem i jest również przydatna na 18-dołkowym polu golfowym. Połączenie tej pary sprawiło, że liczba Hogle na Instagramie była bliska słodkiej 500 000: ale ta liczba tylko rośnie.

CZYTAJ WIĘCEJ: Golfista flirtuje z Paige Spiranac, gdy używa rzutu klubowego US Open, aby oddać strzał

Hogle po raz pierwszy zwrócił na siebie uwagę całego kraju jako członek California State University San Marcos.

Hogle powiedział Cougar’s Corner, witrynie College’u: „Mój tata grał w golfa przez całe życie, więc dorastałem wokół niego, ale nigdy nie grałem ani nie ścigałem go. W ósmej klasie moja mama powiedziała mi, że muszę zagrać przynajmniej jeden sezon licealnego golfa lub innego.

„Zagrałem więc mój jedyny sezon, na który przygotowywałem się przez całe lato i naprawdę mi się podobał. Na początku nie chciałem, ale w końcu bardzo mi się to podobało i kontynuowałem to, by posunąć się dalej”.

Co myślisz o zdjęciach Hogle’a? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Claire Hogle ma prawie 500 000 obserwujących na Instagramie (Zdjęcie: clairehogle / Instagram) Oszałamiająca blondynka strzela do korony czołowego gracza w golfa (Zdjęcie: clairehogle / Instagram)

Hogle nie posunęła się dalej w swojej golfowej karierze niż na poziomie kolegialnym.

Ale strata LPGA – lub nowo powstałego LIV Tour – jest zyskiem Instagrama. Hogle regularnie zachwyca swoich fanów szczerymi ujęciami lub krótkimi filmami z kursu.

Jej najnowsze zdjęcie pokazuje Hogle modelującą się na fairwayu, w krótkich spodenkach, gdy patrzy w kamerę.

Claire Hogle regularnie udostępnia filmy z jej udziałem na kursie (Zdjęcie: clairehogle/Instagram) Claire Hogle została porównana z Paige Spiranac (Zdjęcie: Instagram)

Hogle jest porównywany do blond seksbomby Paige Spiranac, która utorowała drogę „influencerom golfa”.

Spiranac, podobnie jak Hogle, grała w golfa na poziomie uczelni, ale nigdy nie została pro, zamiast tego zwróciła się do mediów społecznościowych, aby wyrobić sobie markę.

CZYTAJ DALEJ:

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button