Rozrywka

Poznaj żonę szalonego seksualnie byłego celu z Arsenalu, który walił w 14-osobowych orgiach

Żyjąc w rozwiązłości, zawsze potrzebował kogoś wyjątkowego, aby związać byłego przeciwnika Arsenalu i Chelsea, Vagnera Love, ale właśnie to zrobiła brazylijska piękność Lucilene „Lene” Pires.

Miłość z imienia, miłość z natury, 38-letni napastnik przez 20 lat kariery zawodowej cieszył się płodną karierą zarówno na boisku, jak iw sypialni. Wygląda jednak na to, że szalony seksualnie napastnik zmienił swoje postępowanie, osiedlając się z blond bombą Pires.

Para pobrała się z powrotem w grudniu 2014 roku i ma jedną córkę o imieniu Alice. Ale chociaż Love stał się w dzisiejszych czasach czymś w rodzaju człowieka rodzinnego, nie zawsze tak było: były międzynarodowy brazylijski i dwukrotny zwycięzca Copa America wcześniej zdobył sobie sprośną reputację.

Kochana para pobrała się ponownie w grudniu 2014 r. i ma razem jedną córkę

Zuchwały napastnik zdobył sławę w 2009 roku po tym, jak zwolnił CSKA Moskwa z CSKA Moskwa, odnosząc niespodziankę w Pucharze UEFA, zdobywając aż 11 goli w zaledwie 10 meczach, aby zakończyć jako najlepszy strzelec rozgrywek. Te wyczyny sprawiły, że wzbudził zainteresowanie zalotników z Premier League, a mianowicie Arsenalu, jednak nigdy nie doszło do przeprowadzki na angielskie wybrzeża.

Ale nie tylko w tej pięknej grze Love zebrała wielu wielbicieli. Opowieści o orgiach opowiadają prawdziwą historię kultowego bohatera środkowego napastnika, o którym mówiono, że kiedyś pojawił się na sekstaście.

Love, który kiedyś ujawnił, że w młodym wieku 14 lat stracił dziewictwo z 25-letnią dziewczyną, trafił na pierwsze strony gazet w 2008 roku po tym, jak rzekomo pojawił się w filmie z aktorką dla dorosłych Pamelą Butt, który wyciekł do Internetu. I to nie wszystko.

Czy kluby Premier League popełniły błąd, nie podpisując kontraktu z Vagner Love w 2009 roku? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej.

Pires regularnie publikuje na swoim Instagramie zdjęcia, na których opala się na całym świecie

Napastnik czeladnik, który zyskał swój pseudonim w wyniku swoich wybryków poza boiskiem, raz otworzył się na swoją zwariowaną na punkcie seksu przeszłość w sensacyjnym wywiadzie dla Playboy Brasil w 2011 roku. Przeszłość, która obejmuje nawet 14-osobową osobę orgia.

Na pytanie, czy kiedykolwiek miały miejsce orgie między graczami i ich fankami, Love odpowiedział stanowczym „tak”. Kontynuował: „Czy to się zdarza? Teraz jestem żonaty, ale (orgie) się zdarzają. Gdyby było sześciu mężczyzn, powiedzielibyśmy, że będziemy mieli mniej więcej osiem kobiet.

Groupies chcą to wykorzystać. Chcą znaleźć piłkarza, a potem porozmawiać o tym z przyjaciółmi: „Hej, byłem z tym gościem, byłem z tym”. Jest między nimi duża konkurencja. Wszyscy chcą statusu i odrobiny sławy”.

Miłość miała skłonność do rozwiązłości przed spotkaniem z Pires

Love, którego nazwisko pochodzi w rzeczywistości z Vagner Santos de Souza, następnie wyjaśnił pochodzenie swojego pseudonimu, który powstał po przedmeczowej schadzce. „Zrobiłem to tylko raz w życiu” – dodał.

„Nie poleciłbym tego żadnemu graczowi, który zaczyna swoją karierę. Moje imię (Miłość) wzięło się stąd, to był błąd, który skończył ze mną.”

Jakby jego machanie podbródkiem z Playboyem nie mogło być bardziej zdumiewające, były napastnik CSKA odradzał następnie współżycie w zimnym klimacie Rosji i Syberii. Zachęcał: „Nadal możesz to zrobić.

Blond bomba Pires nazywa Miłość swoim „księciem”

„W domu, w restauracjach czy w centrach handlowych zawsze jest ogrzewanie, więc nie ma problemu. Problem jest na ulicy. -27, -30°C.”

Jednak w dzisiejszych czasach wydaje się, że Love w końcu znalazł kogoś, kto może go oswoić, spotykając jego mecz w Pires. Brazylijska piękność regularnie zagląda na Instagram, aby dzielić się ukochanymi zdjęciami pary uśmiechającej się i opalającej ją na całym świecie.

Wygląda na to, że Love, który ma dziecko z poprzedniego małżeństwa z modelką imieniem Marta, porzuciła swoją podłą przeszłość. Z okazji siedmioletniej rocznicy ślubu pary w grudniu zeszłego roku, Pires złożyła hołd swojemu partnerowi i „księciu” szczerym postem na Instagramie.

Były napastnik Brazylii Love przyznał, że był kiedyś zaangażowany w 14-osobową orgię

Napisała: „Siedem lat odkąd podjęliśmy oficjalnie decyzję o wspólnym życiu przez wszystkie dni naszego życia. Dziękuję Bogu za ochronę naszego związku. Dziękuję za bycie tym mężem towarzyszem, przyjacielem, lojalnym… i za dopełnienie mnie tak bardzo! Tak bardzo cię kocham, mój książę.

Wygląda na to, że miłosne działania Love’a przez lata były prawie tak samo pełne przygód i dalekosiężne, jak jego nomadyczna kariera piłkarska. Urodzony w Rio romper zrobił swój wielki zryw z Palmeiras w rodzinnej Brazylii w 2002 roku, zanim dwa lata później przeniósł się do Moskwy, gdzie w ciągu ośmiu lat strzelił oszałamiające 124 gole w 259 występach dla CSKA.

Po kolejnym pobycie w swojej ojczyźnie z Flamengo, Love na krótko wrócił do CSKA na drugi okres, zanim zaczął handlować w Chinach, Francji, Turcji, Kazachstanie, a później w Danii. Żyj, śmiej się, kochaj, jak to mówią – a Vagner z pewnością właśnie to zrobił.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button