Rozrywka

Poznaj rzekomą kochankę Adama Levine’a, Sumner Stroh

Maroon 5 przejął wszystkie stacje radiowe w kraju w 2000 roku. Teraz główny wokalista zespołu włamał się do internetu po tym, jak w mediach społecznościowych pojawiły się plotki o niewierności.

Kilka dni po tym, jak Adam Levine i jego prawie 10-letnia żona – modelka Victoria’s Secret Behati Prinsloo – ujawnili, że spodziewają się trzeciego dziecka razem, ogłoszenie ciąży pary celebrytów było naznaczone skandalem.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W poniedziałek, 19 września, wpływowa osoba Sumner Stroh zabrała się do TikTok z szokującym odkryciem, że ona i Adam byli zaangażowani w roczny romans. Co gorsza, Sumner ujawnił DM, w których Adam poprosił o nadanie jej imienia swojemu nienarodzonemu dziecku.

Po przyznaniu się Sumnera media społecznościowe zapłonęły komentarzami. Czy jest więc jakaś prawda w zarzutach o oszustwo? Oto, co wiemy!

Źródło: Getty Images

Adam Levine i Behati Prinsloo

Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniemCzy Adam Levine zdradził swoją żonę? Co warto wiedzieć o zarzutach postawionych przez Sumner Stroh.

W filmie TikTok, który od tego czasu stał się popularny, Sumner twierdzi, że została „zmanipulowana” w celu „mania romansu z mężczyzną, który ożenił się z modelką Victoria’s Secret”.

Dwudziestokilkuletni samozwańczy „model na Instagramie” powiedział w filmie: „Kiedy romans się zaczął, byłem młody, byłem naiwny. I to znaczy, szczerze mówiąc, czuję się wykorzystany.

Następnie ujawniła tożsamość swojego słynnego byłego chłopaka, którego teraz wiemy, że jest Adamem. Powiedziała jej ponad 300 000 obserwujących na TikTok: „W tym momencie Maroon 5 to praktycznie muzyka windy. Więc na pewno wiesz, kim jest Adam Levine.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą @sumnerstroh

zawstydzony, że brałem udział w tym człowieku z tym całkowitym brakiem wyrzutów sumienia i szacunku. #zielony ekran

♬ oryginalny dźwięk – Sumner Stroh

TikToker kontynuował: „Adam i ja spotykaliśmy się przez około rok. Po tym, jak przestałem z nim rozmawiać przez kilka miesięcy, tak wrócił do mojego życia”.

W najnowszej wiadomości z serii DM między nimi Adam zapytał Sumnera: „Ok, poważne pytanie. Mam kolejne dziecko i jeśli to chłopiec, to naprawdę chcę nazwać je Sumner. W porządku z tym?

„DEAD poważnie”, dodał z kilkoma emotikonami wzruszając ramionami.

Artykuł kontynuuje poniżej reklama Adam Levine i jego żona Behati Prinsloo mają dwoje dzieci i spodziewają się trzeciego.

Outlety po raz pierwszy ogłosiły, że Behati i Adam byli czymś w czerwcu 2012 r., Kiedy zauważono, że oboje zamykają usta na Hawajach. Chociaż w następnym roku poszli swoimi drogami, nie rozstali się na długo, ponieważ zaręczyli się kilka miesięcy po rozstaniu.

Źródło: Getty Images

Behati Prinsloo, Adam Levine

W późniejszym wywiadzie dla UsWeekly Adam powiedział, że małżeństwo sprawia, że ​​„czuje się jak mężczyzna”. Dodał, że chciałby mieć „100” dzieci z Behati. Powiedział gniazdu: „Chcę mieć więcej dzieci, niż byłoby to odpowiedzialne społecznie”.

Dwa lata po ślubie w Los Cabos w Meksyku w 2014 roku, który odbył się pod przewodnictwem Jonah Hilla, Adam i Behati ogłosili, że ogłaszają swoje pierwsze dziecko, Dusty Rose Levine (obecnie 6 lat). W 2018 roku powitali córkę Gio Grace Levine (4).

Ogłoszenie trzeciego dziecka pojawiło się 7 września 2022 r., niecałe dwa tygodnie przed upublicznieniem zarzutów o oszustwo.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button