Rozrywka

Poznaj Pro Drag Race Royalty — gwiazdę „Street Outlaws: No Prep Kings” Kaylę Morton

Wśród kierowców, którzy co tydzień ryzykują życiem w Street Outlaws: No Prep Kings jest królowa wyścigów drag, Kayla Morton. Jako córka byłego zawodnika Pro Stock, Stanleya Mortona, Kayla zyskała sobie sławę zarówno na torze, jak i poza nim.

Ona, jej tata i jej chłopak Chris „Boosted GT” Hamilton pojawili się już wcześniej w serialu, a widzowie umierają, aby dowiedzieć się więcej o bliskiej rodzinie wyścigów drag. Oto wszystko, co wiemy o gwieździe Street Outlaws!

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Instagram/@kayla_thequeen_4827

Kayla Morton

Kim jest Kayla Morton w „Street Outlaws”?

Kayla nie jest nowa w profesjonalnych wyścigach, jest temu wierna. Oprócz wyścigów drag, na życie buduje również silniki.

W wywiadzie dla Drag Illustrated, Kayla otworzyła się na temat dorastania w garażu i tego, jak udaje jej się prosperować w branży zdominowanej przez mężczyzn. Według niej, ona i jej Ford Mustang z 1993 roku pasowali dobrze.

„Byłam z tymi chłopcami przez całe życie, więc tak naprawdę nie boję się ani nie martwię, że jestem dziewczyną. Traktują mnie jak równego sobie” – powiedziała Kayla. „Wiedzą skąd pochodzę i znają samochody wyścigowe, które miałem w przeszłości, więc szanują to”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Chociaż Kayla sprawia, że ​​​​wyścigi drag racing wyglądają na łatwe, sport niejednokrotnie narażał jej życie na niebezpieczeństwo. Na początku 2022 r. doniesienia prasowe ujawniły, że 28-letnia kierowca brał udział w wypadku po tym, jak jej przewód paliwowy poluzował się podczas jazdy próbnej w Huston Raceway Park.

Ale to nie powstrzymało Kayli, ponieważ jej potrzeba szybkości tkwi głęboko w jej rodowodzie. Jak widać na Street Outlaws, Kayla jest dość blisko ze swoim tatą, który jest również szefem jej załogi.

Źródło: Instagram/@kayla_thequeen_4827

Kayla Morton

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

„Jeśli mnie znasz, wiesz, że to najważniejszy mężczyzna w moim życiu”, Kayla napisała zdjęcie swojej i jej taty na Instagramie. „Mój tata jest delikatny i miły. Jest najciężej pracującym człowiekiem jakiego znam. On zrobi wszystko, aby pomóc mi zobaczyć, jak to nasze szalone marzenie się spełniło”.

Dodała, że ​​jej ojciec jest typem mężczyzny, którego chciałaby poślubić. A skoro już o tym mowa, czy Kayla jest singlem? Oto, co wiemy o jej chłopaku i partnerze Street Outlaws, Chrisie!

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Kaylę Morton (@kayla_thequeen_4827)

Czy Kayla Morton jest mężatką? Poznaj jej partnera, Chrisa „Boosted GT” Hamiltona!

Chociaż Kayla i Boosted GT są razem od jakiegoś czasu, wydaje się, że jeszcze nie związali węzła. Jednak Kayla ma już dwoje dzieci — Austina i Coopera — których powitała w poprzednim związku.

We wcześniejszym odcinku Street Outlaws widzowie zobaczyli, jak Kayla i Chris mierzą się ze sobą. Ostatecznie Chris wyszedł na szczyt, ale to najwyraźniej nie spowolniło Kayli.

Kaylę będzie można zobaczyć w nowych odcinkach Street Outlaws: No Prep Kings w poniedziałki o 20:00 czasu wschodniego w Discovery!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button